0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Süpürge makinesi bozuldu 2 sene benimkini her Allah'ın günü aldı ses etmedim 

Mutfak robotumu bozdu yaptırdım ses etmedim yine istiyor ses etmedim 

Şimdi de yarım kırık dökük utumu istiyor ve geri getirmiyor 

Eşim sabah çok kızdı zaten durumun Yok kirsalar alamam h bana lazım ne diye getirmediler dedi 

Git söyle  anana 

Kendini bozmuyor kocasından 

Ama bizi yiyip bitirdi dedim 

Siz olsanız toka dan tutun da ped e kadsr herşeyi isteyenler e birde ev aletleri ni verirmisiniz 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla cnm kimseye birseyimi vermeyi sevmem. 
(12,264 puan) tarafından
Valla kocam ver dedi zamanında o dedi diye verdim şimdi de önünü alamıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Benim malım çok kıymetlidir  makyaj malzemeleri şarj aleti  ne bileyim ayakkabı bağcigimi bile vermem  :) yakın arkasima dahi vermem beğenen kendine alsın bozulduktan sonra bana yenisini almalarını bile kabul etmem 
(12,264 puan) tarafından
Bende oyoeyidim vallahi zor bela verdim tuz buldular şimdide önünü alamıyorum
0 oy
(546 puan) tarafından
Iyi seninkiler seninkini kullaniyomus.benimkiler direk yenisini almami istiyordu.yilkarca geriz.ekali gibi aldim.utu aldim mutfak robotu aldim supurge aldim ma.lim ben
(12,264 puan) tarafından
Seninki de ayrı bir olay onların alması gerekiyor madem almıyorsun barı isteme
0 oy
tarafından
Valla alışmış kudurmuşdan beterdir demiyorlar boşuna bir kere alışmış yani 
(12,264 puan) tarafından
Hemde ne alışmış kız deli ettiler artık beni yeminle durumum olsa tmm derim ama yok ev dökülüyor zaten perişan haldeyim
tarafından
Eşin söylesin öyleyse yapacak bişey yok yada eşine söyle ben annene diycem vermicem artık anası gidip ağlarsa oğluna haberi olsun
(12,264 puan) tarafından
Ayenn oyoe canım son kez konuşmam gerekiyor bizim adamla yoksa öbür türlü ben çok zarar dayım
tarafından
Yani mecbur konusucan konusmasan ucu sana dokunuyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Süpürgemi indirdim ben de çok. Özellikle merdivenler halıydı iyi çekiyor diye benimkini alırdı nitelikim patladı motoru iyi çekmekten 
(12,264 puan) tarafından
Kız misafir lige gittim arıyor beni gel süpürgeyi ver diye çüş dedim nasıl geleyim uzağım çok kalma gel diyorlardı
(13,202 puan) tarafından
Alışmış beleş geçinmeye eşin desin yeter alın kendinize eşya diye
(12,264 puan) tarafından
Kız işte bütün sorun da bu ya Sabah bana bağırdi onlara küfür etti ama uzaktan ulan git soyoe diyorum adamın ağzı bağlanıyor söylemiyor
(13,202 puan) tarafından
İşte sen desen oğlun söyleniyor süpürge al kendine diye onun üzerinden konuşuyor der bozulursa şikayet etmeyecek o zaman
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla bizimkide çok çeyizi var dedi evlenmeden önce ama bize hiçbirşey gelmedi üstüne arada tatlı falan yollardım saklama kaplarım gitti daha diyomuş borcam vardı onu çok beğendim benim olsun sizde fazla vardır ütü istiyorum sizde vardır streç film bile en son uzak taşındım şimdide derki ben hastayım yemek yapıp yollasın ki doğum yaklaştı ayakta duramıyorum yani
(12,264 puan) tarafından
Seninkiler den benimkiler den Beter iyi alışmışlar
Bende uzağa taşınmak istiyorum Allah nasip etsin de kurtulayım sunkardsn
(1,021 puan) tarafından
İnşallah kurtulursun iyi oluyor valla dedim allah korumuş mahalle aynı olacaktı nerdeyse kadın 1 gün oğlunun yanında kaldı eşim ameliyat olunca aradan 2 gün geçmeden oğlunu aramaya başladı çekmecede pil var pil getir mutfakta şu var fazla size bana getir en son sinirlendim benim belki özel eşyam var nasıl kurcalarsın her yeri diye ve taşındım inşallah 2 seneye de şehir değiştiriyorum nevkadar uzak o kadar iyi inan düzgün davransa her ay alışveriş bile yapıyodum
0 oy
(89 puan) tarafından
iyi alışmışlar cidden
(12,264 puan) tarafından
Hemde ne alışma
(89 puan) tarafından
sinir oluyoruym böyle insanlara beleşciliğin de bu türlüsü yani kar saydıkları şeye bak
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Vermem valla benim eşyam kıymetli birine Bi tas birşey götürsem tabağım ondan gelene kadar içim rahat etmiyor zaten para zor kazanılıyor birşey olsa alamam isteyenede kocam kızıyor daha önce sıkıntı yaşadık böyle bir olay yüzünden diyorum kek versem birine tabağı alabilir miyim diyorum olmaz falan boş gitmez deyince ben karşılık beklemiyorum canım benim huyum bu tabağı ver sen diyorum 
(12,264 puan) tarafından
Hahaha en iyisini yapiyursun
Sende hazır tabak al canım
Kız vallwhi kızken bende öyleydim de eşim ver ver dedi aklım kala kala verdim
Malım kıymetli değildir ama
Önem veririm
Kırılırsa kimse kısmen darilmam
Ama bu kar ciddeen yedi beni bildiğin
Kanım eme eme doymadilwr vampirler le aynı ortamda yaşıyorum resmen
(4,698 puan) tarafından
Bunlar alışmış artık yüzlerinin astarı yırtılmış
(12,264 puan) tarafından