0 oy
411 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (107 puan) tarafından

Gunaydin kızlar nasılsınız ? Baryamda ne yapicaksiniz evde mi gecirceksin yoksa gezcek misiniz ? 

9 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından

Gonul isterdiki malatyaya gidim ama malesef evde gecircem yakindaki yerlere gezmeye gtcez sn ne yapaacaksn cnm

(107 puan) tarafından
Bayram sabahı kavaltiya yapıp kızımı fln hazırlayıp  evde çıkcak  gitmen gerekn bi kaç   yerler  var oraya  gitcn eve  geç gelirim herlde bayramın 2 günü arkadalsrimaza söz verdim onlarda gezmeye gittiçe allah nasip.ederse   diğer  günler eşim ayarlıyaçak  simdilek bu evde durmacazz herlde
(216 puan) tarafından
Ne guzel cnm biz ilk gun etle ugrasrz buyuk ihtimal kaynanamlarda diger ogullarida gelecek bizimkini de ikinci gunu kesecez galiba
(107 puan) tarafından
İnsllh barym in güzel. Gecer
(216 puan) tarafından
Tskkrler cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gezcek kimse yok herkes memlekete gitmis biz de evde dogum beklicez

(107 puan) tarafından
Son günlerin doğum içn cnm
0 oy
tarafından

esimde bende oturdugumuz yerin yerlisiyiz bayram ziyaretleri normalde iki gunde bitiyor iki tarafta kalabalik. ama bu bayram kayinvalideme anneme gidicem o kadar evde gececek yani

(107 puan) tarafından
Olsun oda güzel en azın evde tıkılıp kalmkicaksn
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Çok sıkıcı bir bayram bizi bekliyor kendi annemler tatile gittiler dün bugünde kayinvalidemler tatile gittiler normalde aynı şehirde yakın oturuyoruz ama bayramda kimse olmicak gibi :/ evde sıkılmakla geçiricem herhalde ne bayram temizliği ne tatlı ne ikramlık hiç bisi yapmadım sıfır bayram coşkusu 

0 oy
(12,773 puan) tarafından

Suan hastayim ve hic bilmiyorum heo evdeydim biraz gezmek istiyorum ama o an durumuma baglo hala korku var 

0 oy
(355 puan) tarafından

Bayramda esim calisio 4qunun 4qunude ise qidecek :( kaynanamla aram cok kotu 3haftadir knusmuorz suan bile balkondan konusuo laf dio. Ailem zaten cook uzakta kimsem yok burda. Bayramda ewde tek basima qecircem dier qunlerden hicbi farki olmayacak

(107 puan) tarafından
Hım olsn aksm dn akşama gezmeye çıkarsın insllh
0 oy
(141 puan) tarafından

Valla ben 36.haftamdayım ama önce eşimin ailesini ziyaret edicez, sonra kısmetse benim aileme gidicez.Inşallah bi aksilik çıkmaz:)

(107 puan) tarafından
İnsllh bi aksilik çıkmaz   gezersin bol bol
0 oy
(32 puan) tarafından

Yarin 40 miz cikiyo bol bol gezecz bayramin tadini cikaracz insllah 

(107 puan) tarafından
Ay ne güzel benm  kızımda ramaz bayramın 40 liyi fazla gezememistim bebişlerinle Bol bol vakit geçir insllj  Kiz bebişler in yumurtasını almayı unutma gittiğinde yumat alamadan çıkma
(32 puan) tarafından
Tmm canim alirim tesekurler siz bayramda npyosunuz bebisle
(107 puan) tarafından
Ben kızım babası gezmelere gidecez inslh gezici doğana kadar gideceğimiz yerlere bizi degl.kızımı istiyorlar sevmek için bizi kimse gözü görmüyor valla  
0 oy
(545 puan) tarafından

Valla bu bayrami bayram.gibi hissetmiorum zaten benim ailem istambulda hamileyim diye onlarada gidemicem bi esiminkilere gitcez ama dedim.ya bayram gibi hissedemiorum oykesine evin cevrelerindeyz yani. Sen neler yapcan canim

(107 puan) tarafından
Bayram sabah  kavlatimizi yaparız kızımı hazırlarım    evde çıkcaz gitmemiz gerekn baya bi yer var aksama.kadar oralara giderim  ikinci gün arkadaşlarla gezmeye gidecez sonra napcaz bnde bilmiyrum suanda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
20 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yenianne2710 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 293 göst.
0 oy
7 cevap 204 göst.
20 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,226 cevap

34,747 kullanıcı

...