0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
şu an radyoda hatırlatıyorlar..ben 6 yaşındaymışım pek hatırlamıyorum ama gece olduğunu hatırlıyorum..vefat edenlere rahmet diliyorum kalanlara sabır diliyorum..halen risk var maalesef

37 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bir buçuk aylıkmışım bende 
tarafından
çok kötü yıllarmış şimdi de yangınlar  seller baş gösterdi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben 3 aylıkmışım galiba 

tarafından
biz bir de kapıcıydık en altta kalıyorduk 6 kişi nasıl çıktık ordan bilmiyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben o zamanlar anamin karnini tekmeliyodum
tarafından
ben de çok az hatırlıyorum gece olduğunu biliyorum 2000de memlekete gitmişiz geri tokata..evlenince geri geldim istanbula
0 oy
tarafından

99 doğumluyum şansa bak doğum yılım iyi bir sarsılmış:angel:

tarafından
kaç kişi öldü bilmiyorum ama tekrar 7 üstü olursaa en az 50.000 ev yok olacakmış :(
0 oy
(755 puan) tarafından
Ayy çocuktum ama hatırlıyorum televizyonun önünden koltuğa firlatmisti deprem beni hiç unutmam
tarafından
kapıcıydık biz de kaçma durumu pek olmuyor nasıl kurtulduk bilmiyorum
(755 puan) tarafından
Allah yardımcınız olmuş. Bizim de ilk bı sarsılma oldu bende televizyon önünde oturuyordum annem koltukta ilk sarsılma sonrası annem beni yanına çağırdı tam ayağa kalktım büyük dalga geldi 5 metreymis aradaki mesafe düşün koltuğa fırlattı. Evimiz yıkılmadı çok şükür ama duvarlarin üzerimize gelişi hala gözümün önünde
tarafından
Allah bir daha yaşatmasın cnm beterin beteri var daha kötüsü olmasan kurtulmuşsunuz
(755 puan) tarafından
Aminnn çok şükür aynen öyle oldu canım
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hatırlıyorum tabiki 6uasimdaudim dışarıda yatmistik herkez 
tarafından
kaç gün sürdü acaba hatırlayamıyorum şu an radyoda anlattıkça kötü oluyor
(2,330 puan) tarafından
Kaç gün sürdüğünü bende hayirmaiyorum bir gün hatırlıyorum dışarda yayıldığını sadece
0 oy
tarafından
Ben yasadim zor bi durumdu rabbim gidenlere rahmet eylesin kalanlarada sabir versin insallah bidaha boyle zor zamanlar yasamayiz 
(4,678 puan) tarafından
Kız nerdeydin sen
tarafından
Postuma bak kuzum:(
tarafından
amin cnm sağol
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çok küçüktüm ama hatırlıyorum ne olduğunu bilmeden bütün kanallarda son dakika diye geçen enkazlar ve son dakikanın ne demek olduğunu anlamaya çalışan ben 
tarafından
evet şimdiki gibi sosyal medya yoktu tv belli kanallar vardı
0 oy
tarafından
13 yasindaydim. Dun gibi saniye saniye hatirliyorum. Depremi, sonrasini, kasim'daki diger depremi. Hicbir anini unutmadim. Ciddi anlamda deprem travmam vardir hayatimda korktugum ustumden atamadigim tek travmam deprem. Su an bile korkusu hala taze bende 
(131 puan) tarafından
Bende 13 yaşındaydım dün gibi hatırlarım tam bir felaketti Rabbim bir daha yaşatmasın okulum ağır hasar aldı başka okula nakil oldum zaten sonrada yıkıldı binamız eğildi aile dostlarımızın olduğu bina yıkıldı öldüler yengemin 3 yaşındaki yeğeninin kolu kolonu altında ezildi sonrasında ameliyatla o kolunu kestiler bir ay parkta çadırda yattık çok zor günlerdi hala depremden çok korkarım
tarafından
aynen cnm benim 3.kat 2 çocukla nasıl atlatırım süreci düşünürüm hep
tarafından
Offf herkesin anilari acılari cok taze :( yillar gecsede unutulmuyor. Biliyoruz bir daha olacak ve biz hazir degiliz, insani korkutan da bu.
tarafından
adam diyor ki uzman biri..en geç 15 sene içinde 7 üstü olacak ve 50.000 ev yok olacakmış maalesef
tarafından
Olacak zaten biliyoruz, bas bas bagiriyor bilim adamlari yillardir, bir gun olacak ya yarin ya 10 yil sonra ama olacak.
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim 2.sinifa geçtiğim yaz. Evimiz yikilmadi ama 1 sene korkudan cadirda yattk. Okul Binasına da girilmedi cadrda egitim gördük 
tarafından
buna da şükür cnm daha beter durumlar olmuş anlatıyor adam radyoda
(1,274 puan) tarafından
Evet cnm şükür tabi
0 oy
tarafından
11 yaşındaydım dün gibi hatırlıyorum sarsıntıyı sesleri 
tarafından
geçmiş olsun..Allah bir daha yaşstmasın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben hatırlıyorum hepsi hafızamda rabbim beterinden korusun ölenlere rahmet sağ kalanlara sabır versin unutmak ne mümkün
tarafından
aynen cnm ysrın zaten tvler spsyal medyalar hatırlatacak
(7,768 puan) tarafından
Annem balkona çıktı ev sahibimizi gördü ne oluyor diye sordu hemen dışarı çıkın deprem oluyor dedi onu bile hatırlıyorum annem bile bilmiyordu ne olduğunu yine dikkat edelim bugünlerde ufak tefek yoklayabilir
tarafından
bunun normal afet olduğunu bilmeliyiz önlemini tedbirini almalıyız o anki çök tutun kalan bilmeliyiz
(7,768 puan) tarafından
Aynen öylemdoğru diyorsun bununla yaşamayı öğrenmeliyiz
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Yoktum ben o zaman 
tarafından
Allah yaşatmasın yine de cnm
(4,678 puan) tarafından
Amin inşallah cnm bnm

Ams bu sene İzmir depremi yaşadım
Ve 2012 idi galiba Van depremi yaşadım çok zor rabbim kimseye yaşaymasın inşallah
tarafından
ben de tokatta yaşadım bir de 2 sene önce istda oldu hissettim baya
(4,678 puan) tarafından
Çok kötü oluyor ya
0 oy
(342 puan) tarafından
6 yasindaydim bir cok seyi hatirliyorum
tarafından
Ben de 6 yasindaydim.Okula yazilmaya gitmistim annemle .Geldigimizde de o korkunc haberi aldik.hatirliyorum
(342 puan) tarafından
Ben gunduzu deil de aksami hatirliyorum annemin abimle beni yatakdan kaldirmasini sokagin kalabaligini pazar yerinde yatigimizi ve o pazar yerinin koyun gibi kokmasi babamin o aksam gelip yine evde kalmasini falan hic unutmadim
tarafından
Yaaa canimmmm benim kiyamammm sana❤️ ben antalyadaydim.Haberden duymustuk biz .Bende bile travma yaratmisti.Sen yasamissin resmen .Cok sukur ki kurtulmussunuz.
tarafından
Allah bir daha yaşatmasım cnm şükür ki kurtulmuşsunuz
(342 puan) tarafından
Aminnn Allahim kimseye yasatmasin insAllah cok zor gercekten
0 oy
tarafından
5 yaşındaYD m dün gibi hatırlıyorum  :( 
tarafından
kız ben 6 yaşındayım yarım yamalak hatırlıyorum
tarafından
Ben yıllar önce ki  herseyi hatırlıyorum ama dün yaşadım şeyleri hatırlamıyorum tuhaf? ??
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Üç aylık hamileydim

Şimdi kızım 21 yaşında

Bazen diyorum,sana hamileyken şok geçirdim sen ondan böyle oldun :)
tarafından
:)) sağ kurtulduğumuza şükredelim yaralar halen taze
0 oy
(2,886 puan) tarafından
14 yaşlarındaydim sanırım,Allah'ım ne korkunç bir geceydi,annemin hepimize seslendiği hatırlıyorum, uyku sersemi ne olduğunu bile anlayamamıştık, kardeşimle bir sarıldık yatağa düştuk, kardeşim benim üstümde ben kardeşimin üstünde o sarsıntıyla dönüyorduk, Rabbim yaşatmasın, ölenlere rahmet diliyorum bende Rabbim mekanlarını cennet eylesin,yine yakınlarının yaraları açıldı yillar gecsede
tarafından
Allah bir daha yaşatmasın cnm..her afetin acı sonu var maalesef..çokk geçmiş olsun
(2,886 puan) tarafından
Aminn canım
0 oy
(2,722 puan) tarafından
8 yasindaydm hatrliyrm babamgil adapazarina amcasigili almaya gitmislerdi 
tarafından
çok geniş çaplıydı cnm zaten
(2,722 puan) tarafından
Allahm gostrmesin yasatmasin bi daha
0 oy
tarafından
Bende 1 yaşındaymış
tarafından
Allah yaşatmasın yine de cnm
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
1,5 yasindaymisim ve deprem sonrası yaklaşık 1 sene benim yüzümden annemler eve girmemiş korkuyomusum evden annemlere anne beni böyle salladi salladı bıraktı diye agliyomusjm sonrasında mecburen babamlar babaannemlerle aynı bahçe içine tek kaldı ev yapmışlar simdide sanırım ondan dolayı 2 kat korkum var ve malesef ki şuan iki eviniz var biri iki biri üç katlı gecelri korka korka uyuyorum
tarafından
ben de korkuyorum yüksek yerde oturuyorum 3.kattayım 2 çocukla nasıl kaçarım bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 288 göst.
0 oy
23 cevap 441 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.
18 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevlev (993 puan) tarafından soruldu

380,023 soru

11,375,761 cevap

34,862 kullanıcı

...