0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
8 yıllık evliyim çocuğum var küçük eşimle hergün kavga ediyoruz çok alkol kullanıyo ve artık beni sevmediğini söylüyo annesini benden önde tutuyo ve bende boşanmak istiyorum ama gidicek bir yerim yok ailem beni kabul etmiyo çocuğum çok küçük çalışamıyorum ama bu evde bu şekilde kalmak istemiyorum çünkü ne yaptıysak olmadı anlaşamıyoruz ne yapmam gerek
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Kadin sığınma evine git
(79 puan) tarafından
Kesinlikle bakma dışardan kimse demiyor ama içine girince anlıyorsun
(1,664 puan) tarafından
Sizin ki öyle denk gelmiştir belki... korkutmasanız keşke
(79 puan) tarafından
Keşke ama bunu polisler bile söylüyorsa siz düşünün kötü bir şey demiyorum kızı oraya sürüklememeye çalışıyorum bu iyi bir şey sanıyorsunuz dışardan her şey güzell ama öyle değil kimseyi burda arkasını poşpoşlayamam neyse odur benim için napim kızı kötlüğemi sürükleyeyim saçmalıyorsunuz
(1,664 puan) tarafından
Kötülük müdür bu? Sizin deneyiminiz kötüymüş  üzgünüm bunun için ama sizin başınıza geldi siz kötüye denk geldiniz diye de hep kötü olacak değil...kimseyi bir şeye surukledigimiz yok...iyi bi durum da değil zaten yaşadıkları ortada mutlu mesut huzurlu yuvanı boz diyende yok.. Benim yazıma yorumuma bakın birde sizin cevabınıza bu kadar agresif  negatif olmasanız keşke.. üslup saygı bunlar hala önemli şeyler insanlar için..
(79 puan) tarafından
Sivaslıyım ondan bu sinirim jfnanandm
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ailen ne sıfatla istemiyor 
(1 puan) tarafından
Ailem anlaşamıyorum kesinlikle istemiyolar içlerinde evlat sevgisi yok bana karşı
0 oy
(4,685 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah kadın sığınmaya git belki sonra ailen acır alır seni başka aklıma birşey gelendi bebeğin kaç yaşında
0 oy
(700 puan) tarafından
Ailen niye sahip çıkmıyor, bende bunu anlamıyorum evlat sokagami atacaklar seni hemde bebenle nasil kiyarlar cik afdersin sokagami düş istiyorlar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bu durumda ne ancak şunu yaparsın bebeğim

Sen de al bi uzaklaştırma kararı bi afallasın olayın farkına varsın seni istemiyosa defolur gider

Boşanmak istiyosan delil topla şahit,ses kaydı video sana hakaret ederken.bas kıçına tekmeyi anlasın dünya kaç bucak

Anasının koynunda yaşasın o zaman ana kuzusu

Korkma kardeşim senin bişey yapamayacağını sanıyor göster ona sen neymişsin

Allah yardımcın olsun
(1 puan) tarafından
Tamam bunları yapsam yine gidicek yerim yokki evimiz kira cebimde para yok hani ben onu evden kovsam busefer çocuk ne yicek ne içicek kirayı nasıl ödicem gerçekten napıcam hiç bilmiyorum
(14,428 puan) tarafından
Kuzuum önce sağlam delililerin olsun
Mahkeme buna bakar sonra işin kolay
Eşşek gibi nafaka ödeyecek bakacak size yeterli delilin olsun tek
Devlet avukat veriyo

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 409 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...