0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

mutagi toplicaktim. Vazgectim. 

Önce size bir sorum var. Şimdi şu havlu asılı dolap varya. Orda deterjanlar var cif porcoz bulaşık deterjanı falan hepsi orda. Ama bnm küçük kızım dolap açmayı öğrendi ve çok tehlikeli. O yüzden bana deterjanlar hangi dolaba konulur bir soyleyin bakalm. Mantıklı olsun çünkü ben saçma saçma şeyler düşündüm :D sağ en üstte küçük kavanozlar kapaklı kahvaltıliklar falan var. Oratada bardak zaten biliosunuz. Onun yani büyük porselenler. Onun yani tabaklar kaseler. Onun yani baharatlar. Çıkamıyorm içinden. Ve evde kaldırılacak başka bir yer yok sadece gardolap var. Banyoda banyo dolabım yok banyo demeyin 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Çocuk kilidi olmaz çünkü büyük kizim çocuk kilidini açmayı biliyor
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çocuk kilidi al
tarafından
Dimi çocuklarımdan daha değerli hiç bir şey olamaz
(684 puan) tarafından
Tabi canim yani yer kaplamicak en mantikli bu bence
tarafından
Çok teşekkür ederim
(1,664 puan) tarafından
Çıkarken çivi yerine derz dolgusu var dış macunu gibi ondan sıkın  delikler dolsun dfarkedilmez :))
tarafından
Ayy çok teşekkür ederim yaa hiç aklıma gelmedi işte. Bende sürekli dolap bosaltmya çalışıyorm ❤️❤️ çok sağolun
0 oy
(530 puan) tarafından
Cocuk kilidi son çaŕe deterjanlari aşşagiya koyma tehlikeli
tarafından
Büyük kızım çocuk kilidini açmayı biliyor olmaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Beynimi yaktın gece gece

Yukarı biyere koy işte alamasın :)
tarafından
Bende tam o noktada yandım ☺️
0 oy
tarafından
Kahvaltılık tabakları felan ve porselenleri ayni dolaba birak, deterjanlar da o kalan dolaba yerleştir canım
tarafından
Vooov harika smdi uğraşmaya gdiyorm inşallah sığar
tarafından
İnşallah :)
0 oy
(755 puan) tarafından
Ben çocuk kilidi aldım canım
tarafından
Benm büyük kız açabiliyor işte
(755 puan) tarafından
Hmm bağla diyecem ama yanında kulplu bir dolapta yok bence arkadaşın dediği gibi banyoya aparat al
tarafından
Valla öyle yapcam artik çok mantıki
0 oy
(9,230 puan) tarafından
Hiç değiştirmedim ben deterjanlarmn yerini. Seninkiyle aynı yerdeydi. Ilk başta çocuk kilidi aldm açamıyordu, onu açmaya baslayınca da uzun bi kumaşla bağladm. Şimdi 2 yaşına girecek yeni çıkardm kumaşı fln ellemiyor artk
(4,695 puan) tarafından
Kız ona çözüm buldukta akışmış çamaşır makinesi açmaya bügünde buz dolabını açıyor ne yapıcam bilmiyorum
tarafından
Ooy desene işin çok zor. Benimki ogrenmese dikkatini cekmese bari. Hem buzdolabıni napcakmis kız senin bebiş ☺️ gece gece ne güldüm ya aç mı kalıyormus ay ☺️
(4,695 puan) tarafından
Kız sorma yemin ederim ki arkasını toplamaktan ve koşmaktan pilim bitiyor kız keşke aç olsa yese yok cılız birşey zaten anacı yıkıp dökmek çamaşır makinesindanda kıyafetleri çıkarıp sonra koymamaya çalışıyor hahaha maşallah kurban olduğuma ya
tarafından
Aman Allahım ya ellerini isirasim geldi kuzum benm. Maşallah maşallah binlerce kere maşallah
(4,695 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah cnm bnm valha ısırıyorum ama o daha çok ısırıyor eve gelen misafirleri resmen dişiyle kovalıyor bücürük hahaha
0 oy
tarafından
Banyoya raf yada mutfağa öyle bişey olması lazım
tarafından
Evet karar verdik şuan sağolun ☺️❤️
tarafından
Güle güle kullanın o zaman :))
0 oy
tarafından

Hiçbi fikir yürütemedim:D

tarafından
Al benden de o kadar ☺️
0 oy
(598 puan) tarafından
Kaç yaşında bebisin tehlikeli olduğunu öğretsen anlamazmi
tarafından
Anlar tabiki ama yinede çocuk bu güvenmek istemiyorm birde söz konusu deterjan ya Allah korusun. Banyoya raf Alcam ☺️
0 oy
tarafından
İple bagla . Yada sakla temizlik zamani cikar ben suan iple baglamisim . Orayi . Buyuyunce ne olur bilmiyorum
tarafından
Herseye merakli ☺️ her seyi agzina koyuyor
tarafından
Evet yaa ne bulsa tadına bakiyor ☺️ kaç aylık
tarafından
17 aylik canim
tarafından
Maşallah biz daha 9 ayligiz
tarafından
Allah bagislasin ❤️
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Banyona dolap alican başka yolu yok yada camasir makinesin üzerine diz 

tarafından
İkinci resime bakarmisin çamaşır makinesinin üzerinde ne var ☺️
(2,375 puan) tarafından
He makinen mutfaktaymis o zaman banyoya dolap şart
tarafından
Aynen valla bende öyle yapcam artik. Bu şekilde olmuyor hiç
(2,375 puan) tarafından
Bacim letgodan uygun birsey bak yada spotculari gez bir dolap ayarla banyoya
tarafından
Aynen öyle ❤️
0 oy
(5,917 puan) tarafından
Bende hep oraya koyarım giderin altına. Ama gözüm hep cocugun üstünde oldugu için yerini degişmedim yer de bulamdım zaten koca koca şişeler nereye sıgacak 
tarafından
İşte hiç bir yere de sığmıyor. Zaten az da değil ki kocaman toz deterjan kocaman yumuşatici başlı başına yer isgali
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yukarisi hiç olmaz ağzını kapatmayı unutup koyarsin falan alırken yüzüne gözüne dökülür Allah korusun düşünmek bile istemiyorum 
tarafından
En iyisi banyo o zaman. Raf alıp asmam gerekiyor hem kimse ulaşamaz hem tehlikesiz
(3,832 puan) tarafından
Aynen öyle tamam çocuklar canımız cigerimiz ama senin caninda önemli
tarafından
O kadar doğru ki. Hep dua ederdim çocuklarım hasta olmasın ben olurum diye. Ben bir hasta oldum Allah'ım çocuklarima çorba icirecek dermanım yoktu. Anneye bir şey olsa çocuklar daha perişan oluyor. Benm dua yanlış oldu ☺️
(3,832 puan) tarafından
Ne çocuğuna ne sana gelsin tedbir bizden takdir Allahtan
tarafından
Tabiki ❤️
0 oy
(48,693 puan) tarafından
benimde altta ilkten ciz diye kizdim babanin dedim simdi ben acip alinca alma.babamin ozel esyalari diyo ☺️ ustte bir yere koy iste kiz 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Dilap kilidi:))
0 oy
(671 puan) tarafından
Canım genelde lavabonun orada dolaplar olur yok mu sizin evde aynanın üzerinde falan derin bı  boşluk olur oraya koysan ya da al bı plastik komodin banyonun bir köşesine köy içine doldur sabunlarini
tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 358 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy