0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Eşimin halası kanser hastası bebeğim 47 günlük sürekli öpüyor hoplatıyor bebeğin memelerini ovuyor bir de tedavi görüyor merak ediyorum sakıncası var mı diye

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
radyasyon iceren makinalara giriyorsa yaklastirmayin be kanser gecirdim 3-4 ayda birvbi makinaya giriyordum o zaman normal insana bile yaklaşmıyordum mesela 24 saat tek basima kaliyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bebeklerin öpülmesine karşıyım isterse hasta olmasın kimseye öptürmücem alıltırmıcam myle
(80 puan) tarafından
Eşimle kac defa kavga ettik tek sen mi doğurdun diyor
tarafından
Ne alaka ya eşinde bebek öpülmüceni bilmiyomu benim eşim şimdiden öptürmem diyo
(80 puan) tarafından
Hayalimdeki eş ama gerçekte olan halasina babasına öpme demez
0 oy
(775 puan) tarafından
Bebeğin memelerini ovasına izin vermeyin kesinlikle çok zararlı yeni olduğu içşn onunda süt birekmesi olur ve bebek çok sancı çeker 
0 oy
(673 puan) tarafından
Kanser dokunma öpme sevme ile bulaşmıyor. 

Tedavi görüyorsa sizden ve bebeğinizden endeksiyon kapabilir. Herkesten kapabilir
(80 puan) tarafından
Tedavi görüyor ama hijyen sıfır 10 günde bir banyo kendine bakmayan benim çocuğumu niye düşünsün
(673 puan) tarafından
O zaman keşke soruyu sorarken bunlari da yazsaydın. Daha başka cevaplar alırdın
(80 puan) tarafından
Ortalık karisirdi herhalde :) hasta olunca halası kimse birşey demiyor her istediğini yaptırtiyor 46 yaşındaki kadın
(673 puan) tarafından
Kanser hastası ama temizliğine dikkat etmiyor bu yüzden kızımı öpsün istemiyorjm deseydin keşke. İnsanlar , ben de dahil kanser olduğu için bebeği opturmuyorsun sandık :(
(80 puan) tarafından
Temizlik sıfır maalesef bir yandan da tedavi görüyor su parası çok gitmesin diye annesiyle beraber yikanmiyorlar
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim babamda kanser tedavisi görüyordu ama oğlumu seviyordu bir sakıncası yok ama eşinizin halası da bir zahmet düzgün sevsin çocuğu 47 günlük bebek ne hoplatılır ne memeleri ovulur ne de o kadar öpülür yani
(80 puan) tarafından
Eşime kaç defa dedim Bir sen mi doğurdun diyor
(2,593 puan) tarafından
evet ben doğurdum benim için tek ve bir o şekilde sevmesini istemiyorum diyin hele ki hoplatmak beyin ve iç organlarına çok büyük zararı var zaten daha çok küçükmüş dünyada olduğundan bir haber bebeği o kadar sert sevmek mantıksız
(80 puan) tarafından
Ay akşamları eve gelince alıyor çocuğu halalarinin yanına indiriyor sevsinler diye çocuk elden ele
(2,593 puan) tarafından
dikkat et canım kanser tedavisinden değil sevme şeklinden sorun olmasın
0 oy
(171 puan) tarafından
Kanser bulaşıcı bir hastalık değil. Kızını sevmesinden hiçbir sıkıntı olmaz. Lakin meme ovmak çok tehlikeli. Eğer doktor ne biliyor derse kendisine de doktora gitmemeyi tavsiye edebilirsin. Belki kanseri evde kendi kendine doktor olmadan daha rahat yener..
(80 puan) tarafından
Valla ona benzer cümle kullandı gerçekten bu insanlar neden böyle ya herşeyi bilmek zorunda mı benden izinsiz bebeğe birseyler yapmak ne kadar mantıklı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,615 soru

11,454,918 cevap

35,031 kullanıcı

...