0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde (2,618 puan) tarafından

Büyükler illa oğlunu hocaya götür nazar muskasi yapsın dediler neyse onların kafaya uydum bi gideyim dedim 1500 tle istedi oğlumun dilini cekecekmis soguk havale geçiriyor dedik ve bi damar varmış kirli kanlı onu temizliyecem dedi tabi işlem yaptırmadan çıktım ordan böyle biseye ne kadar inanabilirim:( varmi etrafınızda böyle hocalara giden 

30 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hakikaten inandın mı buna :'(resme ticarete dönmüş iş

-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaç para almak 
0 oy
tarafından
Oha dolandiriciya bak bide 1500 istyo he kirli damar neymis cocukta dil bağı mi var yoksa
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hayır canım gitme sakın gerçek hoca para almaz bu yaotiklarindan yada sen ne verirsen yani .dil kestirmek ne ya sakın 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Dil cekmeyi ilk defa duydum ama ben kucukken duymustum o pis kan gitsin diye bisiler yapiyorlardi tabi bunu parasiz yapiyorlar nazar duasi icin de yani para alinmaz benim bildigim
0 oy
(308 puan) tarafından
Çocuğunda nazar varsa nazar duası oku nas Felak Ayetel Kürsi oku yani nazarın kaybolması için illa hacı hoca mı okuması lazım 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM gerçekten iman için yapanlar var benim oğlum rüyada korktu film tutuldu kekeledi hastaneye gittim geçer zamanla dedi geçmedi hocaya götürdüm muska yaptı nazari var dedi yaptı allah razı olsun 1 hafta sonra dili çözüldü sonrasında muska kayboldu dili aynı oldu ama şükür şuan çok çok iii cnm gerçekten iman sahibi olanlar ücret almıyor
0 oy
tarafından
Doktora git bacım yada hacamat yaptır 
0 oy
tarafından
O hocanın tövbe tövbe nerde uyduruyolar canım benim dua parayla olmaz hala toplum olarak sahte hocalara inanmaktan vazgeçin hiç mi haber hiçmi görmüyosunuz sapıklıklarını onlar hoca kılıklı şeytanlar kıl namazını Rabbine yönel dua et 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaa dalga mı geçiyorsun cidden bacım son çareymiş bir de 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 285 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 348 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 348 göst.