+1 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar ben dayımın gelini nisanlandigindan beri beni itiyor.

Evet itiyor.

Düğün olur hosgeldin derim herkese sarılır ben de ona sarılmak için eğilirim iter beni hem de herkesin içinde.

Bisey mi oldu ,bilmeden busey mi yaptım diye dayımın kızlarına sordum, bisey yok ama yıldızı barışmamis olabilir seninle abla diyorlar.

Bu itme olayı iki kere daha yasaninca ben de üçüncüsünde herkesle sarılarak vedalaştım ona sarilmadim da vedalasmadim da. Bunu anneme babama anlattım, dayana sakince anlat dediler, bende dayıma sakince anlattım.

Dayımda sana yalan söylüyorsun demiyorum ama bir gozlemlicem dedi.

Bir hafta sonra dayımın eşi yengem, teyzelerimi aramış benim adımı vererek neden bizi engelledi demiş ve benim telefonum bozuk.

Bu babama kadar geldi, babamda engelledin mi dedi, baba bilmiyor musun benim telefonum bozuk çalışmıyor açılmıyor bile dedim. 

O zaman neden senin adını ortaya atıyorlar dedi bende kendi suçlarını bastırmak için dedim.

Babamda gitmiş dayıma benim kızıma ne diyorsunuz niye ortaya benim kızımın adını atıyorsunuz,  

Ben senin çocuklarının birini bir koluma diğerini de omzuma koydum gözlerinin içine baktım da , siz benim Bi kızımı bir yere sığdıramadiniz mi ? Demiş.

Dayım hemen kızlarını bana gonderdi.

Ben de dedim ki bakın telefonuma şarja da takın olmuyor çalışmıyor ben kimseyi engellemedim.

Ama siz suç bastiriyorsunuz yengenizin adı çıkmasın diye benim adımı ortaya atıyorsunuz diyorum.

Onlarda yengem bana dedi ki, o bana neden sarılmadan gitti biliyor musun demiş,gorumcesine yani dayımın kızına.

O da neden demiş, ben onu ITTIM YA ondan demiş.

Dayımın kızı da neden ittin demiş,  o da omuz silkmis. 

Kimse onun hatasını konuşmuyor,  ya da gel özür dile ya da işte bizim gelin hatalı demiyor herkes , babama beni kötülüyor.

Nefret ediyorum artik

7 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından
Akraba akreptir
(81 puan) tarafından
Kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Aslında uzatılacak bir konu değil itti ise konusmazsin biter ne yaparlarsa yapsınlar
(81 puan) tarafından
Yok hala konuşacakmisim dayımın hatri varmış,
Dayımın hatırı için üç kere gittim sarılmaya
Ve gelin benden küçük yas olarak da
(1,073 puan) tarafından
Ergen galiba ya düşmanım gelse sarılmaya yine itemem terbiyesizlik
(81 puan) tarafından
Vallahi bak, ben herkesi seviyor muyum hayır, ama düğünde sözde herkese sarılırsan sırayı bozmam herkese sarılırım.
Hele benden büyük biri bana sarılmaya üç kere gelcek utanır yine sarılırım.
22 23 yaşında gelin
Ben 25 yaşındayım.
Kocası bile abla diyor
0 oy
(1,447 puan) tarafından
İtiyorsa direk ona deseydin hayırdır bi sıkıntın mı var
(81 puan) tarafından
Aslında haklısın direk ona demem lazım ama bilmiyorum bisey demedim bende
(1,447 puan) tarafından
Seni kale almayan birini umursama
(81 puan) tarafından
Allah in izniyle öyle yapocam bundan sonra
0 oy
tarafından
onun itmesine sıçarım burnu buyuge bak sen ya ugrastıgına degmez sil gitsin gorusmeyıverırım
(81 puan) tarafından
Hemde ne büyük benle yaşıt kuzenim var ona abla diyor, bana sarilmiyor itiyor ya, itip  sağol canım diyor
0 oy
tarafından

Kız telefonun bozuksa buraya nasıl giriyorsun :ermm:

(81 puan) tarafından
Bir hafta önce öldü bunlar.
Yeni aldım telefonu
0 oy
(1,346 puan) tarafından

Dengesiz biri demek ki sende bosver en iyisini yapmissin muhattap olma annen baban senin yaninda nasıl olsa i.t ürür kervan yürür bosverrr:)

(81 puan) tarafından
Ben eğer bunda da patlamasaydim annem hala konuş dayının  hatri var diyor du.
Ben dedim yeter artık anne, 3 kere adım attım ondan büyük olmama rağmen dayımın hayrına,  hala hatır falan deme dedim, bide hala gelinim hatalı demiyorlar beni engellemiş, diyorlar ve bunu bütün ailenin duymasını sağlıyorlar, ama ben gelinin yaptığını direk gittim kendisine soyledim
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Valla sana tavsiye uzak dur böylelerinden evet engelledim de ne hali varsa görsünler ayyy ruh hastası sinir oldum yeminle 
(81 puan) tarafından
Yok kız gelini değil, gelinin kaynamasın yani yengemi engellemisim sözde.
Gelirlerinin adı bile geçmiyor,  hatalı itmiş ayıp etmis demek yok, Benim adımı çıkartıp olayı unutturmaya calisiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
21 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Merve Eroglu (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.