+1 oy
336 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (48,704 puan) tarafından
kızım yine hastalandı bitkisel oksuruk surubuda daha cok oksurtuyo dün markette kadinin biri acımış oksurmesine tavsiyede bulundu bizde ise yaradı umarim size de iyi gelir. 

sarimsagi ezip zeytinyaginda en az iki saat bekletip ayak altina sürüp çorap giydiriyoruz iyi geliyo.

10 Cevaplar

+1 oy
(827 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gecmis olsun canm bizimde bugün ayni cok oksuruyo bir deneyeyim bebegin nekadar eger cok kucuk degilse topuklarina az viks sür bizim evde kalmamis ben yapamadim ama belki sana faydasi olur
(827 puan) tarafından
Ben diger cocuklarimda kullandim viks canm ama yine bilmiyorum hemen kesiyordu bi sorun yasamadim
(48,704 puan) tarafından
bizdede yoktu gecen ay hastalandi aldik suruyodum
(827 puan) tarafından
Sen asiriya kacmamak sartiyla  sur corap giydir bide sırtina havluyu ütüle ustune kalip sabunlar varya ondan sur ve sırtina koy
(48,704 puan) tarafından
aa bak onu bebekken yapmistim sabunu unutmusum burdan okumustum onuda bu sarimsakli yag daha dogal canim onu yapiyorum artik
(827 puan) tarafından
Yinede aklinda olsun isallah faydası olur bakalim
-Reklam-
+1 oy
(398 puan) tarafından
aaa iyimiş canım bu denicem ama hakiki zeytinyağı mı olmalı acaba normalden olurmu ki ?
(48,704 puan) tarafından
ah sorma oksurdukce cigerim daglaniyo. bide benimkinin normal iyiykende oksururken sanki bronşit gibi cikiyo sesi herkes hasta saniyo bide şimdi hasta daha fena cikiyo sesim ates dedigim gibi 37 normal diyorlar. 36.5 falan alisiklar 37 yi gecti mi hastalik belirtisi. sen saat kur gece kalkıp ölç atesini canim insallah cikmaz
(398 puan) tarafından
inşallah canım zaten 1 haftadır gece uykularım yok kontrol etmekten alarm kurmasam bile artık korkudan uyuyamıyorum covidim kendimi unuttum resmen :( onu düşünmekten Allah sağlık versin ilk başta bütün bebelere
(48,704 puan) tarafından
amin canim insallah sende hafif atlatırsın
(48,704 puan) tarafından
yaptin mi canim
(398 puan) tarafından
hakiki yağım yoktu yapamadım canım bu gece denicem
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Post üste çıksın ☺

Çocuğu öksüren anneler faydalansın 

Bende bunu deniycem tavsiyen için çok tşk ederim keşke her kadın bildiği denediği şeyleri burda paylaşsa herkesin işine yarar en azından 

❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤
(48,704 puan) tarafından
inşallah hasta olmazsiniz da denemezsiniz canim benim❤️❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(501 puan) tarafından
Ben denedim gerçekten çok işe yariyor
(48,704 puan) tarafından
şimdi yine sürdüm bende
+1 oy
tarafından
Bunu ben de denedim burun tıkanıklığı için kızımda. Bikac gün devam etti ama gece falan bu sebepten hiç uykusu bölünmedi. Öncekiler çok kötüydü, nefes alamayıp uyaniyordu. Denemekten zarar gelmez 
(48,704 puan) tarafından
aynen canim kötü bişey değil
+1 oy
(3,681 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim :)t
(48,704 puan) tarafından
hepmizden Allah razi olsun canim
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Cnm oğlum 9 aylık bşzede olurmu 
(48,704 puan) tarafından
olur canim zararinin olacagini sanmiyorum yinede bir saglikci yazar mutlaka
(1,766 puan) tarafından
Balgamlı öksürüğede olur demi cnm bu arada çok sağol
(48,704 puan) tarafından
kiziminda balgamli sabah aksam suruyorum iyi geliyo
(1,766 puan) tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(117 puan) tarafından
Öksürüğe az bisi ısıt pekmezi ve ılık olan  pekmezin içine biraz karabiber koy ver iyi geliyo öksürüğe 

Bi de kuru soğanı rendele suyunu sık bal ve limon ekle içine ve günde 2 tatlı kaşığı ver o da çok iyi geliyo 
(48,704 puan) tarafından
benim cadi kizim icmiyo yalvariyorum kiziyorum guzellikle anlatıyorum yok normaldede cok secer reçel falan yemez. bu ayak altina sürülüyor ya benim icin daha kolay.oluyo.
tavsiyelerini kendim icin yaparim canim cok sagol
(117 puan) tarafından
Ne demek ınsllh bi an önce iyileşir:)
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Teşekkür ederim ikoş bilgin için :) 
(48,704 puan) tarafından
ne demek canisi duru nasil
(16,504 puan) tarafından
İleşti şükür
Muzz soyuyor :)
0 oy
tarafından
Cnm bugün selmoş senin bu postunu söyledi de bulana kadar kusura bakma yazdim da benim kızıma 4 aylik aşısı yapıldı da ateşi var bunu uygularım acaba sizde bir etki etti mi ateş düşürücü de verdim bakalım ne olacak hakkını helal et

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.