0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
Benim kız yürümeyi bu ay öğrendi sürekli yürüyor karıştırıyor ordan oraya biseyler taşıyor.

Oturup birşeyle ilgilenmek,kitap incelemek yok. Ya da ben biseyler yaptırmaya çalışıyorum kesinlikle oturmuyor.sabit durmuyor.

Daha önce hiç küçük çocukla muhatap olmadım nasıl biseyler ogreticem ben bu kizceye 

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evet aktivite yapıyoruz genelde beni parmağında oynatır..tüm gün yaptığımız en iyi aktivite
(1,363 puan) tarafından
Of bizimde ayağa kalkmam bile yasak. Hareket etmeye başladığım an ağlama krizleri
(9,626 puan) tarafından
Aynıyız ya..yeminle sabah yıkanan çamaşırları daha yeni asabildim bi yığın ütü vardi onlari da çamaşır astiktan sonra hallettim mama sandalyesinde kesinlikle oturmuyo sürekli kalkmaya çalışıyo sabit bi yerde durmuyo ha bire biyerleri karistirmanin dökmenin derdinde..Allah canlarına sağlık versin dökülen elbet toplanır ama insan yoruluyo ya
(1,363 puan) tarafından
Aynen canım bı yandan agliyo diye vicdan yapıyorum. Bı yandan biraz ağlasın belki ağlayarak yaptırmayı bırakır diyorum.

Gece oluyo isim bitiyo bu seferde ben bu cocugga biseyler katamiyorum diye için içimi yiyor.
(9,626 puan) tarafından
Evet canim çocuklar ağlarken dedikleri olunca bu sefer devamı geliyo bende çok vicdan azabı çekiyorum ama her ağladığında bakmıyorum tabi için için ağlarsa alıp sakinlestiriyorum ama mizildanirsa hic almıyorum kucağıma
(1,363 puan) tarafından
Bizimki direk kendini yercesine ağlıyor.  Direk harap ediyor kendini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala bugün kitap aldım daha öncede vardı bir kaç defa açtım okudum resimleri gösteriyorum böyle konuşmalar diyalog şeklinde ya ses alcaltarak değiştirerek komik sesler çıkararak okuyorum çok hoşuna gidiyor ve tepkilerine bayılıyorum gerçekten sizde öyle yapabilirsiniz benim kızımda yürümeye başladı yerinde durmuyor ama arada bir gidip gelip kendi karıştırıyor seviyor kitapla uğraşmayı 
(1,363 puan) tarafından
Bizimki de bı ara inceliyordu yürümeye başlayınca hepten bıraktı.

Yonteminizi denicem ama mantikli teşekkürler
tarafından
Aynen güzel.oluyor ya benim kızımda öyle oturup akıllı usllu durmuyor işte illaki yanında oturacam çok afedersiniz lavaboya gitmem yasak gözünün önünde kaybolsam kriz geçiriyor teazgahta yemek yapsam bulaşık yıkasam aşağıdan tutuyor beni bacaklarımı ısırıyor illaki dizinin dibinde oturacam bensiz yerinden kıpırdamıyor ama olduğum yerde de her şeyi dağıtıyor mutfak dolaplarına kilit vurduk vala
(1,363 puan) tarafından
Mutfak için şeyi deneyin isterseniz. Ben bı çekmeye oyuncak kap kaçak koydum. Diğer çekmeceleri acinca annecim senin çekmece burası diyorum bıraktı sayılır diğer çekmeleri .
tarafından
AA iyiymiş onu yapayım bende zaten bir çekmece de ıvır zıvır var onlarla uğraşıyor yerine oyuncak koyayim
0 oy
(775 puan) tarafından
Akşamları yürütüyorum dışaruda çok seviyor eve girince başlıyor ağlamaya ayıyı konuştur arabayı düt düt yap en olmadı kukuli açıyorum öyle sakinleşiyor evde her yeri karıştırarak zaman geçiriyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
4 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hifanurunannesi (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Mai (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
7 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,409 puan) tarafından soruldu

379,401 soru

11,356,711 cevap

34,833 kullanıcı