0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar üni'den bir abla var 40 yaşında falan ben yeni mezun oldum geçen sene hatta uzun zaman oldu konuşmayalı evlendim gelmedi bebeğim oldu gelmedi bebeğim 5.5 aylık geçen denk geldik gelir gelmez bana o bir kaç dersten kaldı ödevim var final ödevi sende olanı atar mısın dedi brn değiştirip attım anlaşılmasın diye 

Üni zamanı da kedim vardı düğün zamanı kaçtı gitti ama eşyaları durur hala daha hatta çantasında tüyleri var atmak istemedim temizleme din depoda vurur benden geçsn onları istedi o an tamam dedim ben hayır diyemiyorum ama eşim de senden hep bilet istemek için yazıyor ***** mısın falan dedi verme dedi bişey şimdi nasıl derim mecbur yalan söylücem 

Eşim kardeşine vernik abla bugün ben parktayken falan desem olur mu

3 Cevaplar

0 oy
(1,895 puan) tarafından
Olurrrr. Kullandırma kendini hiç kim olursa olsun.
(1,895 puan) tarafından
Beni anlatıyorsun canım. İnanki hiç gerek yok duruş olarak benimse hayır diyebilmeyi çünkü bi bakıyosun başkaları için yaşıyorsun. Başkalarına kendimden daha çok değer verdiğimi gördüm iyi niyetli olcam diye ama baktım aptallığa gidiyo kendimi kullandırıyorum kestim hemen  hayırsa hayır bitti. İnan kafan rahatlar.
(2,103 puan) tarafından
Canım hayatımda Hayır diyebildiğim tek bir şey var O da Eşimin ailesi yani benim için onlar kırmızı çizgideler Yani bir tek hayırım onlara geçiyor diyebilirim bir tek onlara söyleyebiliyorum Hayır Çünkü zamanında gerçekten çok yıprattılar çok üzdüler Önceden onlara da hayır diyemiyordum şimdi çatır çatır lafımı söylerim hayırsa Hayır Hatta daha şeylerin kötülerle söylemişliğim vardır ama böyle nasıl diyeyim benim hayatımda olan evine girip yemek yediğim bana böyle nasıl diyeyim kullanmak dışında böyle kötülüğü olmayan insanlara çok kolay bir şekilde hayır diyemiyorum ama yavaş yavaş başlayacağım çünkü Benim bir bebeğim var Ben artık bir anneyim Eğer annesinden Hayır diyememeye görürse benim de çocuğum kullanılır diye korkuyorum
(1,895 puan) tarafından
Aynı zamanda kimseye hayır diyemeyen bi karı kocanın kızıyım onların yüzünden o kadar ezildik ki onlar beni koruyacağına ben onları korumaya çalışıyordum. yani dediğin gibi annesin ve önce kendi ailen ve evladın
(2,103 puan) tarafından
Aynen canım Yani çocuğumun benim gibi olmasını istemiyorum Hadi önceden böyleydim Ama artık anneyim bazı istemediğim durumlara istemediğim şeyleri Hayır diyebilmeliyim o da sadece bebeğim için onun ileride karakterinin şekillenmesi için bunu yapmalıyım Ama artık bana ers gelen şeyler de yavaş yavaş söylemeye başladım işte bazen oluyor bazen olmuyor İnşallah o da olur
(1,895 puan) tarafından
Başlamışın bi yerden olur canım merak etme ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Eğer ki İmkanım varsa bu seferkini hallet Bir dahaki sefer asla kabul etme
(2,103 puan) tarafından
Canım hep bu böyleydi hayatımda hayır diyemediğim için hep böyle oldu eşim de haklı ne düğününe geldi ne doğurduktan sonra dedi beni ilk görüşünde ödev istedi bide oturdum ateşli çocukla ödev değiştirdim
(2,726 puan) tarafından
O zaman direk resti çek
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Eşimde vermek istemiyor kusura bakma de geç bidaha sorarsa hayır demeyi ogren bence bu kadar fedakarlık iyi değil 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 564 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 391 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,012 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 543 göst.