0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Akşam üzeri çocukları parka götürdük eşimle. Oynatıyoduk onları bütün çocuklar ne kadar mutlu parkta bilirsiniz. Ben de küçükken giderken koşa koşa giderdim dönünce ya aglardım yada aglamaklı olurdum bu gayet çocuksu bir durum yanı normal. Kadının biri çocuguna eve gidelim dedı çocukta aglamaya başladı yaklaşık 4 yada 5  yaşında kız çocugu. Bende istemsizce bakıyordum onlara kadın çocugun önce sag yanagına sonrada elinin tersiyle sol yanagına peş peşe iki tokat attı ama nasıl görseniz varya içim yandı o çığlık attıkça. Gözümün önünden yüz ifadesi gitmiyor çok üzüldüm eşimde gördü kadına laf söylıcekti malesef bırakmadım çünkü suçlu bız olacaktık sanane benim çocugum diyecekti. Daha önce buna benzer bı diyaloğa girdim karşı taraf beş dakka sonra sülalesini topladı parka oyuzden çoluk çocugum var yanımda dıye korktum ama vicdanım rahatsız çok üzgünüm. Çocukların yüzüne vurulmaz hayası utanması gidermiş dıye öğrendim hep :(((

9 Cevaplar

0 oy
(3,232 puan) tarafından
İlkokula gidiyordum okul dönüş kadın kızına bağıra bağıra bi yandan çekiştire çekiştire eve götürmeye çalışıyordu çocuk direndi kadın öyle bi dövdü ki sokak ortasında ve o kadar okul çocuğunun içinde 29 yaşındayım ama hala o kızın suratını da annesini de unutmadım. Çok kötü olmuştum eve geldim ağlayarak anneme anlatmıştım. 
(1,298 puan) tarafından
Çok üzücü ya bıde insan bişey yapamayınca daha da kötü oluyor Allah vicdan merhamet versın böyle varlıklara
(3,232 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yüz degil hic bi yerine virulmamali bence vurmak degil re vurur gibi yapmak lazim com vurasin varsa saaap diye ses cikmamali can yakmamali
(1,298 puan) tarafından
Tabı ki asla hiç bir uzvuna vurulması dogru degıl ama işte bıde insan içinde yapıyolar utanmadan
(7,791 puan) tarafından
Bence de oyle ben çok dayak yedim babam hakkı derdim halettim derdim büyüyünce .
Sonra anne oldum ve desim ki dayak asla hakedilmez. Ceza verebilirsin, yada dedigim gibi vurur gibi yaparsin iteklersin yavasca uyari gibi yada evde kek yapmaya ne dersin de baban kiziyor de vs vs ama dayak çok yanlis.
Ve evet fazla dayak kucukken utanfac buyudukce de arsiz ediyor :D sekil A ben
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Haram ya da mekruh olmasi lazim yuze vurulmaz ayrica her atilan tokat cocukta tiksinti aileden uzaklasmaya yol açar..
(1,298 puan) tarafından
Öyle anneden tabıkı uzaklaşılır ya
(3,232 puan) tarafından
Mekruh yüze vurulması canım
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Aynen öyle çok doğru çevremde her kes çocuğunu resmen şiddetle büyütüyor bir fiske bile vurmadım kızıma ona vuracağıma elim kırılsın daha iyi
(1,298 puan) tarafından
Bende öyle canım 3 çocugum var onlara elimi kaldırmadım Allah nasip etmesin kurban olurum
(6,681 puan) tarafından
Salam canm necsen?
(1,661 puan) tarafından
Salm ürəyim yaxşıyam sen ))
0 oy
tarafından

Yazık yaa Allah akıl fikir versin kızarsın anlarız da niye vuruyosunuz ey akılsız kadın

(1,298 puan) tarafından
Allah vicdan merhamet versın ya zalim anne işte kimin gücü kime yeterse bu dunyada
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Herkes anne baba olmayi hak etmiyor gerçeği..!
(1,298 puan) tarafından
Aynen öyle malesef :(
0 oy
(9,205 puan) tarafından

Okuyunca nefret ettim o aileden, kadından.. insan içinde oyle yapan evde neler yapmıyordur Allah bilir.. 

Geçenlerde kapalı oyun parkına gittik, kızım kaka yapmıs onu değiştirmek istemedi yıktı resmen ortalığı. Neyse dedik dursun oyle oynasın. Sonra gdceğimiz zaman yine çok ağladı kaçtı gitmeyelim die, resmen eşimle oturup dil döktuk ikna etmek için.. 

bırak toplum içinde  vurmayı evde bile 2 yaşına geldi hiç bir şekilde canı acıyacak şekilde vurmadım vurmam da.. arada bi poposuna fln oluyor hafif şekilde.. bilmiyorum ya herkes anne olamıyor
(1,298 puan) tarafından
Tabiki anne baba olmak öyle kolay mı ozaman ger agladıklarında tekme tokat dalalım adı üstünde çocuk yanı bakamıyorsan ne dıye getırdın dünyaya. Keşke çocukların da anne babalarını seçmeye hakkı olsaydı
(9,205 puan) tarafından
Aynen oyle.. keske olsaydı :/
0 oy
(3,681 puan) tarafından
En Nefret ettiğim şeydir dışarda çocuk dövülmesi halbuki 2 dk daha sabretse o çocuğun gönlü olsa oda onu yapmayacak 
(1,298 puan) tarafından
Aynen mal işte sankı düşmanına vuruyordu
0 oy
tarafından
Kız bende kendim çocuğa vuruyorm sanardim o ne ve öyle içim parcalandi. En fazla totsuna acitmadan pıt diye vuruyorm ben. Ona bile acaba fazlamı oldu diye sabaha kadar çocuğun başını bekliyorm özür diliyorum 
(1,298 puan) tarafından
Öyle valla insanın tabıkı bı dönüm noktası vardır ama bu yüzüne tokat atmayı gerektirmez. İşte ne guzel senın içinde kalıyor da o kadının umrunda olacagını pek sanmıyorum
tarafından
Bunu yapan ananın içinde kalacağını bende hiç sanmıyorum :( kaldı ki ilk kez bile değildir ya içim çok kötü oldu seni düşünemiyorum bizzat gormussun
(1,298 puan) tarafından
Aglıcaktım nerdeyse valla :((
tarafından
Allah çocuğa sabır versin ne diyim :( çok geçmiş olsun sana da

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 346 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 281 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy