0 oy
997 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
esimle birlikte olmak istemiyorum neden boyle olan var mi napmam lazim bide severek evlendik

14 Cevaplar

+1 oy
(65 puan) tarafından
Eşine çok kırgın yada kızgın ne biliyim bişey den sebep soğukluk girmiş belli ki çünki benim de başıma geldi geçiçi allahın izniyle okumalısın şeytan boş durmaz bol bol dua et bakara suresi eşler arası sevgi muhabbet verir evde dinle allahın izniyle geçer
tarafından
inşallah gecer
-Reklam-
+1 oy
(308 puan) tarafından
Onu artık beğenmiyor veya sana ilgisiz kaldığı in böyle hissediyor olabilirsin genelde çoğu kadın eşleri mutlu olsun diye ilişki isteğinde bulunuyor sende kendi zevkine bakmalısın bence 
0 oy
(78 puan) tarafından
Neden cnm iatemiyosun 
(78 puan) tarafından
Allah bagizlasin kuzum memnun oldum.taniatigima kac yillik ewlksin kac yasindasin ben 22 yasindayim 3 yillik ewliyim ayin 25 de 23 olcam
tarafından
Bende memnun oldm cnm bende 2 senedir evliyim 25 yaşındayım
tarafından
Allah razı olsun cnm rabbim seninkinide bağışlasın size Allah korusun evlatlarimizi
(78 puan) tarafından
Amin kuzum.allah razi olsun
tarafından
Senden de cnm
0 oy
(2,622 puan) tarafından

Nedenini sen söyleyeceksin canim benim :woot:

tarafından
birlikte olmak hosuma gitmiyor canim nedenki bilmiyorum
(133 puan) tarafından
Belki sıkılmış olabilir misin yada ne bilim eskisi gibi heyacanin kalmamıştır
0 oy
tarafından
benim gibi olan var mi
(11 puan) tarafından
Bende önceden esim mutlu olsun die yapıyodum zorla olsada artik ona bile dayanamiy7
0 oy
(60 puan) tarafından
Bunu istemiyosan eşinide istemiyosundur insan sevdiği insanla olmak ister yani ne bilim değişik geldi soğukluk girmiş içine ozamn buna yoruyorum
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben bile istemiyorum 8 aylık evli olmama rağmen çok severek evlendik ama o konuda hiçbir istediğim yok nedense
tarafından
ben boyle soyledigimde millet benim kafayi yedigimi falan dusunuyor ama ciddiyim ben
(191 puan) tarafından
Herkesin yapısı farklı kafayı yediğini düşünenler bi sussun bence herkesin istekleri bir değil ben eşime aşığım ama cinsel isteğim sıfır yani napıym kendimi mi kesiyim boşver kim ne derse desin
tarafından
bilmiyorum ki
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Eski fotoğraflarına filan bak. Güzel günlerinizi hatırla canım. Yoksa böyle ömür geçmez yani. Çocuklarının babası. Güzel yönleri düşünmeye bak hep. 
0 oy
tarafından
nasıl aşabilirim bu sorunu
tarafından
Sık ilişkiye girmeyin belki isteğin olur bu şekil kuzum
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eşin sana düzgün yaklaşmıyor olabilir zevk almadığın ilişkide canın yanar o da kaıdnı soğutur ön sevişme falan yapıyo mu mesela
0 oy
(391 puan) tarafından
Hamileysen olur 
0 oy
(310 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama sebepleri var mesela beni aldattı mesela azarladı mesela yalan söyledi yüzünü bile görmek istemiyorum işte seninde Bi sebebin olmalı iyi düşünn
0 oy
tarafından
Kur'an oku nolursa olsun yatağa küs girilmez canım 
0 oy
(551 puan) tarafından

Kaç senelik evlisin ve ne zamandır böyle hissediyorsun canım? 

Belki de eşinle alakası yoktur. Belki hayatìn çok stresli olduğu için böyle hissediyorsun. İş, çocuk, para meseleleri stres veriyordur belki. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 761 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 757 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 346 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,100 göst.