0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (938 puan) tarafından
Dün kaynana ben eşim çay iciyorduk oğlum küçük kızımda oynuyorlar da kızım kapıyı açıp kapatıyordu kızılmm dur kardeşine çarpar dedim dememle çocuğun kafasına çarpması bir oldu kapiyi bende kızdım kapıyı kapattım derken elini sokmuş oraya kısıldı parmağı kucağımda oğlan vardı kolundan tutup kaldırıyim dedim ayağı çizildi eşimde ben böyle uğraşırken elinde çayla bağırmaya başladı annesinin yanında olmadık küfürler etti ben kendi çocuğuna bisey olsun istemem elini görmedim orda oturacağını koşup gelip yardım etseydin dedim annesi var diye geli p oturdum yine akşam gitti kızımın odasinda uyudu benle yatacagina dışarda yatarmis daha iyiymiş daha ne küfürler ne yapıyım bu adama ben bilmiyorum hakliyken haksız duruma ben düştüm carparmis bide dua edecek misim bişey yapmamış öyle diyor geri.zekali düşün düşün kafayı yiyecem artık ne yapmalıyım bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
S.gitsin anasının kucağında yatsın 
-Reklam-
+1 oy
(1,236 puan) tarafından
Aileden birini görünce artistlik yapmaları tutar zaten kendi baksın 1 saat kolaymı zor mu görür çocuk bakmayı hepsi aynı canım kafana takma bence 
(938 puan) tarafından
Bende kyle dedim akşama kadar mahvoluyorum zaten kolayza bir saat bak dedim kendi bildiğini söyleyip duruyor
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Eşinin huyu hepmi böyleydi?
(938 puan) tarafından
Yok ilk defa böyle bişey geldi ailesinin yanında bişey demez di normalde
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kötü olmuş eşin haksız yani bir insan iki çocuğu zor tutar birini o birini sen tutsaydi çay içip bakacağına 
(938 puan) tarafından
Aynen öyle birini aldım kucağıma birine bakana kadar kaldırıyim dedim bağırmaya başladılar korktum bende
0 oy
(583 puan) tarafından

Sçarım öyle adamın ben ağzına yüzüne sizin eliniz armut mu topluyor ya neyden korkuyorsunuz dayak yemekten felan mi neyden eşim bana iki kere artislik yaptı bu şekilde ilkinde bıçakla kovaladım tuvalete saklandı babam geldi ayırdı aradan uzun zaman geçti barıştık ettik sonra gene denedi bukez şişle kovaladım ama yakalasam o sinir halimde gebertirim net yani birdaha da artislik yapamadı valla ben el kızıyım oda el oğlu tohumuna para saymadım maffederim onu ki benim babam da doğulu has doğulu yani aldatma olmadan boşamıyorlar bende bildiğimden bunu dayak yesem barıştıracaklar bari dedim ben adamı döveyim :D 

(938 puan) tarafından
Armut toplamiyor da çocukların yanında zaten korktular ikiside bişey yapamadım yani bide küfür edince
(583 puan) tarafından
İşte  babaları hiç çocuk varmı yok mu oralı olmuyor canım o çocuklar babalarının annelerine istediği gibi bağırdığını küfür ettiğini görüp öğrenecekler bu durum daha kötü anne yada kadın çocukların gözünde basitleşiyor . O yüzden ailenden destek al bu konuda abin baban vs varsa konuş bazı aile içi olaylar kendi ailene söylenmek zorunda nasıl ki o anasının yanında artislik yapabiliyorsa sende ailene söylemelisin
(938 puan) tarafından
Söylesem babam bunun yanind bir dk koymaz beni ama işler çok ciddiye biner o zaman ben olmasam birisi bile bunu adam yerine koymaz kendi ailesinde bile şimdi bile kendi haklı gibi mal mal tavır sergiliyor
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Talihsizlik olmuş abartmış baya olayı kızarsın da cocgun sonucda
0 oy
(357 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hala haklı haksız mı arıyosunuz gerçekten başta böyle erkekleri baba etmekle başlıypr hatanız daha sonra bu davranışları normal karşılayıp susmanız bağırıp çağıracak kendin ayrı odada uyuyacaktın sen kovacaktın bana böyle davranan adamın yatağımda yeri yok diye annesine rezil edecek iğne deliğinden geçirecektiniz dövecekmiş mişte dua edecekmişsiniz de böyle erkekler dua etsin de sizin gibi eşleri var büyük konuşmuyorum ama ben olsam uyutur öyle ben döverdim kendisini sonra her şeyi alır giderdim görürdü o zaman neymiş dövmek ç…k keserdim bide tam bana muhtaç kalsın pislikler ya nefret ediyorum böylesinden Allah perişan etsin böyle erkekleri o kadınlara muhtaç etsin inşallah annesi de insan değil mişki oğluna bir şey dememiş yada ben gelip yardım ediyim kızım dememiş bazen eşim ***** kelimesini çok kullanır o yüzden arada bana da ağzından kaçırıyor ilk ağzında kaçırdığında ensesine bir yapıştırmıştım 5 dakika kendine gelemedi kendine gelincede elin ne kadar ağır kız demişti bir daha ağzından bana öyle bir şey çıkmayacak ben senin eşinim ben asla sana şaka bile olsa ne küfür ne kötü söz ederim demiştim şimdi arada ağzından kaçırınca valla unuttum özür dilerim gel öpeyim der öyle konuşurum biraz ağırlığınız olsun birazda onlar sizden korksun Allah korusun benimki beni dövmezde dövsede yanında kalmayacağımı da bilir abimin annemin onu rezil edeceğini de bilir 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,050 göst.
0 oy
14 cevap 301 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 449 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu