0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya enteresan bir ruya gordum hamileyim oturdum kara kara düsünüyorum rüyamda dogum yaptigimi gordum dogurdugum gün 1 eylül tarih ayın agustosun 31inde randevum var kaynanamla gidicem hastaneye ama ruyamda 1 eylulde dogum yapip eşimi ariyodum bebegin kiyafetlerini al gel diye ayın 31inde 34 hftalik oluyorum ve tam 8 aylik oluyorum ruyamdada eşime bak 1 ay erkenden geldi diyorum 8 aylik dogdu diyorum normalde ekimin ilk haftasi yada eylulun sonuna geliyor dogumum ama ruyamda 1 eylulde dogurdugumu gordum ya dogumunu gorupte ruyasinda cikan varmi

6 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Allah vaktinde kucağına almayı nasip etsin , ben görmedim ama bence psikolojik 
tarafından
Kafama hic takmam boyle seyleri hicde dusunmedim niye oyle oldu acaba
(607 puan) tarafından
Valla bana öyle geldi sonuçta hamilesin o durumu yaşıyorsun düşünmesen de  oluyor herşey gönlünce olsun ☺️
tarafından
Dogru diyorsun :) sagolasin Allah razi olsun :)
-Reklam-
0 oy
(693 puan) tarafından
Canim ben hamile olmadan once bir erkek cocuguna hamile kaldigimi ve dogurdugumu gordum sonra 16 yasinda bir delikanli oldugunu gorup uyandim. Hamileymisim. Hep erkek saniyordum oyuzden kizimiz olacak erkek cocugun tam tersi cikti. Bazi ruyalarim cikti bagzilari tam tersi oldu ama benimde dogumum ekim basi olucak. 4 u ila 11 arasi vaktinde gelsinler insallah erken olmasin. 
tarafından
Aynen oyle valla ben bu hafta sonu eşimle gideyim tüm eksikleri tamamliyimda nolur nolmaz :)
(693 puan) tarafından
Birsey olmaz bende bu ay basi toptan alisveris yapacagim. Erkek olmasi daha iyi son dakka zor olur.
tarafından
Aynen valla herseyini aldıkta bi kac eksikleri var iste onlari tamamlamam lazim cantayi hazirlmam lazim bide yikamadim utulemedim daha hicbirjni onlari halletcem
(693 puan) tarafından
Cok yeni dogan almasaydin
tarafından
Yok bir iki tane yeni dogan gerisi 0 3 aylik
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Evet gerçek olur...
tarafından
Bilmemki valla anlayamadim 2 hafta sonra 1 eylul bi gun onceside kontrolum var hayir olsun
(1,664 puan) tarafından
Yavrum masumum kıyamam ... olur  mu hiç öyle şey dalga geçtim ben seninle evet gerçek olur diye...özür dilerim ciddiye alacağını düşünmedim kızarsın diye bekliyordum... rüya bu adı üstünde sıkıntı yapma kendine.. bende kız gördüm ama haydut bi oğlum oldu :))
tarafından
Yok kizmam ben oyle ne bilim bende ruyamda erkek olcagini gormustum ve bebegim erkek Allah herkesin yavrusunu annesine babasina bagislasin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yok kız daha neler ayrıca prematre olur allah korusun
tarafından
Oylede 2 hafta sonra 1 eylul ve bi gun oncesi de kontrolum var hayir olsun
(7,768 puan) tarafından
Olsun canım kontrolün önemli değil ki vaktinde gelsin Allah korusun küveze girer rüyalarla yaşama
tarafından
Hep dua ediyorum zaten vaktinde gelsinde diye tum bebisler vaktinde gelsin Allah m korusun onlari :)
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Yok kuzum ben sürekli erken dogum yaptıgımı sancım geldigini ve doktorun normal dogum yaptırttıgını görüyordum. 38 haftalık sancım olmadan sezeryan oldum =) 
tarafından
Maşallah canım ne bilim 2 hafta sonra 1 eylul bi gun onceside kontrolum var hayir olsun valla
(10,775 puan) tarafından
Rabbim hayırlara cıkarsın canım.
tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Hamilelikte bu tarz rüya görmen normal canım etkilenmissin malum 
tarafından
Bilmemki hic dusunmedim dogum fln aklimda yok herseyimizde guzel gidiyor 2 hafta sonrada 1 eylul
tarafından
Kız ben neler görüyorum varya rabbim sakınsın
tarafından
Amiiin amiiin Allah m korusun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 371 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 535 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ceyda Yilmaz (219 puan) tarafından soruldu
0 oy