0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından

Kizlar merhaba

Ailemin yanına geldim eşim arabamizi bana birakti. Eşim arabasına da çok düşkün..Sağlık durumumdan dolayı acil birşey olur diye bıraktı.

Babamın bir arkadaşı bugün ben tanımıyorum hastaneye gitmek için arabayı istemiş bende veremem dedim sonuçta araba bana emanet ne olur olmaz dedim .

Babam çok bozuldu konuşmuyor siz olsanız ne yapardınız hastane 1 saatlik uzaklıkta ve biz şehir olarak İstanbul dayız.

Kötü oldum çok bozuldu kırıldı

26 Cevaplar

0 oy
(3,488 puan) tarafından
İnsanlar ne kadar rahat. Komşudan bişey istemeye çekiniyorum. Millet dıdısının dıdısının arabasını istiyor.

Taksi çağır arkadaşım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence baban haksız kırılmaması lazım sonuçta araba damadının birde arkadaşı niye istiyor ki babanın damadindan
0 oy
(308 puan) tarafından
Ben olsam bende vermezdim kendine dert etme baba kız arası çabuk düzelir 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Babalar böyle bir sebeple kızlarına kırılmamalı. Arabayı verdin diyelim adam kaza yaptı araba pert oldu. Senin ihtiyacın olduğunda ne olacak. Ha böyle bir sebepten dolayı kırılacaksa baban versin para kiralasın
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Ulan bu insanlarda ki genislik kimsede yok sanırsın tuz istiyor araba istemek ne ya bir kaza olsa kaç bin masrafı var üstüne değeri de düşüyor nasıl bu sorumlulugu alıyorlar .. iyi ki kabul etmemissin bende olsam etmezdim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 654 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,855 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,963 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,135 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 416 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,175 göst.