0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (12,856 puan) tarafından
Bir anne daha kızının gözünün önünde öldürülmüş hem de boşandığı eşi tarafından çok yazık çok 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Anne evlat arasındaki en acı diyalog 

Anne lütfen ölme 

Ben ölmek istemiyorum
(12,856 puan) tarafından
İçim parçalandı içim
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Allah kahretsin bunlari bosanmissin bitmis Allahtan belani mi ariyosun artik pislikler:angry:

(12,856 puan) tarafından
Onlar için bitmez
+1 oy
tarafından
Kızzz ağladım vallaha emine bulut cinayeti nasıl öyle kadın boğazından bıçaklanmış kanlar akıyo kızda oradan anne ölme diye bağırıyor çok kötü oldummm biz izleyemiyoruz videoyu ama o kız annesini o halde gördü offf ALLAH belasını versin pislik herifin
(12,856 puan) tarafından
Bende çok ağladım içim parçalandı yaa o masum kız ne olucak şimdi annesiz nabıcak o kareleri nasıl aklından silecek
+1 oy
(2,634 puan) tarafından
Söyleyecek birşey bulamıyorum. O çocuğun psikolojisini kimse düzelticem. Kimse yardımcı olamıcak. Ah... Ah...
(12,856 puan) tarafından
Annesiz kaldı annesine son sözü anne lütfen ölme oldu aklımdan çıkmıyor
+1 oy
tarafından
Gebersin pislikler Allah belalarını versin 
0 oy
(6,724 puan) tarafından

Ne yapacaklarını şaşırdılar şimdi de çocuklarının gözleri önünde öldürüyor lar kadınları :(haberlerde hep onlar var 

(12,856 puan) tarafından
Çok kötü oldum çok ağladım
0 oy
(13,041 puan) tarafından
İzledim görüntüleri içim parçalandı o evladı düşünemiyorum rabbim yardımcısı olsun.. Allah belasını versin o şerefsizin 
(12,856 puan) tarafından
Sürünsün sürünsün çok ağladım çok kötü oldum ne istiyorlar bizden ne
(13,041 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ne istiyorlar bu cins adamlar kadına kocalık yapamamışsın bari bırak kadın biraz günyüzü görsün
(12,856 puan) tarafından
Her pislik onlar da çocukları istismar ederler kadınlara tecavüz ederler şiddet uygular öldürürler ormanları yakarlar hayvanları öldürür tecavüz ederler
(13,041 puan) tarafından
Rabbim ıslah eylesin evlatlarımızı korusun böyle insanlardan..
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Allah ıslah etsin vicdansizlari 
(12,856 puan) tarafından
Belalarını versin inşallah
0 oy
(109 puan) tarafından
Evlatlarımızı güzel adamlardan yapalım güzel evlatlar yetiştirelim hayvanı doğayı insanı sevmeyi öğretelim bir günde bit çok kadın öldürülüyor eski eşi boşanmak istediği eşi tarafından, hayvanlar işkencelere tecavüzlere maruz kalıyor ve ne yazık ki küçücük kız çocuklar erkek çocuklar. Evlatlarımızı sevgiyle sabırla yetiştirelim. 
(12,856 puan) tarafından
Oğlum kucağımda izledim ve kendime söz verdim asla sen erkeksin diye yetiştirmicem bizlerle eşit olucak
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çok kötü oldum ya :( 

Rabbim versin cezasını. 
(12,856 puan) tarafından
Aminnnnnn ama hiç sanmıyorum giyer takım elbise takar boynuna kravat iyi halden 3 5 ay alır çıkar
0 oy
(597 puan) tarafından
Adam sevgiliyken ya da nisanliyken ya bebimsin ya toprağın diyor kadın bu cümleden mutlu adam beni bırakırsan öyle yaparım.boyle yaparım aşarım keserim kadın mutlu beni sahipleniyor adamın kolu baştan aşağı falcata kadın görmüyor adam en ufak bi şeyde sağa sola saldırıyor sinirlendiğinde cama kapıya duvara yumruk atıyor kadın görmüyor adam trafik sıkışınca deliriyor el kol hareketleri yandan geçerken övür arabaya küfür savuruyor kadın erkektir küfür eder vs vs yani adam şiddet yanlisi adam aşırı sınırlı bunları göre göre evlenmeyelim şu manyaklarla sonra isler bu hale geliyor işte ve kadınlar çocukları yetiştiren biz yetiştiriyoruz bu adamları çocuklarınıza kadınlara saygı duymayı öğretin kızlarınıza ona saygı duymayan kimseyle gorusmemesi gerektiğini öğretin senin bi sahibe ihtiyacın yok diye öğretin adamın anormal kıskançlığını beni seviyor diye algılamaları gerektiğini öğretin 
(12,856 puan) tarafından
Anneler böyle yapıyor bu sapık ruhlu canileri sen erkeksin diye pohpohluyorlar acıksın aman oğlum sen erkeksin sen otur ben hazırlarım kız kardeşin ablan hazırlar kalabalık bir ortamda önce erkeklere sofra kurulur onlar yedikten sonra kadınlar yer daha bebekken akraba eş dost ortamında göster pipini denir çocuk bunu iyi bir şey zanneder annesi hep sen erkeksin sen şöylesin sen böylesin der hep sırtını sıvazlar asla ama asla oğlumu böyle yetiştirmicem ben masayı topluyorsam oda gelip bana yardım edicek her şeyi eşitliği öğreticem
tarafından
çok güzel yazmssnz
(12,856 puan) tarafından
Gerçek olan bunlar canım hepimiz de böyle diil mi
tarafından
Aynen katılıyorum ben de erkek annesiyim daha  üç buçuk aylık ilerde gel oğlum yardımcı ol sofrayı kur kendi işlerini hallet bunları öğretecem  inşallah aman sen erkeksin otur demiycem
0 oy
(2,423 puan) tarafından

O zaten ser efsiz  ad i .     Etrafında  bakanlara ne demeli. Sadce bakiyolar bitane adam  çıkmadı mı orda çeksin alsın o kadını kaç kişi var  üstüne atılsalar. Allahm yarabbim ya öldürmeye gelince erkek kesiliyorlar kurtarmaya gelince korkaklar .   Rabbim evladının yardımcısı olsun olab çocuğa oldu kadına oldu .  

Hep öyle olmuyo mi zaten hep çocuk hep kadın hep cinayet hep istismar bisi yapılmadığı sürece böyle devam  eder .  Halka açık  alanda acı çekerek aynı şekilde öldürsünler Bakal m  cesaret kaliyo mu. Biz kadınlar da zevkle izleriz . 
(12,856 puan) tarafından
Kadın koca bi dünyayı karnına sığdırıyor da bi kadını koca dünyaya sığdıramıyorlar çok yazık oldu bizim ülke de böyle adalet olduğu sürece erkeklere hiç bir şey olmaz canım
0 oy
tarafından
nerde canım ötekini hala unutamazken
(12,856 puan) tarafından
Hep bi yenisi ekleniyor
tarafından
biz koyun olduktan sonra sıra bizede gelebilir.
(12,856 puan) tarafından
Allah korusun inşallah bu son olur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde Bzzr.123 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 2,163 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde LMihrace (7,197 puan) tarafından soruldu