0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Göğüs ucu sorunum var bebeğin emmesi imkansız yani donguma 1 ay kaldı emziremeyen anneler sutumde gelmezse ne yapmam lazım

8 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kız benım de hiç yoktu varya ama bildiğin hiç yanı düm düzdü. Bebek emerek çıkardı hiç bışey kullanmadım. Sadece kahverengi kısmı tamemen tutacagı şekilde verirsen sütte gelir bebekte doyar ucuyla alakası yok 
(248 puan) tarafından
Bnm de öyle yani hiç yok nasıl tutacak ki yani aç kalacak emziremem diye korkuyorum
(1,298 puan) tarafından
Korkma aç kalmaz onlar doguştan emme refleksiyle gelıyolar o kadar güçlü çekiyorlar kı ucunu bıle çıkarır merak etme. Haa hiç olmadı silikon uçlardan denersin öyle de halledersın
(248 puan) tarafından
Pompa aldim her ihtimale karşı
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Canım benimde ucu yok bebegim biraz aldı bıraktı brn silikon gögüs ucu kullanıyorum. Sorunsuz emiyor çok şükür.
(248 puan) tarafından
Valla ben korkudan göğüs pompası aldim
(31 puan) tarafından
İlk başta bende sagıyordum biberonla veriyordum ama gögüs ucuyla emzirince en azından gögsüne tenine temas ediyor tabi sen bilirsin yine de :)
0 oy
tarafından
Bebk emdikçe çıkar göğsünü  ucu merak etme sen göğsünü nemlendir yeter göğüs ucu kremi al doğumdan önce başka kullanmaya baktın hoc ememiyor o zaman silikon göğüs ucu alırsın onunla emzirirsin canım 
0 oy
tarafından
İlk bebekte ucu yoktu. Bebek hemsiresi şırınga var onun iç kısmını çıkardı çekerek çıkardı hemen bebeğe tutturdu. Emzirmeden önce yap dedi öyle yaptım ucu çıktı. İkincide küçük ama o emerek kendi çıkardı 
0 oy
(305 puan) tarafından
Hemen bestlak sut arttırıcı damla  kullanmaya basla doğumdan sonra bide göğüs icin elektrikli pompa al ama cok yuksek dereceyle sağım yapma uclari yara olur pompalar da cok guzel uç cikariyo en azindan emmeden 2 3 dakika once yap ucu olur bide mutlaka göğüs ucu kremi ve gogus pedi kullan nemli kalirsa daha cok yara olur banyoda sicak dusda masaj yap goguslerine firinda pismis sogan ye bol bol olur Allahın izniyle hiç merak etme emdikce de uclari cikcak zaten
0 oy
(679 puan) tarafından
Olurmu istersen emzirirsin benimde hic ama hic yok emzirme diyende oldu ama emzridim 16 aylik hala da emiyor masallah
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Zaten yeni anne olan kimsenin göğüs ucu yokki benim dümdüz ucunu veriyorsun bebeğe o emdikce göğüs ucu çıkıyor öyle oluşuyor sakin hiç birşey yapma ne mama ne göğüs ucuna aparat tak canım haa baktin sütün gelmez emdiremezsin ozaman bi çare düşün 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eczaneden göğüs ucu al canim ben ilkte öyle yapmıştım çıkıyor merak etme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 435 göst.
0 oy
15 cevap 1,134 göst.
0 oy
7 cevap 237 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,253 soru