0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar geçen hafta öğrendik Annem acilen izmire gitti bu gün ameliyat olcak öncelikle hepinizin duasını bekliyorum sorum şu ki bundan 10 gün önce Gorumcem düşmüştü ben eşim flan hepimiz bursaya görmeye gittik 1 gecede kalmıştık her neyse şimdide aradan bir ay bile geçemeden dayımın durumunu öğrendik vassabta paylaşım yapıyorum  mesaj atmadı Gorumcem  ben mesaji gec aramasini beklrdim kaynanam da aramadı daha kizi da soylemedi mi bilmiyorum koydeler fındıkta eşime diyorm annemi ara diyor annen de ne kadar merakli bizim onu aramamıza görümcem düştüğünde ablam aradı annem aradı konuştular ablam diyor bak sen bize o kadar arattin Gorumcen kaynanan bi aramadılar kizlar nasıl tavır sergilemeliyim hepsine kırgınım insan bi mesaj atar çok ayıp durumlarımı görüyorda ablama bile mahcup oldum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

ne yapabilirsin ki ? 

babam ameliyat oldu. annem hastaneye yattı. dedem kanser hastalığına yakalandı. şuan da covit den karantinadalar  hepsi daha bana geçmiş olsun demeyi geç ailemi  de aramadılar bende bunları gördükçe adamına göre davranıyorum sende  öyle yap yeri geldiğinde de lafını yapıştır. :happy:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de eşim aramaz genelde ama sağolsun kayinpederim kaynanam hallediyor ararlar giderler 
0 oy
tarafından

Yapacak bir şey yok cnm  Allah'a havale et

0 oy
tarafından
Tabiki aramalari gerek, herseyi gectim insani bisey, bi gecmis olsun denmeli elbette. Ama senin yapabilecegin pek de birsey yok.
tarafından
Bu işler şans meselesi mi bilmiyorum beni de hiç aramazlar artık beni aramayani bende aramiyorum
tarafından
Biraz gamsiz olmak lazim, bosver, herkes kendi insanligini yansitiyor sonucta

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 751 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 417 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,235 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kajlaka (251 puan) tarafından soruldu