0 oy
596 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar oğlum var bir yaşına girecek az kaldı benim benden küçük kız kardeşim var yeni doğum yaptı sayılır ilk bebeği onun işte annemlere ilk bebek herkes çeyrek getirir babında demiş yani ilk bebeği götürmem hakkimdir götüreceğim zaten de eşim o ne takti bizim bebegimize diyor ya herşeyi karşılıklı görüyor iyiliği çok dokundu bize illa karşılıklı mi herşey ya bu yüzden takacam diye kavga ediyor o ne takti diye kim haklı sizce

25 Cevaplar

0 oy
(4,681 puan) tarafından
Sanırım kizkardesin biraz ısmarlar gibi konuşmuş,eşin buna sinir olmuş olabilir. Üç çocuğuna da bisey takmamış(ya da takamamış) kardeşin(altın olarak bahsediyorum). O yüzden eşin de takmak istemiyor olabilir. Ayni şekilde kaynını düşün ,esinin kardeşine çeyrek takmasın izin verir miydin diye bi sorgula kendini bence.
-Reklam-
0 oy
(541 puan) tarafından
Bence haksız haklı diyenleri de anlayamadm her şey karşlklı mdr ya ne saçma hani arkadaş kuzen değil kardeş bu durumu yokmş takamayablr illa ki istemştr takmayı senin durumn var da takmıyosan ayıp ediyo bence eşin ama tabi durumnz yoksa para takablr yada bi ihtyacını alablrsn yani bu birax maddi duruma da bağlı 
0 oy
(49,829 puan) tarafından
kardesinin yaptigi ayip. bu durumda ben ceyrek takacak olsam bile takmam icimden geliyosa takarim o adini niye koyuyo ne takilacaginin. o zaman esinde der bizim ilk cocukta neden o takmadi diye. 

tamam kardes arasinda lafı olmaz hediye karsilikli degilde boyle dayatma olunca sinir oluyorum 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eşin haklı bence. Bide çeyrek takın dedigi için insanın takmayası geliyor hiç sevmem öyle emrivakileri 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla canım ben kimlere neler yaptım bekardım evlenmeye niyetim yoktu güzel maaş alıyordum zaman geçti evlendim kuzenlerim akrabslar hiç birinden bırak taktığımı geri almak manevi olarak bile yanımda olmadılar kız kardeşim yok ama amca kızım var kardeş gibi büyüdük ve hep o yanımdaydı yanımda o yüzden maddiyattan çok eğer gerçekten msnevi olarak yanımdaysa eßim asla karşı çıkmaz çıkamaz yinede anlaşarak yapın ne ailenin lafıyla eşinı çiğne nede eßin için ailenden vazgeç ortayı bul mümkünse

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 672 göst.
18 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mr (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 386 göst.