0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından

Merhabalar kizlar sizce ne olabilir bugun hic girmediğim bisi gordum eşimin telefonunda öpücük atmış gibi bir foto çekmiş ama galerideydi kime gönderdiğini ne maksatla çektiğini bilmiyorum hiç sevmez öyle pozlarıda sordum bilmiyorum öylesine dedi ama bende bi şüphe uyandı hemen sildi fotoyu parmak izi var hiç elletmez tl acil bi arama yapmadikca öyle anca verir yani sizce şüphelenmekte haklimiyim

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Be bu şifre olayını anlamıyorum neden şifre koyuyor karı koca arasında gizli saklı ne olabilir neden telefonuna bakamiyosun özgürce o da senin telefonuna bakabilir insan oğlu kuşkulanabilir bunuda gidermek en doğal hakki 

-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından

Bnce haklisin insan karisinda telefonunu saklarmi?? Sakladqina gore qizledqi bise wardir bence. Ben kocamin telefonuna her qun bakarim facesi zaten bendede acik oyle serbest birakmaya gelmez 

0 oy
(56 puan) tarafından

Insan esinden tl saklarmi bn esimin herseyini bilirim butun hesaplri bndede acik 

0 oy
tarafından

Hemen şüpheye girme derim kendi arkadaşlari arasinda bazen erkekler oyle seyler yapabiliyorlar. Okurken kiz fotosu diye anladim meger kocanin kendi resmiymis...Çok kafana taktiysan eşine sor yine ama bence üstüne düsülecek bi sey degil okadar

0 oy
(56 puan) tarafından

Cnm esinin watsapina gir ve ordaki son attigi emojilere bak sana atmadiysa zaten bi baska kadina atmistir onlari 

tarafından
Son kullanilanlarda kalp emojisiyle de kocasinin aldattigina suphe dusurmek de bi okadar dusundurucu deil mii
(195 puan) tarafından
Ya emoji falan ben daha başka yerlere de bakıyorum ama akşam bi gelsin konusacam  böyle olmaz kafayı yicem yoksa
(195 puan) tarafından
Bana hiç emoji atmaz ki sadece gülücük atar kalp falan atmaz
tarafından
En doğrusu o zaten o resmin anlami ne kime gonderdin diye sormak, baska ne gorduysen onlari sormak ve sifresini istemek. Mantikli bi aciklama yapar sifresini de soylerse ne ala.
(195 puan) tarafından
Aynen öyle konusacaz bakalım şimdi lunaparka gitmişler büyük oglanla bizde evdeyiz bebisle
0 oy
(141 puan) tarafından

Evlendikten sonra eşler tellerine koyduğu şifreyi birbirinden gizliyorsa ortada bi mesele var demektir. Benim eşimle sifrelerimiz bile aynı. Şifreyi de misafir çocuklar ya da yeğenler teli kurcalamasın diye koymuşuz. Yoksa ona bile gerej yok. Eşinin telini sana dokundurtmaması normal değil canım 

0 oy
tarafından

Canım önceki sorduğun sorulara baktım da eşin zaten başka kadınlarla konuşuyomuş öyle yazmışsın. Böyle bi foto görmek seni neden şaşırttı anlamadım. Ben eşimin başka kadınlarla konuştuğunu bilip böyle bi poz verdiğini görseydim kuşkulanmak bi kenara dursun kesinlikle başka kadına gönderdiğine emin olurdum. Allah yardımcın olsun çok zor bi durum

(195 puan) tarafından
Evet daha öncesi de var ama görmezden geliyim bir süre dedim ama bu fotoyu da görünce artık canim çok sıkıldı konuşmaya gelmiyor tam konusacam diyorum ya o uyur yada bebek ağlar hiç zaman yok yani olduğu zaman da sinirlenir
0 oy
tarafından

valla supheni bilmem ama bir es neden telefonunu saklarki esinden. bizim ikimizinde ortada durur kurcslamayiz ama elimize aldigimizdada sorun asla olmaz 

0 oy
tarafından

Bu sifredir parmak izidir bunlara hiç anlam vermiyorum...8senelik evliyim ne eşimin tlfonunda ne benim tlfonumda asla şifre olmaz...olamazda kari koca arasında gizli saklı olmaz eşim benim tlfonuma rahatlıkla bakabiliyosa bende istediğim zaman alır saatlerce bakarım zaten hep ortalık yerdedir tlfonlar bu bana hic normal gelmiyor açıkçası...

İlgili sorular

+3 oy
23 cevap 578 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Efesukk (8 puan) tarafından soruldu

377,810 soru

11,308,334 cevap

34,739 kullanıcı

...