0 oy
884 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Part 1 burda kızlar https://annelertoplandik.com/forum/7656396/kuzenimin-avukat-flortu-surekli-gec-yaziyor

Bunlar çocukla işte buluşmuş etmiş çocuk yine az yazıyormuş ama çocuk her gittiği yere kuzenimi davet ediyormuş kuzenime sürekli hatunum benim kadınım benim sana kimse dokunamaz sen benimsin gelip isteyeyim seni işte genç anne olmak sana çok yakışır gibi şeyler söylüyormuş sizce adamın niyeti var mı kızlar ? Geç yazıyor ama işinin yoğun olduğunu söylüyor gittiği her yere davet ediyor bu tür kelimeler söylüyor kuzenim çok kararsız adamı bir türlü anlayamadı bizde geldik yine size sorduk cevaplarınız için teşekkürler kızlar.

28 Cevaplar

+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Konuşan kuzenin yani mesajlasan da o simdi ben bi adamin ses tonuna bakarim gözünün icine bakarim neye nasil tepki verdigine bakarim az çok öyle anlarim...
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Adamin amaci baska gibi..
tarafından
Nerden anlayabilir tam olarak
(175 puan) tarafından
Aynen bencede bende öyle düşündüm
0 oy
tarafından
Gün içinde arıyor mu peki yazması o kadar mühim değil avukat olması da önemli değil insanlar çalışırken her dakika yazamaz
tarafından
Evet arıyormuş
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Biraz daha tanımaya çalışsın adamı acele etmesin karar vermek için ama geç yazıyor diye de ergenlik yapmasın araşırlar sürekli mesajlaşmaya gerek var mı bilemedim evlenince o bile kalmıyor zaten bence abartılacak bişey değil ama iyice tanısın
tarafından
Adam bence mesajlaşmayı sevmiyor kuzenim de mesajlaşmayı çok seviyor adam birde ondan 8 yaş büyük
(3,743 puan) tarafından
Yani koca adam sevmeyebilir normal bence abartılacak bi durum değil eğer ciddi düşünüyosa tanısın iyice araştırsın mesaj yazmış yazmamış çok önemli değil çalışıyor sonuçta adam
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiç samimi gelmedi bu adam evlenseler kızı evden çıkarmaz hep kıskançlık kavgası ederler gibime geliyor 
tarafından
Katiliyorum
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Avukatlık zor meslek urekli muvekilletler ile görüsüyor dur. Gec yazması yada nadir yazması normal. Onemli olan aksam nasıl aradığında cevap veriyor mu şak diye acıyor mu telefonu
tarafından
Akşam yazıyormuş bazen de arıyormuş
0 oy
tarafından
Bence uzak dursun nedense içimden bi ses böyle diyo 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Eşimle 3 sene sevgili kaldık ta böyle iltifatlar duymadım. :)

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Daha kız bile tanışmamış biz nasıl anlayalım canım insan bazen bakıştan sözden anlar hisseder yani aşk hisle alakalı 
0 oy
(175 puan) tarafından
Bana  maksadı başka gibi geliyo 
0 oy
tarafından
Adam bu tarz cümleler kuruyorsa hiç hoş değil kuzenin bence kaöabildiği kadar kaçsın 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Valla ben anlamadım niyetini.  Ciddi de olabilir çapkın da olabilir.  İstemeye gelsin ciddiyse
0 oy
(866 puan) tarafından
Bu laflarla kızı kandırmaya çalışıyor bence ..yani onu sevd8gine inandırmaya çalışıyor gibi

Ne kadar tanıdığı da önemli bi insani çözebilmek icin zamanda lazm

Hem avukat olduğu kesin mi güven kazanmaya çalışıyor da olabilir belki avukat degil o kesin mi oda önemli 
tarafından
Evet kesin ortak tanıdıklarımız var
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Hahaha  niyeti belli zaten isteme ayağına kuzenini genç anne edecek da ne olsun  ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️    
tarafından
Nasıl diyim şimdi bunu kıza hahahaah
(6,919 puan) tarafından
Sen demessen avukat  gol atacak diyum tobe tobe ☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Kiz yazik ya :/
0 oy
tarafından
Adam avukat yani yoğundur sürekli telefon elinde tık tık tık tık yazamaz ee tabi avukat olmanın verdiği Bi hava da vardır 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Arıyorsa konuşuyorsa ve ailesiyle tanıştırma niyeti varsa bence illa mesaj atması geç yazması sıkıntı değil. Belki öyle ergence sürekli mesajlaşmak sevmiyordur. Kuzenimde habire yazmasın o da az yazsın aramasın bıraksın avukat bey arasın
0 oy
tarafından
Valla Allah bilir niyetini ama sanırım isteme ayağına biseyler yapmak istiyor gibi . Hani nasıl olsa seninle evlenicem ha şimdi ha sonra sen benim kadınimsin gel benim ol der gibi birşey ima ediyor fazla laubali geldi bana nedense . 
0 oy
tarafından
Kuzenim çok guzelmi
tarafından
Evet aşırı
0 oy
tarafından
Bana daha çok yatağa atmak için yol yapıyo gibi geldi kadınım benimsin flan dikkatli olsun 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kuzenin emin olmadığı kişiyi niye bu kadar takıyor ki kafasına, hoscakal desin işine baksın. Ha eğer avukat diye ayrılmak istemiyorsa birşey diyemem. Nedense güven vermiyor adamın söyledikleri. 
tarafından
Hoşlanıyor adamdan
(7,118 puan) tarafından
Hoşlanıyor ama adam bariz güven vermiyor söyledikleri ile.  Sanki birşeylere zemin hazırlıyor gibi hissettim ama bilemem tabii.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 747 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 215 göst.
25 Nisan 2024 Moda kategorisinde Havin06 (2,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,711 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 380 göst.