0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar malum birlikte otryom Kayınpederim emekli 7 24 saat evde bi işi olsa hemen hal edimde eve gideyim öyle biri demz hergn bi kaç saat çıkayım gelin raht takılsın yada çk yaşlı değl 50 yaşında ve her sofrada maşallah süpürür baya yer afiyet olsun da hep ymekte bi geyirir sesımı çıkarmıyorum midem kalkyo onunla oturmak istemiyorum oyalanırım bazen yine akşama kadr mutfakta mssada yada mutfakta ki balkonda düşünün annesi öyle yaptı zamn çok kızardı şimdi kendi yapar siz olsanz ne tepki verirsnz

16 Cevaplar

0 oy
(15,657 puan) tarafından

Ay benim kayinoeder de sürekli evde oraya gidince hiç rahat değilim geğirme eşimin babaannesi çok yapar bide kaynanam da yapar yani ne dicem bilmiyorum kurreder diyorum sadece :D tabiki içimden Allah affetsin

(791 puan) tarafından
Bnde diyorum jehri :)
(15,657 puan) tarafından
Hahahah oda olur
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kayınvalidene söyle uyarsın
(791 puan) tarafından
Ods öyle
0 oy
(966 puan) tarafından
Ay canm valla benm eşimin ailesindeki herkes gegiriyo bide kayinpederim heryerde hiç kimseden cekinmiyo sürekli gaz cikartiyo afedersin ya insan bı tuhaf oluyo bende sevmiyorum hiç güzel değil ayıp yani . Bizde birlik duruyoruz sinir oluyorum bu duruma 
tarafından
Ayıp ya, benim eşim bile benim yanımda öyle bir şey yapmaz asla ,olur ki bazen insan hali ağızdan hafif kaçırır onda da pardon der kibarım. Kayınbabam yok :(
(966 puan) tarafından
Benm de eşim yapmaz ama kayınpeder hiç çekinmiyi eve misafir geliyo onların yanında da öyle
tarafından
Kız Asel çok güldüm ya yanlış anlama sana değil kayınpederine milletin içinde gaz çıkarmak nedir kaç yaşında adam ben utandım bazı yaşlılar ne kadar pislik yaa:D
(966 puan) tarafından
Evet valla öyle ya
tarafından
Bizde aynı şekil maalesef
0 oy
tarafından
Beraber oturmaya karşıyım şahsen ben oturmuyorum ne gerek var 
(791 puan) tarafından
Bnde ama geç oldu pişmanım
0 oy
(3,534 puan) tarafından

Senin kayınbaba yine geyiriyor benim ki takma dişlerini çıkarıp yalayıp geri takıyor midem kalkıyor bişe dediğin de sizde yaşlanacaksınız oluyor herşeyin bir adabı vardır sofrada ve ya yedikten sonra masa başında bu yapılmaz ki 

Şükür birlik  oturmuyorum  3 sene de bi gidersek eşimin memlekete öyle görüyorum 
(15,657 puan) tarafından
Kusup geliyorum oyk
(3,534 puan) tarafından
Terbiye yok ki cahillik değil bu başka bişe yani
(1,862 puan) tarafından
Ahahahah
(15,657 puan) tarafından
Ben yiyemem i sofrada oturamam bile
(3,534 puan) tarafından
Benim kız yemekten kesildi zaten hiç bişe yiyemeden kalkmak zorunda kalıyordum Ecem Linoşla
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Tepki vermem anlamayana ne yapsan boş 
0 oy
tarafından
Burnu ile oynayan bir kayınpeder var
tarafından
Kız Allah seni balgam falan toplar iğrenç iğrenç bide ekmeği o elleri ile keser o yüzden ekmek yiyemem neyse ki evimi ayirdim rahatim
(2,707 puan) tarafından
Ayy igrenc b. Tuvaleti önüme  koy igrenmem ama burun karıştıran  insandan nefret  ederim
tarafından
Karışırsa bile yemekte değil gitsin banyoda ne yaparsa yapsın yemek üstünde iğrenç yaa
(2,707 puan) tarafından
Yani temizlemek  baska şey  karistirmak baska sey uff midem kalkti benim en hassas noktam
(1,272 puan) tarafından
Bu konu baya iğrençleşti :D
0 oy
(91 puan) tarafından
Bende de öyleler ya hiç sevmem kaynanamda kayınvalidemde geğirirler yemek yerken kahve içrrken oturduğun yerde boi boş nerden geliyorsa öidem kalkar aöa napalım diycek bireşyimiz yok biz bir oturmuyoz allahdan her konuda severim anlaşırız ama geğirme konusuna katlanamam valla kusra bakmasın kimse o yüzden bir oturmam zorda kalmadıkca allah yazmasın :D
0 oy
(294 puan) tarafından
Duymamazlıktan gelirdim mide kaldıracak kadar da değil yani çıkarmiyor sonuçta :)
0 oy
tarafından

Açıkça rahatsız olduğumu dile getiririm 

0 oy
(278 puan) tarafından
O dert biz de de var çok kötü genirir ya kızım da rahatsız olur sürekli nidim der felan ayıp yani uapilmazda onu bilmiyorlar 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ay yazdığığını ve yorumları okuyunca içim kalktı. Saygıyı öğrenmemiş sofra adabını bilmeyen bi insanı bin kerede uyarsan gayda etmez bapıyım içimdemi tutuyum der haklılığını savunur. Benimki çok saygılıdır biziö yanımızda oturuşuna bile dikkat eder yatıyosa kalkar alt üst oturuyorz. 
0 oy
(2,598 puan) tarafından

Bende gegirirdim :D

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kayinpederimden hic haz etmedigim icin bana birak geyirmeyi nefes alsa batar 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Ayyy bu benim babam hiç hoşlanmıyorum bu huyundan. Hatta sevmediğim tek huyu desem yeridir
0 oy
(749 puan) tarafından
Benim kynanada da bı huy var yer sofrası yaptikmi ağzını sofraltiya siler en sevmediğim şey ekmek moyuyrz. Üstüne biddha ekmeği koymadım zaten evimde ayrı ama yedgimzde öyle yaaprdi

İlgili sorular

+2 oy
33 cevap 416 göst.
0 oy
12 cevap 140 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 433 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
18 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu