0 oy
742 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzenimin avukat konuştuğu bir çocuk var adam hep 2/3 saatte bir cevap veriyor kuzenim hemen cevap veriyor ama adam kuzenime karşı ilgili davranıyor adam da avukat olduğu için işi hakkında detay vermiyor sizce adam umrunda olmadığı için mi geç yazıyor avukat olup meşgul olduğu için mi ?

18 Cevaplar

+9 oy
(6,919 puan) tarafından
Erkek olduğu için ☺☺☺☺ ikincisi   isinden dolayı ego vardır üçüncüsü   umursamazdir
(2,678 puan) tarafından
İşte aradığım cevap :)))
(6,919 puan) tarafından
Artilayin beni ☺☺☺☺☺☺☺
(2,678 puan) tarafından
Feda olsun :)))
tarafından
Artiladim bacım
-Reklam-
+2 oy
(3,853 puan) tarafından
diyelim gunduz calisiyor ,aksamlari bostur buyuk ihtimal   , o zaman da yazmiyorsa umursamiyordur
+2 oy
tarafından
Meslekle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Onların işi rahat oluyor. Tepesinde hadi yap diyen amir yok. Biraz oyalıyor olabilir. Sordu mu peki
+2 oy
tarafından
Benim eşim asker dagin başında sırtında 20 kilo  muhimmtla cvp veriyorsa bir zahmet masa basinda ki de verir bence umursamiyor
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Avukat flört nedir ya cok komik  :D
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Akşamları da böyleyse eğer umrunda olsa bı mesguleti de kuzenin olurdu 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yani çok mesguliyetli bi iş bnce ondandir ama gece fln da öyleyse bilemedim
0 oy
tarafından
Kuzenin de biraz uzakşaşsın o zaman anlar aklına gelince mi yazıyor umursuyor mu diye 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
hangi meslekte olursa olsun onemsese istese tuvalette yazar yine yazar. istemeyen bütün gun bos dursun yazmaz 

bahane uretiyosa orda bisey vardir
0 oy
tarafından
Adam kendini değerli göstermek istiyor olabilir. Avukatlık yalancılık mesleği bir bakıma dikkat etsin öyle hemen de yazmayı versin kaçın biraz kı kovalansın o değer dediğinin ucu başka bi yere çıkar sonra 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İşten çıkıncada avukat değil ya iş saati yazmasn kuzenin akşam konuşsunlr
0 oy
(700 puan) tarafından
Kuzeninde hemen yazmasin hatta bir iki gün hic yazmasin avikat diye de fazla laubagli olmasin ya i ileri gitmesin olursa ztn olir gecte yazsa olur erkende tabii ciddi dusunuyorsa ikiside kuzenin biraz agirdan alsn kendini 
0 oy
(670 puan) tarafından
İşinden dolay benim tanısında vardı kıza cevap vermiyodu dedin gibi işinden bahsetmiyo meğer adam egosundanmis 3 kişilik ilişki takmiyo yani
0 oy
(700 puan) tarafından
Hatta wpde son gorulmesini kapatsın profil fotosunu hakkindayi da hiç kimse yapsin okundu bilgisinide kapatsin adam merak eder :))
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bnce umrunda olmadığı için her dk sürekli meşgul olamaz ya akıl var mantık var. Bence pek güvenmesin ona egosu üstüne kendini brisey sanması vazgeçilmez filan geç yazanlar genelde bu tipler çok itici
0 oy
tarafından
Daha flort te boyle yapiyosa evlense yuzune bakmayacak demek
0 oy
(802 puan) tarafından
Msjlara geç cvp veriyorsa nasıl ilgili davranıyor oluyor?ya da nelere karşı daha ilgili oluyor? Düşündürücü. ?!?!?
0 oy
tarafından
Kuzenin hemen yazdığı için umursamıyor oda yazmasın müsait değilim işim var sonra görüşelim konuşalım desin bak gör nasıl hemen cevap 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 882 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 115 göst.
0 oy
14 cevap 663 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gokcee (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 403 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde Yayesim45 (323 puan) tarafından soruldu