+1 oy
1,035 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Arkadaşlar kocamın 2 Ci esiyim bir evliliginden kızı var kızı bize gelip gidiyor eski karısı ile eşimi konusurken yakaladım beni dövdü şuanda konuşmuyorlar en ufacık bir şey olsa beni dovuyo hakeret ediyo onemli olan ben onu neden hala daha seviyorum bir türlü vazgeçemiyorum bırakamıyorum onu bir sürü kadınla ilişkisi var ne yapmalıyım anlamıyorum neden hala daha seviyorum 

33 Cevaplar

+7 oy
(2,323 puan) tarafından
Sadakatsiz derin i izle belki ileri boyuta varmamani sağlar 
(19 puan) tarafından
Ne yapmam lasim bilmiyorum gerckteb
(15,930 puan) tarafından
Yemin ediyorum ayni yorumu yapacaktim.
(156 puan) tarafından
Derin turk milletinin kadinlarini bozdu amanın  :))))
(19 puan) tarafından
Benim derinlik durumum yoki çok severek kaçtım ama şuanda çok degsiti baska kadinalra ilgi duyuyo beni dovuyo para harcasam aç köpek gibi yiyosun diyo b3n bir türlü vazgecmiyorjm bir kere seni seviyorum dese hemen yumusuykrum
(2,323 puan) tarafından
Tam tamına aynı olmana gerek yok sadakatsiz işte kocan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Offf ya .Toksik bi iliski.

Bu sevgi degil maalesef . Hastalikli bi bagimlilik.

Cok uzuldum .
tarafından
Baska bir doktora git daha farkli ilaclar kullan .Cozumu var illa ki  hemen pes etmyceksin .Gidip bu ilaclarin ise yaramadigini soyle .Farkli ilaclar verir .Yasadigin iliski hic normal degil kuzum
(13,202 puan) tarafından
Off yerim senin kimyasal açıklamalarını
(19 puan) tarafından
Kimyasal açıklama ne kiz
(13,202 puan) tarafından
Şerife ye diyorum bacı
(19 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Sevmek değil bu bağlanmışsın sen. Derhal bir psikolojik destek almalısın
(19 puan) tarafından
Ya piskolhi doktoruna da gittim annem dedi senin gibi yine olmadı
(7,709 puan) tarafından
Senin yönlendirecek bir doktor muydu yoksa ilaçla tedavi eden bir doktor mu?
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Söylenecek çok söz var ama seviyorum diyorsun ne söylesek anlamazsın şimdi sen bacım ama tek diyeceğim gözünü aç bak 
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Sevmeyi de gectimde sen nie hala o ewde duruyosun o kafama takıldı neyi bekliyorsunuz o ewde seni öldürmesini mi 
(19 puan) tarafından
Geçen gün beni dövdü bayıldım kaç kere gittim her seferinde geri geliyorum anlamıyorum
(2,278 puan) tarafından
Onu affetigin için mi geri geliyosun yoksa ailenmi seni geri gonderiyo
(19 puan) tarafından
Ben affettigim ici. Geliyorum ailem gitme diye yalvariyo onlarida eziyorum şaşırdım yani artık kendime
(2,278 puan) tarafından
Git ailenin yanına birdaha da dönme en doğrusu bu kendine yazık ediyosun başka kadinlara ilgisi var diyosun demeki gözü sende değil ama tabikide en son karar senin
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Nasıl sevebiliyorsun sana siddet uygulsysn aldatan adami
(19 puan) tarafından
Bende anlamıyorum gercktwn birde gidiyorum tekrar geliyorum dayanamiyorum
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kendinize neden bu değersizlik hissini yasatiyorsunuz birsuru kadınla ilişkisi var diyorsun sen bu adamı seviyor musun gercekten
(19 puan) tarafından
Maalesef ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
(1,659 puan) tarafından
Eğer arkanda ailen varsa bas git durma sevgi değil seninki ya mecburiyet yada aliskanlik insan aldatilip sevemez sana ait olan sadık kalır başkasına bakmaz sana saygı duymayan sevmeyen adamı seviyor olamazsın hakaret dayakta var diyorsun bir de
0 oy
(12,970 puan) tarafından
Alışkanlık bağlılık olmuş sanırım 
(19 puan) tarafından
Herhalde öyle gerçekten salagim biraz galiba
0 oy
tarafından
sevgi değil bu takıntı ve bağımlılık olmuş olmazsa olmaz gibi düşünüyorsun ama şunu bil o olmasa da olur hemde çok güzel aldatan döven bi insanın nesini sevebilirsin ki yapma bunu kendine yazık etme
0 oy
(849 puan) tarafından
Bir toksik ilişki daha. Böyle devam etmez az kendine saygın olsun
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Seninki sevgi olamaz canım böyle sevginin ben... Bir adam o mu kaldı? Sen kendini sev önce herkesten çok 
(1,020 puan) tarafından
İnsan sevdiğine kıyar mı ya bakmaya doymaz kıyamaz da dayak şiddet aldatma nedir sen bunu mu hak ediyorsun. Yaz googlea
(19 puan) tarafından
1 sene gelmedim eve ama yine geri geldim
(1,020 puan) tarafından
Büyü müyü mü yaptı kız sana :)
(1,020 puan) tarafından
Niye peki aence bu kadar direnip 1 sene sonra da olsa geri gelmenin sebebi?
(19 puan) tarafından
Bir kere seni seviyorum deyince hop koşa koşa geliyorum birşey olmamış fibi
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ömür boyunca çekecekmisin ???

(19 puan) tarafından
Annem de böyle diyo bende istemiyorum evime gidiyorum annemlere dayanmayip geri geliyorum
0 oy
(675 puan) tarafından
O sana değer saygı göstermiyorsa senin kendine saygın olsun lütfen değersizlestirme kendini daha fazla 
(19 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama dayanamiyorjm
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşibe olan duygun saplantı olabilir  ondan sonra hayatına nasıl kuracagın hakkında kendi kafandaki sorulara cevap veremiyor olabilirsin. Bu durumda destek almanı öneririm önce konuşarak bu şekikde çözüm alamıyor isen ilaç desteği ile veya grup terapisi ile 
(19 puan) tarafından
Hayır hayatımı nasıl kurcagimi biliyorum ama vazgecemiyoeim
(5,311 puan) tarafından
Peki vazgeçmemenizdeki neden ne sizi ona iten sebeb sizce ne
0 oy
(78 puan) tarafından
Gerçekten seviyor musun yoksa gidecek yerin yok arkanda kimse durmaz diye mi kendini ona mecbur gibi hissediyorsun 
(19 puan) tarafından
Hayır arkamda duranda var nurdan daha güzel bir yaşantımda ama olmuyor
(78 puan) tarafından
Canım bir uzmana gözük , ve kendine değer ver. Kimisinin arkasında durani olmuyor mecbur çekiyorlar o adamı ,senin varmış ne güzel. İnşallah hakkında hayırlısı olur.
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Önce şu soruyu sor kendine ben değersizim bu sorunun cevabını bulursan o.adamdan kurtulursun
(19 puan) tarafından
Neler diyorum kendime 6 senedir kurtulamiyorim
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Maşallah esinde ful paketimiz hersey var kusacam suan 
(19 puan) tarafından
İçki kumar pislik ne ararsan var bak gaza geljyorjm dediğimi yapiyorim basıp gidiyorum hop bir kere seni seviyorum dese affediyorum
(2,592 puan) tarafından
Sevme şu adamı Allah aşkına her ....... varmış baksana
0 oy
(119,248 puan) tarafından
sadace eski esle konusma olsa sacmalama derdimde bi suru kadinla iliskisi var yazmissin ne senin kocan prens william mi ne bu yaa kendini ne saniyo
(19 puan) tarafından
Benden gizli Facebook açmış başka eski sevgililerini eklemiş ben buldum beni dövdü
(119,248 puan) tarafından
dayak ne bacim siddet uygulayan adamla nasi aymi evde duruyon ben cok korkarim boyle seylerden cesaretimde yok bu gun vuran yarin saplar bicagi
(19 puan) tarafından
Ohoo onun bin bir beterini yapti işte bende bunun için yazdım bu kadar şeye rağmen vazgecemiyorim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sen eşin için kıymetsizsin önce bunu anla canım adam geleceğini bildiği için böyle davranıyor lüften kendine saygın olsun

(19 puan) tarafından
İşte olmuyo çok deniyorum ama olmuyo beni dovse ben özür diliyorum seni bosiycam eski karımla evlwncem baska kadınla evlenencem dediğinde gidip olup sarılıp özür diliyorim
0 oy
tarafından
oncelikle sana sunu soyleyeyim yorumlarindan hala seviyorum diyorsun anliyorum ama sevdigin kisi aslinda kocan degil senin gordugun ve gormek istedigin yani olmasini istedigin adami seviyorsun sadece yuzunu kocana burudugun icin o saniyorsun.. yasin kac bilmiyorum ama sana abla tavsiyesi kendinden degerli kimsen olamaz anca cocugun olur.. ve birisi kendinden cok ona onem verdiginii anlarsa ozellikle sevgilin esin vs anladigi an iste o sana yapmadigi kalmaz.. birini hayatindan cikardiginda olmezsin.. ama sana deger verilsin istiyorsan yapman gerekeni yap
(19 puan) tarafından
İşte yapamiorum pisliğin tekiyim ben ne zorluklar çekiyorum banamisin demiyorum beni dovse seni bosiycam dese gidip özür dielyip sariliyorim
tarafından
sen boyle yaptigin icin oyle yapabilme cesareti buluyor cnm kendini toparla hayat boyle gecmez

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,400 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 375 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 920 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 642 göst.