0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Eşimin halası kanser hastası bebeğim 47 günlük sürekli öpüyor hoplatıyor bebeğin memelerini ovuyor bir de tedavi görüyor merak ediyorum sakıncası var mı diye

26 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sevmesinde bı sakınca olmadığını düşünüyorum fakat bebeğin memeelrini ovmak nedir yani sacmalamis
(80 puan) tarafından
Sorma doktor elleme diyorum doktor herşeye karışıyor diyor
(2,020 puan) tarafından
Ya defolsun gitsin meme ovalamak nedir bebegin anasi dgil babasi degil sakın oyle birsey yaptirma. Tepkinizi koyun boyle insanlara ya. Herkes doktor kesiliyor basimiza
(80 puan) tarafından
Hasta olunca kimse sesini çıkarmıyor tepemize çıktı her istediğini yaptırtiyor
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Daha çok küçük öpmesine izin verme hasta olmasa bile öpmesin yazık çocuğa
(80 puan) tarafından
Eşim ve babası öyle desem kıyamet koparır egzama var kızımın yüzünde bir de içim içimi yiyor
(3,136 puan) tarafından
Üç dört aylık olana kadar ben kimseye öptürmedim kendim bile öpmedim insan kıyamaz öpmeye
(80 puan) tarafından
Sorma ya hijyen de sıfır 10 günde bir banyo
(3,136 puan) tarafından
Valla çok sinir bozucu bir durum Allah yardımcın olsun canım
(80 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Sanmıyorum ondan bize değil bizden ona mikrop bulamaması lazım yani. Ama öpmese iyi olur korona var yeni doğmuş öpülmez yani 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kanser bulaşıcı fln değil canım. Yavaşça sevdiği sürece hiçbir sorun olmaz. Ama bebek küçük fazla hoplatmayın sadece onuda güzelce hala fazla hoplatma emdiği için kusar fln de yeter. 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Isin tedavisi olmuyorsa sorun yok benmde annem kanser hastasi kizimi sevdi optu isin alirken birkti hic opmedi sevmedi uzaktan sevdi yanimizda bile oturmadi kemoterapi aliyorsa da zaten damar yolundan ilac alior sorhn olacagni sanmiyorum
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İşin tedavisi aldığında bir süre yanına yaklaşmasıyla yasak canım benim ya ilaçlar radyasyon oldu için bebeğe ağır şekilde radyasyon geçebilir annemde kanser tedavisi gördü orda demişlerdi canım yaklastrma memelerini o ması biyandan iyi süt birikir canı yanar derler bende ovdum hır kaç ay canm 
tarafından
kemoterapı alırken sıkıntı yok radyoterapı yanı ışın tedavısında radyasyon var
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım onu klavye yazmış eklemiş şimdi gördüm bende duzelticektm tam
0 oy
tarafından
Kanser hastaları mikrop mu saçıyor neden böyle düşündün anlamadım 
(80 puan) tarafından
Estağfurullah canım o mana da sormak istemedim aslında babam kanserken çatalıni bıçağını ayrı koyardık bebekten de ona birşey bulabilir gibisinden
0 oy
tarafından
kanser bulasıcı bir hastalık degıldır canım radyoterapı yanı ışın tedavısı alıyorsa o donem sıkıntılı radyasyondan dolayı yakınında bebek cocuk olmamalı o kadar

çok geçmıs olsun halaya cocugunu da rabbım sana bagıslasın ama lutfen vebalı gıbı davranıp korkmayın endısenızı anlıyorum ama hasta olan ınsan bunu sezerse çok içerliyor uzuluyor kendımden bılıyorum. 
(80 puan) tarafından
Maske bu eve ugramamamis ben de düşündüm hijyen sıfır 10 günde bir banyo
tarafından
ama olmaz kı oyle enfeksıyon cok sıkıntı o donemde yanı
(80 puan) tarafından
Kendi kendine dikkat etmiyor halasi ben çocuğumu düşününce suc
tarafından
suc olur mu canım tabıkı dusunceksın o onun hatası
(80 puan) tarafından
Çıldırma evresindeyim ya üstüne bir de çocuğumu düşündüğüm için laf yiyorum Bir sen mi doğurdun oluyor nedense
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Kanser bulasıci degil ama memelerini niye ovuyor. Sakin boyle bişey yaptirma. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Halan icin sorun olabilir en minik mikrop bile etkiler tedavi goren kisiyi
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Göğüslerini ovalamasına izin verme. Bebeğine bir şey olmaz ama kendisinin dikkat etmesi lazım
0 oy
tarafından
Allah şifasını versin cnn 

Bence birşey olmaz 
0 oy
tarafından
Kanserli bir hasta sevebilir bulaşıcı değildir ama 47 günlük bebek o kadar öpülmemeli asla hoplatılmamalı 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kanser hastalığı bulaşıcı bı hastalık değil canım bı sakınca olacağını sanmiyorum
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Memelerin ovulmasına bende kızardım sonra kendi annem dedi ki sende ov arada ki doluluk olmasın senden emdiği süt birikir uyuyamaz sonra dedi hafif hafif ama 
0 oy
(355 puan) tarafından
Memelerini ellemek ne alaka onu anlamadm
(80 puan) tarafından
Alıyor kucağına seviyorum ayağıyla ovuyor masaj yapıyormuş
(355 puan) tarafından
Tobe tobe
0 oy
(313 puan) tarafından
Kız bebeği mi memelerine niye dokunuyor anlamadım tam bilmiyorum ama memesini sıkınca mıydı ne şişlik olabilir bebeklerde canım onu yapmasa iyi olur

Kanser bulaşıcı değil ama hem kendi için hem de bebek için o kadar sevilmek iyi değil bence 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Memeleri elletmeyin enfeksiyon olur şişer . O memeler sizden geçen hormondan dolayı şiş zamanla geçer. Annemde kanser hastası seviyor kızımı bir sıkıntı olmadı 
0 oy
tarafından
Sakinca yok kucaklamasinda ama memelerini neden elliyor anlamadım bide çok opmesin onada bebeginede iyi değil yüzde egzama da çok kötü biz kızimda 2 yil çektik çok şükür yüzde geçti Ama ayak topuklarina gecti
(80 puan) tarafından
Yaaaa 2 yıl mi
tarafından
Aynn canım üç Yaş egzamasi dedi Doktor 2 yılda geçti yüzde ama topuklarda var şuan 10 yaşında
(80 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam çok geçmiş olsun canım. Allah acil şifalar versin
tarafından
Sagol cnm sizede
0 oy
(10,516 puan) tarafından
Cnm sevmesi bisey değil de memesiyle oynatma sonra çok büyük memeleri oluyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 177 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...