0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından

Keşke evlenmeden önce aldatılıp aladatılmayacağmızı bilebilsek. Ona göre bir adım atsak. 

Son zamanlarda o kadar çok aldatma postu okudum ki içim sıkıldı. Ne olacak böyle, aldatılanların suçu ne

7 Cevaplar

+2 oy
(1,298 puan) tarafından
Bende sogumakdan ziyade burdaki hayatları gördükçe halime evliliğime eşime şükrediyorum bırde bu gözle bakmayı dene 
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Kesinlikle Allah herkesin yardımcısı olsun
(92 puan) tarafından
Amin ..
0 oy
(442 puan) tarafından
Hiçbir suçu yok aldatilanlarin aldatanlarin karaktersizligi yapmaz dediğin gözünü kapalı güvendiğin insan bile birgün geliyor şaşırtıyor seni 
0 oy
tarafından

Burda şükür etmeyi öğrendik 

0 oy
(2,578 puan) tarafından
Bence şükretmesi gerekenlerde vardır ben çok şükür diyorum negatif enerji alıp kendime evliligimi zehir etmiyorum burda okuduklarım burda kalıyor hiç gerçek hayatıma etki etmiyor izinde vermem zaten çünkü herkesi tek taraflı görüyoruz karşı tarafıda dinlemek lazım 
0 oy
tarafından
Aynen bende o kadar çok okuyorum ki. Bu paspal halimle ayda bikac kere olan ilişkiyle adam soğuyup dışarı bakar mı diye düşünüyorum
0 oy
(603 puan) tarafından
Hiç içini daraltma bence böyle şeylerle inan güzel örneklerde çok fazla da nazar olur diye susuyoruz:) ben 26 yaşımda evlendim keşke diyorum eşimi daha önce tanıyıp evlenseymişim çook mutluyum inşallah bütün kadınlar çook mutlu olur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 626 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 797 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 488 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 393 göst.