+1 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kilo alan bünyeye sahibim az yesem doyuyuyorum etrafımdakilee yedikleri halde zayıflar beni kendileri gibi sanıyorlar sürekli ye diyorlar sağol tokum desemde yemeden olmaz çocuk büyüyecek ye hiç yemiyorsun vitamin olmalı ye ekmek ye ye ye diyenlere kırmadan nasıl tepki verebilirim kimse kimsenin istahina karismasa daha iyi olur 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben maalesef kirarak tepki verdim. anlamiyorlar cunku kuzu. 
-Reklam-
0 oy
(7,977 puan) tarafından
Millet söyler yapicak bişey yok ona engel olamazsin duymamazlıktan gel 
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Sen benim kayinpederim le yan yana gelsen sinir krizi geçirirsin sürekli ye der ekmek verir yemek verir, reddetmekten ben şekilden şekile giriyorum ama o asla vazgeçmiyor bıktırdı yani en son eşim ya da kaynanam kıziyor da öyle vazgeçiyor
tarafından
Anlıyorum seni canım kaynanamda utanmasa g.tumden tepecek yemekleri istemiyorum anlamıyor kendi yiyip kilo almıyor ben onun gibi değilim benimkide daha anne bu hiç birşey yemiyor deyip anasına şikayet ediyor :-)
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Gerektiği kadar yiyorum zaten bunun bilincindeyim de
0 oy
(530 puan) tarafından
Valla banaďa diyolardi kaynanam cocuk karga kadar kaldi yesene falan diyodu

Sonra arkamdan konuşmuş gelin kilo almis ama kendine almis bebek zayif demis
tarafından
Benim kaynanamda utanmasa elleri ile yedirecek o da yetmyecek g.tumdende tepecek yemek diye korkuyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yemek istesem zaten yerim derdim 
0 oy
(2,226 puan) tarafından

bende sinir oluyorum ona 

hiç bir şey demiyorum bakıyorum çok darlıyorlar yiyorum zaten ben diyorum 
0 oy
(15,744 puan) tarafından
Ay bu ben :D iştah eskiden de yoktu şimdi gebeyim hiç yok beni gören ay yemiyorsun niye belesin zayifsin vs diyor abi almıyorum alamıyorum yani napim ölim mj  gülüp geçiyorum diyenlere emmannn
tarafından
Bende öyle hamileyken zayıfladım şimdi yavaş yavaş aldım bende istemiyorum sismek kadın ne kadar şişman olursa o kadar iyi olur hamilelikte gözüyle bakıyorlar ben gülüp geçemiyorum heleki kayınvalidem utanmasa elleriyle yedirecek istemiyorum diyorum kadın g.tumden de tepecek yemek diye korkuyorum
(15,744 puan) tarafından
Seni düşünüyordur boşver takma
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Doktorum fazla yememi yasakladı diyebilirsin
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Kırmamak için uğraştıkça ağızlarına kürekle vuracak hale getiriyoar benim değil eşim in kilo alamama sorunu var sanki ben ac birakiom
0 oy
tarafından
Ben hamile olduğumu söylediğim zaman ne diyecekler çok merak ediyorum :D çünkü aynı zamanda emziriyorum da. 3 kişilik ye derler herhalde. Ayı gibi yemem lazım :))) 
0 oy
tarafından
Bende yçnevkadsr yesem almam senin yerinde olsam diyetteyim derim 
0 oy
tarafından
Herkes farklıdır. Teşekkür ederim düşünmeniz yeterli yemek isersem yerim Dr birdaha sormazlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 965 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.