0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim bir sevgilim vardi.Biz bununla bulusuyoruz ama nasil yurek yediysem mahallede bulusuyoruz :D yanimizda da arkadasimiz var .3 umuz geziyoruz oyle :D jsjsjsjs 

Tam biz gülüsürken yanimizdan bir ses yükseldi ." Gençler napiyorsunuz" jsjsjs babam motorla bizi takip etmis. FBİ ajani mubarek :D ejeheh( yuz ifadesi cok ciddi bu arada )

Allahim elim ayagima dolasti ne yapcagimi bilmiyorum jsjsjs o sirada cocuk "napiyim simdi kosayim mi  "diye arkadasima soruyor. Allahim soguk ter bosaniyor sirtimdan .her seyi duyuyorum ama tepkisizim .ejjssh

Sonra arkadasim cocuga:" kos dolmusa bin "dedi.

Cocuk depar atti korkudan :D 

Biz de motora bindik hepimiz eve gittik , arkadasim da bizimle geliyor ne alakaysa, korkudan :D

Oturduk evin bahce duvarina .Babam bizimle konustu da konustu ahhh canim babamm❤️ 

Bu da böyle bir anı işte yazasim geldi eheehh

35 Cevaplar

0 oy
(11,060 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Altında motor olan adamdan koşarak kaçabileceğini düşünmesi de hakikaten ergenlikten  :D

Ben üni.deyken şehir şehir geziyordum gizli olarak, birinde anneme haber gitmişti ama yakalandım. Koskoca İstanbul'da, daha otobüsten inerken beni tanıyan birine yakalanma ihtimali ne kadar düşüktür dimi:) değilmiş işte, onca kalabalık içinde beni tanıyacakları tutmuş:D

tarafından
Nsjsjsjsjshshs :D yaaa guldum hee :D nsjsjs ergenlikte kan deli oluyo ya .Resmen deli cesaret.Yakalaninca  noldu? :D
(11,060 puan) tarafından
Gezdim tozdum haberim yok ki yakalandığımdan. Dönem sonu eve gidince annemmmmm canım annem :D intikamını soğuk olarak tüketti kendisi halbuki çayı da sıcak içerdi ama olsundu :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Saydırma bana :) buraya yazsam destan olur. 
tarafından
Lise universite hangi dönem istersin.:))
tarafından
Lise bence :D en komik onlar oluyor sjsjjsj
tarafından
Geliyorrr..:))))
Lise son sınıftayim. Arkadaşlarla anlaştık o gün okula gitmicez. Okul müdürü babamın bir numarali arkadaşı. Ben bilmiyorum ki babam okula gelecek. Ben okuldan firar haldeyim. Babam gelmiş okula ben yokum. Bizim ki çık okuldan kızlarla hep bulustugumuz kafeyi biliyordu gel oraya. Bir masaya otur beni izle. Tabii ben sigara iciyorum. Kahve elimde babam aradı bı anda. Tabi okuldayim diye açmadimoralı olmuyorum. Elimde sigara içiyorum. Arkadan bir ses bahar afiyet olsun kızım. Neseniz bol olsun gençler diye. O an o sigarayi içime atmışım .Ben hangi ara kalktim masadan bilmiyorum. Babam oturun biraz sohbet edelim dedi ama ben acı cekiyorum. Babam yanıyorsun sigarayı çıkar oradan diyor. Yok babama ben icmiyorum. Aylin iciyor diyorum. Halen izi duruyor yandim o günü. Ama halen Aylin sigara iciyor:))
tarafından
Hahahahahaha Oyyyy kiyamamm sana beee  ama o an gozumde canlandi sjjsjsjs korku dolu dakikalar:D
tarafından
:))) kalbim yerinden çıkıyordu
0 oy
(6,785 puan) tarafından

:) yorumlarınızı okumaya geldim bacılar:D

tarafından
Hoş geldin bebek ☺️❤️
(6,785 puan) tarafından
Sağol beybim (✿ ♥‿♥)
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Sigara içtiğimi saklamistim birde işten cikip başka bir işe girdigimi tabi işi biraktigim fazla saklı kalmadı iki hafta kadar saklamistim
(1,539 puan) tarafından
Ha birde eşim sevgilimken saklamistik kayinbabam falan istemeye geldi görücü usulü gibi ama babam sizi kim gönderdi diye diretince kayinbabam telefonda söylemişti çocuklar konuşuyor diye babamda anneme demiş istiyorsa verelim bı konuş diye :)
tarafından
Yaaaa ☺️❤️ baban ne tatliymis be
(1,539 puan) tarafından
Evet canım babam sizi dusmanimmi dostum mu kim gönderdi söyleyin dedi babam ziraat teknisyeni ** mesleğini yapmıyor bı bahçemiz var oraya geldi fida bahanesiyle kayinbabam  oylelikle acilacajtk konu acele edince babam anladj dedi bize bu fida işi değil faln diye iki kere geldi ucunceye beni istedi haliyle babam da anladı en sonunda gelelim faln diye kayinbabamla telde konuşurken BabaM diretti söylemiyorsun madem gelmeyin benim kızım evlenecek çağda değil dedi vermem dedi çay içmeye geeceksen gel ama harici gelme dedi kayinbabamd dedi  çocuklar konuşuyor diye ben kızar sanıyordum ama kızmadı keşke böyle kırmak yerine direk soyleseymisim o hala pişmanlık olarak kaldı içimde kirilmistir bana böyle oyun yaptınız diye ama çok şükür şuan çok iyiyiz eşimi öz oğlu gibi görür ayırmaz
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Dedektif gibi babam vardı belinde silahı  duvarda tüfeği varken sevgili işine girip kendimi riske atmadım :D

(12,264 puan) tarafından
Valla kız babam nasıl düşman ettiyse bana erkekleri
Sevdiğim ilk adam ve son adam kör olasıca kocamdir ☺️☺️
Erkekleri dovemm için hiç bir sebep yoktu erkek bulduğum yerde sinek gibi eziyordum
Hahahahha☺️☺️
(12,489 puan) tarafından
Keşke kocanı da önceden döveydin ;)
(12,264 puan) tarafından
Valla keşke ağzını burnunu kirsaydim ☺️☺️ hayatta ki tek pişman olduğum şey ıslak sopayla dovemeyip kafasını taşla yarmamak
Çok ccivhji kafasını yardım babam yüzünden hahaha☺️☺️
tarafından
:D ahhahahahahshshhsshhhshs ☺️☺️❤️ sinek gibi eziyodum ne ya cok guldum ehehhe
(12,264 puan) tarafından
Hahahah kız valla benden büyük bir çocuk vardı gel annen çağırıyor dedi demez olaydı karnına kicaman taş attım
Kıvranarak  yere düştü  birde saçını çektim hdhdhhdhd:)) ağlayarak gitti ama sonra anam da benim kulağıma masaj yaptı ☺️heheheh
0 oy
tarafından

Geceleri annemin telinden sevgilimle konuşurken yakalanmak:D çok korkunçtu o an sjsjsj

Telefonu alıp gitti o anda çocuk mesaj attı annen mi geldi diye ulan gerizekalı demekki annem gelmiş ne die yazıyorsun jsjsjsjsjsj 

tarafından
Hahaha sorma ya slk ne saydırmıştım içimden:D annem bir şey dememişti o mesajdan sonra sinirlenmişti içine etmişti ya mal:D
tarafından
Hahahahaahaha aynen şerife bi an ölü taklidi yapasım geldi ksksksksksk
tarafından
Hahahahahaahhshshs :D yaa nsjsns ben her mesajlastigimda annem kiminle mesajasiyosun diye soruyodu oyle bi geriliyodum ki sjsjjs :D
tarafından
Hahajajajaja ecel teri dokuyor insan o an ıdksksjsksksjjsjssj

Ben direk engel atıyordum çocuğa olurda telefonu alır bakar die ısjsjsjjs
(12,489 puan) tarafından
Ahahaahaaa ay buna da çok güldümm
0 oy
tarafından
Okulun istanbul gezisi vardı 2 arkadaş okulla gidiyoruz deyip terminalden otobuse binip gitmiştik  üstelik gece 12 de ve sadece 20 ser liramiz vardi. Hala daha bilmezler :)
tarafından
Babam hatirlamaz bile annemle abim bırakmıştı bizi okula universite 1 e gidiyorduk. Universite demirlerinden atlayip okuldan kacan ilk kızlarız cunku abim suphelenip okula girmişti once cop konteynirin arkasina saklandik sonra demirlerden atladık :))
tarafından
Hahahahahahshhshdhd söyle kiz :D ❤️

Ama cok efsaneee ya 20 lirayla bir de :D jsjsjs
tarafından
Yaa interntten bi arkadaşım vardi bizi orda gezdirdi dönüş parasını da o karşıladı bizdeki gitmeye zor yetmisti zaten :)) arkadasimin abisi o gun sigara ictigini öğrenmiş aradi eve gelirsen seni döverim diyo bizde kaçtık napalim :))
0 oy
(48,643 puan) tarafından
hangi birini anlatayim
tarafından
Anlat birini kuzuuu ☺️❤️
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Ahahaahaaa koptum ;) 
tarafından
Hahahahshhshdhd :D bu arada ben bir post acmistim "jsjsjsjdjd" yaziyordu basliginda :D senin yorumunu gordim sjjsjs koptumm.Uykusu geldi galiba yazmistin ehehehe.
(12,489 puan) tarafından
:)))  hatırlamıyorum valla ;)
0 oy
(90 puan) tarafından
Üni zamanı farklı bir ilçede okuyordum benim okul bitti sevgilimin (,şuan eşim) okul basladi oda yurtta kaliyo bı gece konuşurken dedikki ikimizde biliyoruz orasini ben geleyimde gezeriz denize filan gideriz anlaştık sabah oldu ben anneme dedim ben bu gece arkadaşımda  kalcam beni çağırdı annem tanır çok sever arkadaşımi tamam dedi neyde hazırladım çantamı çıktım gittim ben gündüz gezdik tozduk eşimin yurda giriş vakti geldi yurdun yanındaki oteldende oda tuttum bende tam yattım annem ariyo napiyonuz gamze nasıl annesi nasıl filan iyiler selamlari var dedim  bu sefer demezmi ver bende konuşayım gamzeyle anne diyorum kız tuvalete gitti nasıl konuşsun e ablanlarda yanımda onlarda konuşmak istiyo demezmi  ben tabi Yusuf Yusuf  öyle böyle çıktı meydana aradılar açmadım birdaha eşimi aradım sabaha kadar onunla konuşmus gibi yaptık telefonlar açık durdu sürekli sırf onun yanına gittigimi anlamasinlar uzağız ya konusuyo sansınlar diye ama anlaşıldı ve demediklerini birakmamislarda cahillik işte şimdi olsa hayatta cesaret edemem çocuğum yapsa bende çok kızarım
tarafından
Bahahahshshshshhshs yaaa deli cesareti iste  :D cok iyi ama ya .Ergenlikte oluyo boyle ❤️☺️
(90 puan) tarafından
Fazla yürek yemişim ben
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Esimle sevgiliyken kastamonuya göreve gitmişti, günü birlik onu görmeye gitmiştim. Akşam geç olmadan eve dönmem gerekiyordu. Evde ki hesap çarşıya uymadı, gece 12 gibi ev de oldum. Annem ve babamdan duymadigim laf kalmamıştı. Gittiğimden haberleri de yoktu. Olsun ya değdi duyduğum laflara:D
tarafından
Sjjajajajahahahahah :D yaa o zaman yurek yemis gibi oluyoruz resmen demi ? :d shhshs
(7,118 puan) tarafından
Aynen valla canım, su an ki aklım o zaman olsaydı eğer yine yapardım beee :D:D:D
tarafından
Ahhh be ne guzel anilar :D
0 oy
(90 puan) tarafından

Bı tane daha anlatayım :)

Eşimin asker yemin töreni vardı o zamanlar sevgiliz ben balikerisdeyim o İzmir'de görev yapiyodu illa sende gel sende gor diye çok ısrar etti  gelemem uzak derken annemlerle gelirsin dedi ciddi bi ilişkimiz olduğu için bunu anneme söyledim tamam git madem dedi biz 5 kardeşiz ablalarda biraz bilmiş laf olur söz olur ortada söz nişan yok diyip bı suru tatava yapicaklardi ( ki suanki aklımda mantıklı):) annemle anlaştık onlara soylemicez gece kayınvalide gorumceler bindik otobüse gittik yemin törenini yaptık geziyoruz hep birlikte alışveriş merkezine girdik o ara benim çok bilmiş görümcem benim gizli gizli geldiğimi bildiği halde facebokkta fotoğraf paylaşmış benide etiketlemis 10 dkika geçmeden ablalar tek tek  ariyo sen nerdesin neden gittin birisi duysa ne dicez filan ben hala yok evdeyim balkondayim diyorum benim etiketten haberim yok o ara tabi yalan çıktı meydana hepsi dediler kapak gibi etiket var mecbur kabul ettim sonra annemede laf demesinler o zaman diye ondanda gizli gitmişim gibi yapmıştık :D

tarafından
:D hahahashhshshshshshhsh balkondayim demen peki djjsjsjs koptummm ehhshshs
(90 puan) tarafından
Arabalar geciyo o an balkondayim evin önünden araba geçiyormuş gibi anlaşılsın diye öyle dedim heralde :)))
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Babamdan herşeyi saklıyorduk ama annemden hiç birşeyi saklamazdik arkadaş gibiyizdir hala da herseyimizi bilirdi:D
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Var varda anlatim hiç :))) 
0 oy
tarafından

Sen de az degilmissin serifeee dndmdmdmdm hahahaua asiri guldummmmm :D:D:D hayir neden mahalle hakkaten yurek yemissin dmdmdmdmdm

Hemen anlatim 747473 animdan  birini.. benim ergenligim biraz fena gecti, rahmetli anam allah sana senden beter cocuk versin derdi ah anacim <3  

Simdiii universitedeyiz,kocaman kizli erkekli bi ark grubumuz var, bizim de kullanmadigimiz bi evimiz var ama normal dayali doseli ev, ve bu evin anahtarini kim caktirmadan cogalttirdi tahmin edin : Ben dndkdkdkfldldl 

Bi gun yaklasik 10-15 kisilik bir koloni okulu kirip bizim eve gittik, ev insan yigini, o gunun ertesi gunu de bizimkiler o eve gelecek esya vs almaya, hani ne cesaret 1 gun once gidiyosun di mi :D ev E-5 kenari onu acik ve 7.katta yani pofur pofur esiyodu, evde bi arbede cikti mutfak cami kirildi. Aha dedim zeynep simdi ayvayi yedin kizim :D bu cam nolcak nasil degiscek dusunurken aha dedim cami degistirmiyoruz, evin butun camlarini actim ciktim evden. Goya cereyan (boyle mi yaziliyodu emin degilim gnfmf) yapti susu vericem. Hakkaten verdim de :D bizimkiler eve bi girdi camlari kim acik birakti kavgasi yaptilar  1 saat :P hala daha bilmezler olayin aslini hahahahahahaha ah genclik daha boyle 647484 ani var bende :woot:

0 oy
(308 puan) tarafından
Eşimle sevgiliyken bir gün evden kaçmıştım gece :D ama yakalanmadım şükür evlenince anneme anlattım ama yalanda kalmasın diye :D 
0 oy
tarafından

Dur hemen bi animi daha anlatim gaza geldim mdmddmdmd 

Ortaokuldayim, orta 2 ya da 3 falan, o zamanlar bir kankam war adi melis, organize olduk ilk defa okulu ekicez, neyse okulu ektik peki nereye gittik, bakirkoy de avm vardi yeni acilmisti adi carousel, oraya :D en alttaki migrostan magnum ve cola almistik hahahahha birinci katinda atli karinca vardi oturmusuz onun karsisina cola icip dondurma yiyoruz :D neyse sonra ciktik sahile indik yuruduk falan cikis saati geldi eve gittik.

Eve gitmemle annemin ustume atlamasi bir oldu :woot: mudur ikimizi birden gormeyince ailelerimizi aramis, ayni gun carousel in onunde teror eylemi olmustu bomba patlamisti, biz ortada yokuz, bomba patlamis ailelerimizin akli cikmis tabi :'( cocukluk iste... O kadar korkmuslar ki... Bu da boyle bir animdir iste :D

0 oy
tarafından
Bende sigara iciyordum annem kessin biliyordu abim şüpheleniyordu tabi babam aslaa birgün gece eşimle yine konuşurken telefonda uyuyakalmisim telin başında anlatıyor sonra uyduğumu anlayinca biraz beni dinlemiş horluyormuyum diye sonra kapatmış e ben  uyurken sigarayı unutmuşum yatağımın yanında babamda sabah odadan bişey almak için geldi ve o paketi orda görmesiyle paramparça edip yüzüme fırlatıp bi okadarda kufretmesi bir oldu çok korktum valla annemde oh olsun dedi daha da almiyorsun sigara dedi o an bişey diyemedim sonra aradan kaç saat geçti sigara krizim turuncu canım Annem kendi gidip almıştı 
tarafından
Ha bide şey var kızlar abim şüpheleniyor demiştim ya her gece uyumadan diyordu ben paketimi saydim da bıraktım alirsan seni öldürürum ama ben her gece alıyordum ruhu doymuyordu artık saymıyormuydu yada sayiyorduda kızmiyormuyudu hala çözemedim ama çok şükür bıraktım sigarayı
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Eşimle  nikah günü  almaya gittik tahliller çıkmayınca uludaga kaçtık  ve kimseye demedik yeni evlendik annemlerdeyiz uludag mevzusu açıldı  biz 3 kez gittik dedi eşim annemde hayir 2 kez dedi orda itiraf etmistik☺️

Ama annem gezmeme izin vermiyordu iyi oldu jsjsjsjs
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç bişey saklamadim.direkt söyledim yok falan dedilersede gittim yaptım.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 273 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 281 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Derya58 (2,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 372 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 414 göst.

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...