0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kardeşimin kırk günlük bebeği yarın ameliyat olacak ileri derecede katarak varmış göz mercegine yapışmış ameliyat olsada ya görür ya görmez ablamin oğlunun gözü kaymış benim çocuğumun durumu ortada göz mü imtihan mi arrik isyan etmemek için kendimi tutuyorum niye hep biz çocuklarımızla imtihan ediliyoruz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyle deme sendeki derdi nimet sayanlar vardir rabbim daha kotusunu vermesin
tarafından
Amin ama daha küçücük bebek ya görür ya görmez belli degil
tarafından
Insallah görur rabbim sifasijmni versin ben kendimden bi ornek verim oglum dogdu zamn beyninde bi damari yok denildi sonrada var ama ince denildi bi bilinmezlik icindeyiz ne olur onu zamn gosterir cok agladm cok yprattm kendimi ama cok inandm ben hep iyi olduguna inandm inanmaya da devam edyorum sizde inanın ve dua edin
tarafından
Sizde şifa versin Rabbim tüm hastalarda inşallah benim yigenimede çok kötü ya Rabbim parasizlikla herşeyle imtihan etsin ama evlatla etmesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim ne buyurursa o cnm dünya imtihan dünyası işte evlatla imtihan en zoru bence rabbim cümlenin evladına ya Şafii adı hürmetine şifa versin inşallah
tarafından
Amin canım ama daha küçücük dün kırkı bitti daha öğrendiğimden beri tüylerim diken diken doktor çok kötü şeyler söylemiş gözleri ya görür ya görmez az birşey görür ama hiç gormemesinden iyi demiş
tarafından
Offf rabbim şifa versin inşallah dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyor cnm ((
0 oy
(932 puan) tarafından
Rabbim yar yardimciniz olsun nasl anladiniz kuzum umarim ameliyttan sonra sagligina kawusur yawrun cnm
tarafından
Kırk günlük gözlerini acamiyordu gözü sürekli capakli sanki gözünun önünde beyaz bir perde var gibiydi katarakti ilerlemiş çok kötüymüş hepsi hastanede perişan
(932 puan) tarafından
Of off kuzum ne diyim cok gecmis olsun ya bnde bugun gittim bebemin boynunda egrilik warmis fizik terapi alcakmis rabbim kimseyi ewladiyla sinamasin ins
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Canım öyle deme ben Siyami Erek kalp damar Hastanesi'nde 21 gün kaldım neler gördüm neler sezeryanla doğum yapıp daha anasi ayilmadan açık kalp ameliyatı olan bebekler mi dersin tüm damarlari ters olan bebekler mi dersin değişik anatomili bebekler çocuklar... Çok şükür her halimize ne gelirse Rabbimden herkesin imtihanı kendine göre
tarafından
Öyle ama daha çok küçük ya yarın yada cuma ameliyat olacak doktor gözüyle ilgili çok kötü şeyler söylemiş
(8,848 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 136 göst.
28 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatocan4545 (1,471 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.

374,647 soru

11,205,735 cevap

34,506 kullanıcı

...