0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (2,357 puan) tarafından
Eşim bu hafta 4.12 bugün gitti 4 te sözde fabrikada adam yokmus benimki kalmış mesaiye sabaha kadar geçen aksamda fabrikada. Banyosunu yapıp gelmiş kendisi anlatiyodu duş yeri yok fabrikada diye yarın aşım vardı bana diyo salakmisin sen gidemiyomusun sağlık ocağına ben ***** degilim kucucuk çocukla kalabalık ortama gidicem ve sağlık ocağıda uzak taa çıkışta nasıl gideyim uzak yere ne b.o.klar yiyo bilmiyorum ama mesai mesai yutturuyo bana hep 

21 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Fabrikada duş ha ne fabrikasiymış bu acaba itlik şere.fsizlik fabrikası mı
(3,832 puan) tarafından
Küfür edecem de sansürleniyor ağzımi bozduguma değmez ağzına s.ıç bacım bunlar bi bundan anlıyo
(2,357 puan) tarafından
Artık sesimi bile çıkarmıyorum canım kavga edince haklı gibi benden fazla bagiriyo bu sefer cocuklarda korkuyo o yüzden ne hali varsa görsün
(3,832 puan) tarafından
Allaha havale et kimse ettiğini çekmeden ölmezmiş
(2,357 puan) tarafından
Aynen aynen
(9,626 puan) tarafından
Öyle deme ya çoğu fabrika da duş yerleri var..yani yaptığını tasdiklemiyorum tabiki ama benim önceki çalıştığım yerde de eşimin şuan çalıştığı yerde de duş almak için yerler var
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Soyları soplari kurusun inşallah bu felaketler sadece addi namusszlari bulsaydi ülkece rahatlasydk
tarafından
Allah razı olsun cnm; (  ayrı yatıyom diye kafayı yemiş durumda
tarafından
Postuna şimdi bktm zıt gitme asla biliyorsun kaybedenler azar hep size zarar verir içinden nsl geliyorsa öyle yap ama aldatan kocadan hayır gelmez o kadarını diyim belki pişman ama affetsen yine yapmayacağı ne malum alışmış kudurmuştan beter olur
tarafından
Biliyorum cnm hiç
Takmiyorm zaten. . Yokmuş gibi davranıyorm belki o zoruna gidiyor ondan  sadece Doğu zamanı bekliyorum. ..
tarafından
Aynn öyle Allah hayırlısını versin elbet çeker cezasını böyle yapan birini gördüm duydum yıllar sonra çektiği cezayı gördüm Rabbim cidden büyükmüş dedim elhamdülillah
tarafından
Aynen öyle canım.  Bakalım hayırlısı
0 oy
(7,972 puan) tarafından
4.12 ve 4 ü anlamaya çalisiyorum
(7,972 puan) tarafından
Hee anladim simdi

Telefonunu kurcalamaya çaliş muhakkak bisey bulursun
(4,662 puan) tarafından
Yanı 00:00 de gelmesi lazım anladığım kadar
(2,357 puan) tarafından
00.30 da evde oluyo
(187 puan) tarafından
Geldi mi eve
(2,357 puan) tarafından
Yok işte mesaideymis
0 oy
tarafından
Telefonunu karıştır muhakkak bişey yakalarsin
(2,357 puan) tarafından
Kız eve gelince herşeyi siliyo bı kaç kere tanık oldum facebookta kızları arastirmis artık bakiyorum yok biseyi
0 oy
tarafından
Şu adam sala. k mısın dedikce ben deli oluyorum burdan 
(2,357 puan) tarafından
İşte götürmeye***t yok ya
0 oy
tarafından
Telefona takip yüklesene nereye gittiğini anlarsın
(2,357 puan) tarafından
Nasıl yuklicem onu
tarafından
Google Play'de
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Fabrikada duş almak mı 

Bu aralar erkeklere birşey oldu kafayı yediler

(2,357 puan) tarafından
Yalan ne ara dusunu alcakta servise bincek saatlerce beklemicek onu servisci
0 oy
tarafından

İnşaallah aklına gelen başına gelmez bacım

(2,357 puan) tarafından
Ben herşey beklerim ondan canım
0 oy
(72 puan) tarafından
Cift vardiya çalışması yasak bijere 4 de gidip sabaha kdr cift vardiya sayılır.12 saat tmm çalışılıyor ama diğer türlü cok istisna bi durum.takibe alin yakin takip hemde hiç belli etmeyin önce 
(2,357 puan) tarafından
Dimi bak diyorum ama salakmisin anlamazsin sen diyo
(72 puan) tarafından
Evet birebir vardiyalı çalışan esi olarak söylüyorum
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Telefonunu karıştır Google geçmişine bak aramalaedan silse bile Google hesabından her şey çıkar çok şüpheleniyorsan ACR diye bir uygulama var tüm aramaları kaydediyor onu yükle bildirimlerde gizle kimle ne konuşmuş her şeyi duyabilirsin 
(2,357 puan) tarafından
Banami onami yuklicem
(2,259 puan) tarafından
Eşinin teline yüklemen lazım canım ama uygulamayı yukledikten sonra gizlersen göremez
0 oy
(937 puan) tarafından
Belki dus almamıştır ya kafasını iyice islatmistir benim koca yüzünü yıkar çıkar ama tüm kafası sırılsıklam olur oda öyle yapmıştır belki 
(937 puan) tarafından
Ya bütün fabrikalarda duş olur olmak zorunda çünkü ama kullanıldığını pek görmedim genelde orda temizlikciler temizlik malzemeleri koyarlar ama duş alma yeri olur
16 saat çalışınca belki almış olabilir ya istisna bı durum
Bide bu adam ***** değildir o kadar bence bu şekilde kendini ele verecek .yani yanlış anlama ama öyle bişey yapmış bile olsa duş almadan gelirdi bence anlaşılmasın diye
(2,357 puan) tarafından
Kız o günde 4 te gitti 00.30 da geldi eve dedim tsortunu neden değiştin çok terlemis sözde ya onuda geçtim zatn fabrikada bı iş kiyafetkeri var yedek kıyafet yok orda ki tişörtü nerden bulcak giycek
(937 puan) tarafından
Allah Allah çok ilginç senin bunları fark edeceğini bilmiyor mu adam ? Peki bı açıklama da yapmıyor mu
(2,357 puan) tarafından
Bakiyo yüzüme mal mal bişey söyleyince de off başlama yine çalışmaktan anam ağladı diyo
(937 puan) tarafından
Ay yani bu kadar aleni şekilde de yapmaz gibime geliyor hala
0 oy
tarafından
Niye böyle bı kanıya vardın daha önce bişi mi yaptı
(2,357 puan) tarafından
Daha önce Facebook'ta hep kızları arastiriyodu sorduğumda fabrikadan birisi araştırıyomus sozde mesajlarinida yakaladım
0 oy
tarafından
Ah ne diyeyim bilmiyorum ki :( bazisina ciddi anlamda rahat batiyor :(
(2,357 puan) tarafından
Sonra kaybedincede kadınlar o zaman kıymetli oluyor benim anlamadığım nokta zaten evinizde karilariniz dururken dışarı gitmek ne ya
tarafından
İste bunun cevabi yok. Pis nefis... Hakim olamiyorlar maalesef. Yazik gül gibi yuvalarin oluyor olan
0 oy
(924 puan) tarafından
Maaş bodrosuna bak kaç gün mesaiye gitti takip et  
(2,357 puan) tarafından
Maaş bodrosunu istedim vermedi bana
(924 puan) tarafından
Maaşını biliyorsan mesaili ücretini maaş günü takip et maaştan fazla yatmadiysa mesai yalan hergun gidiyorsa mesaiye maaşının yarısı kadar mesai alır saat ücretine göre fabrikada duş alabilmek pek mümkün değil yani ama takipte kal canım umarım yaniliyorsundur
(2,357 puan) tarafından
Kız geçen ayda hep öyle dedi mesaideyim maaş gunu geldi baktım maaş aynı yükselme yok
0 oy
(295 puan) tarafından

Bazılarını yatakta bassan ***** mısın ölçü alıyoruz der ikna ederler kız vallah bela bunlar 

(2,357 puan) tarafından
Bazen diyorum ona kimin koynuna giriyosan taş ol bide bana diyo evde benim karım var kavgaya gelince ortalığı ayağa kaldiriyo iş boyle şeye gelince o zaman karısı oluyorum
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Canim duş almis olabilir arkdsmin esi surekli aliyo bazi fabrikalarda duş almadan cikartmiyorlar bile cunku heryerleri yağ metal boya tiner oluyo. Esin ne iste calisiyo bilmiyorum ama almis olamazmi bi delil gordunmu ki boyle suphelendin allah korktuklarinla imtihan etmesin senide benide cumlemizide gozunle sahit olmadan sikma canini
(2,357 puan) tarafından
Kuzum bak şimdi eşimin fabrikasında zaten dus yeri yok kendisi diyodu kafasını bile tuvalet lavabosunda yikiyodu bide daha onceden mesajlarını yakalamıştım yabancı bı yollu kadinla
(2,196 puan) tarafından
Ozaman haklisin kuzum agzina sicccc şeyleri kopsun domuzlar
0 oy
(791 puan) tarafından
E eşimde depoda çlşyo ama hepsi erkek terliyor dye onlrda orda duş alıyor 
0 oy
(302 puan) tarafından
Fabrika da duş alma yerleri var abilerim çalışıyor fabrikada senin dediğin saat düzenine göre çalışıyor biri hatta aklına bişey getirme
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bizim restauranttta duş vardı.belki ordada cidden var
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah ne diyiyim kuzum

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,036 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif7474 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 642 göst.