0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Geçen burda Bi posta görmüştüm şampuan ile cam siliniyomuş denedm çok beğendim başka varmı böyle tüyolrınız sormak istedim temizlik yapıyorum yavş yavş :) 

2 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Beyazları yıkarken 2 tane aspirin at camasırı cok güzel yapıyor :) halı koltuk silersen bulasık parlatıcı koy mutlaka. 
(4,067 puan) tarafından
Çok teşekkürler :) bunlrıda denicem
tarafından
Deterjan gözüne degilmi makinamı degistim beyazlarım gri oldu ya camasır sodasıda kullanıyorum hic faydasını göremedim
(1,007 puan) tarafından
Evet canım oraya koyucam istersen toz haline getir öyle koy.
tarafından
Tmm cnm tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Lavabo , duşakabin, ocak gibi kireç, leke, yağ tutan yerleri vs. cif krem ve poşetle ovarım.

Halı koltuk lekelerini bulaşık makinesi parlatıcı ile silerim. Beyaz sabun rendesiylede normal tozunu alırım.

Parkeleri silerken parlatması leke iz bırakmaması için sirke veya makine parlatıcı birazcıkta tozlanmayı geciktirmesi için yumuşatıcı dökerim.

Buzdolabı içini karbonatla silerim.

Aklıma gelen bunlar 
(3,099 puan) tarafından
Canım halı lekesini silmek için makine parlatıcısı demişsin bendeki mavi renkte halıyı onunla silsem iz birakirmi ya halım aşırı lekeli silcem ondan merak ettim
(321 puan) tarafından
Valla ben elime gelen parlatıcı ile siliyorum ama kötü bişey olmadı. Bir köşesinde dene istersen . Veya cifin kırmızı kutulu leke çıkarıcısı var onu sık sil o da muhteşem sonuç veriyor iz toz bırakmıyor. Bişey döküldüğünde kıyafet halı vs. Çoğu zaman onunla müdahale ediyorum ben.
(3,099 puan) tarafından
Biliyorum o cifin kırmızı şişesini ya mükemmel bişey ama burda ilçede bulamıyorum ondan elimdede yok şuan koltukları falan onunla siliyordum hep
(321 puan) tarafından
Parlatıcıyı bir dene bakalım nasık sonuç alacaksın :) hiç olmadı varsa beyaz sabun rendele onunla sil gülüm kolay gelsin
(3,099 puan) tarafından
Çok sağol canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 319 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu