0 oy
774 göst.
Aile kategorisinde (338 puan) tarafından

image

bugün çok üzüldüm bu haberi okuyunca... nedir bu kadınların  erkeklerin karaktersizliklerinden cektikleri

25 Cevaplar

+1 oy
(207 puan) tarafından
O kadını o ** adam bu hale getirene kadar o lokantada kimse yokmuydu ya kimse neden yardım etmedi insanlık öldümü gerçekten.. artık yeter bu kadınların bu hayvanlardan çektikleri yeter Tayyib Erdoğan her halta zam yap Suriyelileri al besle sahip çık yok uçağındi yok Rusya yok bilemem neyindi sen önce kendi ülkenin kadınlarina sahip çıkkkk.. olan kadınlara ve çocuklara oluyor. Sokuyolar hapse ohh 1 yada 5 yıl sonra çık idam gelsin artık geri gelsin idamm o zaman ne cinayet olur ne istismar!!!!
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
İçim sizladi ya haberi izleyince hala etkisinden kurtulamadim 
(338 puan) tarafından
Gozyaslarimi tutamadim bende
(1,028 puan) tarafından
Mevlam o çocuğun yar ve yardımcısı olsun
(338 puan) tarafından
Aminn hayati boyunca kimseye inanci kalmiycak. Rabbim akilli fikirli evlatlar yetistirmeyi nasip etsin hepimize
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Cook kotu yaa cokk aciydi kadin nasil yalvariyo Alllahimmm :'( o adamaa varyaaa hersey revaaa lanettt herifff dilerim en buyuk acilari yasar

(338 puan) tarafından
Nasil kiydin ya inan gözyaşlarımı tutamadim ne insanlar var seytanin insan kostümü giymis hali
0 oy
tarafından
Allah kahretsin aşağılık katil çocuğuna da mı acımadın be "(
(338 puan) tarafından
Kocasi öldürse haklıdır zihniyeti olan çarpık insanların yetiştirdiği insanlar
tarafından
Zihniyetleri batsın yerin dibine girsin onursuz gurursuz eli kanlı aşağılık ay çok sinirlendim :-@
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok ağladım çok sinirim bozuldu Allah bin türlü belasını versin ama giyer takım elbise takar boynuna kravat iyi halden 3 5 ay alır çıkar o kadar çok şey var ki söylemek istediğim boğazım düğümleniyor 
0 oy
(12,943 puan) tarafından
İçim parçalandı videoyu izleyince o evladın anne ölme deyişi yavrum rabbim yardımcısı olsun 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Haberi izlemedim ama bunu  okuyunca kendimi tutamadım ya :'( Allah kahretsin o srefsizleri elleri kırılsın :'(:'(

0 oy
(2,130 puan) tarafından

Allahim  Kahretsin o adami ne diyebilinirki  bu duruma icim acidi o kizinin feryadi bosan bi dert bosanmasan bi dert  :'(

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnde cok üzüldüm canim cok zor bi durum Rabbim kimseye yasatmasin 
0 oy
tarafından
ne denir bu olaya ne desek yarm kalır geride kalan yavru nolcak sözlerin btttigi yer...
0 oy
tarafından
Kırıkkale deki olaydan bahsediyor sunuz. yoksa başka olaymi oldu
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Idam gelsin artık ya. Böyle insanlara müebbet vermek (ki alırsa daha..) bence ödül. 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama videoyu çekecek kadar insnalarigini yitirmiş şahıslarla beraber yaşadığımız içinde üzüldüm orda bir insan oluyor birileri de video cekiyor
0 oy
(2,189 puan) tarafından
5 gun önceki olay bugun ortaya cikmis görüntüler. Kalbim sıkıştı yaa izlerken cigliklari duyunca. Nasil bi vicdan bu. Kiz anne ölme diyor kadin olmak istemiyorum diyor ve adam baska biriyle evlenecegim çocuğumu sana vermeyecegim dedigi icin öldürdün diyor. Adi pislik yaa böylelerine idam gelmeli...
0 oy
tarafından
Tüylerim diken diken oldu o kızın feryadı annecim feryadın
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Haberden hberim yok ne olmus kim yaptysa allhndan bulsn 
0 oy
(849 puan) tarafından
Yemin ederim kanım dondu resmen Allah belalarını versin kadına uzanan ellerin nasıl atlatacam bilmiyorum o yavru nasıl unutacak imkanı varmıdır ki
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Niye kimse müdahale etmemis yaa video çekeceğine neden gidip ambulans aramamis neden yanina gidip yarasına bastrmamislar o hale gelene kadar millet nerdeydi o yavrucuk napsin smdi nasil duzelsn nasil unutsun yazik gunah yaaa
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Boylelerini assalar ipte sallandırsalar bikere bak bidaha yapan oluyomu
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Allah belasını versin böyle insanların

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 328 göst.
23 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde V for vendetta❣ (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
23 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 514 göst.
23 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 526 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,905 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı