0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar bise dicem bunu kimse bilmiyo tanıdıklarım ama unutamıyorum benim 2 çocuğum var ve 1 tanede olsun istedik esimd3 bende seviyoruz ekim ayında ben sreymi cikardim sonra haziran da bebeğim olmus ve kalbi durmuştu sonra ben rüyamda bi kadının bana evimin anahtarı eltim in evinin icinde bi suda olduğunu dedi bende o sırada hamile kaldım tekrar hastaneye gittim doktor cocuk sağ saglim ama kese ayrı haftaya alcam dedi o sıra da ben tekrar aynı rüyayı gördüm bi beyaz elbiseli kadin bana diyodu senin çocuğun evinin huzuru icin o anahtar i al bide  yılan vardi odaa  diyodu ona inanma yalan hepsi diyodu eltimin evine gittim eltim cok iyi dinine düşkün birisi oyle bis3 asla yapmaz rüyamı anlattım gittik küçük tuvaletin o su gelen yerine baktık benim anahtarım cok ağladım  2 gün sonra doktora gittim bebegim de hic bir sıkıntı yoktu şuan 30 haftadayım masallah hic bi4 seyim yoktu bunu hocalara sorduk suya atılan anahtar ev huzursuzluğa ve cocuk olmamasına neden mis ( rabbime şükür ki iyiki rüyamda gördüm) kaynanamın cenazesi oldu evlere kimler girdi kimler cikti kimseninde günahını alamayz ama hoca cok tanıdık eşini kıskanan birisi seni sevmesini kiskaniyo dedi cok korkuyorum yine yaparlar diye herseyinize cok dikkat edin ve bazi buyuler cok etkili onlar yüzünden bebegimin kalbi durdu o anahtarı da çıkarmasaydım obur bebegimde ölürdü 

17 Cevaplar

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Evet cnm doğru böyle şeyler çok var Allahım bizi kötü insanlardan kem gozlerden korusun inşallah 
(219 puan) tarafından
Amin yani bi elbise olur satmayın sizi tanımasalar bile herseyi yapan insanlar var
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Tövbe tövbe neler duycam daha kim yaptıysa allah belasını versin bende kaybettim ama benimkisi sağlıksız gebelikti sanmıyorum birinin birşey yapabilecegini
(219 puan) tarafından
Allahin bilc3gi bise ama kac tane hocalar aradık oyle dedi ilk bebeğimi bilmem ama bu bebegimi doktorum alcakti anahtarı bulduk sonra 2 gün sonra gittim doktor bile inanamadi
0 oy
(874 puan) tarafından
Kimin yaptığını bilmemek ne zor eltine güvenmeni takdir ediyorum ama Allah affetsin ilk aklıma o gelirdi 
(219 puan) tarafından
Çok iyiyiz abla kardeş gibi hic bir zaman elti olmadık ben ona bile anlatınca cok agladi bend3 olsam benden bilirdim diye ama asla yapmaz adam bize baş harfini de verdi hoca yani allah kötü insanlardan korusun
0 oy
tarafından
Kafa gıttı kız anahtar nerden çıktı
(219 puan) tarafından
Anahtar bu özür dile4im ama sifon çekilen yer varya tam adını bilmiyorum onun içindeydi
tarafından
Ay kız Rabbım korusun bızı
(219 puan) tarafından
Amin inşallah cumlemizi
0 oy
(640 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu sağ salim al bebeğini kucağına inşallah 
(219 puan) tarafından
Inşallah amin
0 oy
tarafından
Korktum kiz tovbe tovbe 
(219 puan) tarafından
Aradan kac ay geçti unutamıyorum bende
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Evlerden ırak Rabbim kimseye fırsat vermesin bunları yapmasına elleri kırılsın...
(219 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Allah kötü insanlardan korusun 
(219 puan) tarafından
Amin cümlemizi
0 oy
tarafından
Tüylerim diken diken oldu okurken allah onun belasını versin boylelerinin başına gelsin 
0 oy
(32 puan) tarafından

Tovbe tovbe millet de iyice delirdi bisey kâr etmiyo bu insanlara ne hastalk ne deprem illâ yerin altina girip öyle akillancaklar

0 oy
(1,134 puan) tarafından
Okurken korktum yeminle 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Okuyunca tüylerim diken diken oldu 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Allah ıslah etsin öyle insanları, adına hem üzüldüm hem sevindim sağlıkla kucagına al canım
0 oy
(48,610 puan) tarafından
kimseye demeyin ki yapan kisinin kulagina gitmesin yenisini yapmasin
(219 puan) tarafından
Evet eşim de oyle dedi yoksa ben bilirdim napcagimi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Buyu bende yasadım esimın kuzeni yaptırmış nikah cıcegı herkeze tepsıden verdiler bna ayrı 3 aylık evlıydım bosanmaya kadar gitti konu evime giremedim esim duman oldu banyo yapamadım deli gibi oldum hastanede yatırdılar hı o anları hıc hatırlamıyorum annemhp demıs kızımı tanıyamıyorum esımle 5 ay ayrı kaldık dava acildi faln neyse yatıyorum yanımdaki kadın fal bakıyor us bna dedi ister inan ister inanma ama kahve uc bkıcm neyse buldum fincan fln ıctım bakıyor bosanmıcan dedi muskanın yerine kadar soyledı bna annm hemn esimi aramıs cıcek evden gitti faln beni hocaya goturduler Bi muska verdi neyse ertesi gun evime gitmek istedim dedim ne ısım var burada esımle aramız cok guzel bide kızımız oldu cok sukur muska buyu ısı şakaya gelmiyor gercektn bende yasadım ve anladım 
(219 puan) tarafından
Evet ben cok inanırım bi tel saçına yapılan büyüler muskalar var allah korusun
(4,061 puan) tarafından
Benim dugun de tacım kayboldu ki elbet sac telim vardır cnım hoca sacından olmua dedi zatn
0 oy
tarafından
Anahtarin kaybolduğunda fark etmedin mi ne zaman olduğunu bilmen lazım 
(219 puan) tarafından
Biliyorum kaynanam vefat etti evlerimiz karşı karşıya cenazede anahtar kapidaydi evim yeni yapilmisti ama tasinmamistim esimin bağırma sesi geldi anahtar nerde diye şubat ayıydı
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu

RABBIM BÜYÜ YAPAN INSAN GÖRÜNÜMLÜ ŞEYTANLARDAN KORUSUN!!!
(219 puan) tarafından
Amin cümlemizi insallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 759 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ebrar10 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
0 cevap 68 göst.