0 oy
348 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (256 puan) tarafından
Evde lazer epilasyon cihazi olan var mi kizlar? Memnunmusunuz? Kuafore gitmek mi cihaz almak mi mantikli sizce?

13 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben evde olanı kullanıyorum memnunum  düzenli yaptıkça 
(256 puan) tarafından
Yani canim unuttugun zaman yine eskisi gibi cikiyormu
(5,311 puan) tarafından
Yok çıkmadı öyle
(256 puan) tarafından
Yani bitti mi tamamen canim bikini:) kusura bakma suan karar aşamasındayım onemli soylediklerin
(5,311 puan) tarafından
Yeni başladığım için bitmedi
(256 puan) tarafından
Sagol canim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mahremimi göstermeyi sevmem en iyisi evde
(256 puan) tarafından
Saygı duyarım:)
tarafından
Kiz kardesim philips lumea kullanıyor kullanıyor dedihim sus niyetine almis arada kullanıyor bir kere kullandim cok yaktı atışları hızlı alacaksan onu al merkezine gitmek istemiyorsan. 5 seme önce elektrikli süpürge uzerine hediye almıştı 1200 liraya şimdi cok pahali galiba
0 oy
(546 puan) tarafından
Evdeki gecici.disardaki kalici
(256 puan) tarafından
Bende o yuzden merak ediyorum canim.  Bırakınca çıkıyor diyorlar evdekini
0 oy
(9,247 puan) tarafından
6sseansta hepsinden kurtuldum güzellik merkeziydi gittiğim yer
(256 puan) tarafından
Bende karar veremedim canim evde kullananların yorumunu merak ettim. Peki kullandıkları cihaz neydi hatırlıyor musun? Bide ne kadar oldu gideli hic cikmadimi tekrar
(9,247 puan) tarafından
Koltuk altımda hamilleikte üç beş çıktı ama sarı. Cihaz buzluydu .. 2017 de gittim
(256 puan) tarafından
Bikini gec dökülüyor canim orda cikmadiysa cok iyi. Araştırayım buz lazer varmi burada
(9,247 puan) tarafından
İlk benim orda bitti. Dünya varmış dedim
(256 puan) tarafından
Evet cidden oyle canim. Ben koltuk alti ve bikiniye gittim daha once tam sonuc almadan hamile kaldim bıraktım. Simdi koltuk altinda 3 5 tane kaldi bikinide asagi kisim dökülmedi o zaman ona ragmen cok rahat
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Benim makinam var ama lazere gitmek daha iyi bence. Kışı bekliyorum gitmeye
(256 puan) tarafından
Neden peki canim dezavantajı ne evdekinin?
(2,962 puan) tarafından
Kendin bir yere kadar her yerini rahat yapiyosun ulasamadigin yerler oluyor. Duzenli kullanirsan faydasi var birakinca tekrar cikiyor.
(256 puan) tarafından
İste 6ayda yada 3ayda soyle tum vucuda gezdrsen neyse de canim surekli yenilemek yorucu
(2,962 puan) tarafından
Evet cok yorucu ben o yuzden lazere gidicem daha mantikli geliyor
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Eve cihaz almak daha mantıklı cnm 
(256 puan) tarafından
Send kullaniyormusun canim
(16,489 puan) tarafından
Eltim kullanıo cnm çok etkili

Lumea markasıydı sanırsam onun
0 oy
tarafından
Benim evde makinam var cnm çok memnunum 
(256 puan) tarafından
Markası ne canim bide dokulmelerin oldu mu? Ne zamandir yapiyorsun
0 oy
(36 puan) tarafından
Bence gidip yaptırmak daha mantıklı evet evdekide düzenli yapımlarda azaltıyor ama 2 3 kere kullanmadinda ayni durum oluyor tamamen bitirmiyor azaltma oluyor bence lazere gidip kökten bitirmek en mantıklısı 
(256 puan) tarafından
Evet senin  gibi dusunuyorum canim. Xionami cihaz 1300lira 1milyon atis. Güzellik merkezi 2bin lira dedi fark cok olunca merak ettim
(36 puan) tarafından
Ya iste hem fark ediyor cok neden bilmiyorum ama evdeki bitirmiyor o bi gerçek gitmek en mantıklısı geliyor
0 oy
(392 puan) tarafından
Gidip millete kullandıkları ve hiçbir sonuç almadığın cihazlara milyarlar dökeceğine sadece sana ait olan o cihazlardan farkı olmayan ama istediğinde istediğin yere uygulayabilecrğin kendi cihazını alıp bitirene kadar kendin uygulaman daha mantıklı ben kullanıyorum ben güzellik uzmanıyım 10 yıl olacak kendi vücuduma yaptım bitirdim ama cihaz Alexandrite idi ve profesyonel bir cihaz sonuç veren bitirdim şimdi doğum yaptım hormonlar değişti bir kaç bölgemde ayva tüyü gibi çıkıyor braun IPL lazer cihazı aldım uyguluyorum faydası var düzenli yapılınca güzellik salonlarında sadece ütüleme IPL cihaz kullanılabiliyor onlarda geçici ağda gibi bir sürü paranı dolandırıyorlar ama bitirmek yerine sürekli jiletledikleri için tuzak yani 
(256 puan) tarafından
canim kendinde o zaman evdeki cihazlarla mi bitirmiştin tüylerini? ne kadar zamanda kesin bitti dedin
(392 puan) tarafından
Kuzum ben özel bir klinikte cildiye uzmanıyla çalışıyordum cihazımız alexandrite o cihaz en etkili ve sonuç veren sadece doktor kontrolünde kullanılabilen bir cihaz onunla bitirdim ben çalıştığım dönemde güzellik salonlarında o cihazın kullanılmasına izin verilmiyor doktor olması şart araştır istersen ama sonuç kesin ben üç ay önce doğum yaptım tüylerim ayva tüyü gibi bazı yerlerde çıkıyor onlar için şimbi braun IPL gazını kullanıyorum faydasını da gördüm sende öyle yap bence Alex kullanan kliniğe gitmeyeceksen diğer cihazlara para verme ağda gibi sürekli gitmek zorunda kalacaksın çünkü
(256 puan) tarafından
tamam canim cok sagol bilgin icin. emzirrken zararli diyorlar oglum 17aylik yavastan emzirmeyi azaltıyorum ona ragmen icim rahat degil. Senin bu konuda bilgin varmi?
(392 puan) tarafından
Kuzum gebelik sonrası hormonlar bir yılda düzene giriyor bu yüzden tam sonuç alamayabilirsin bu yüzden önermiyoruz ama sen 1 yılı geçirmişsin herhangi ispatlanmış bir zararı yok sadece sonuç alman zor olacağı için bir yıl beklenmesi tavsiye ediyoruz o kadar sen yapabilirsin o süreyi atlatmışsın zararı yok korkma
(256 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(62 puan) tarafından
bir yıl evde braun un lazer epilatör unu kullandim kollar ve bacaklarda etkili oldu bikini bolgesinde işe yaramadi evde alip yapmanizi tavsiye etmem bekarken bile zor yapiyodum cocugunuz falan varsa evde duzenli yapamazsiniz gbi geliyo ama bnde haram diye disarda yaptirmaya gitmedim bi tanidigim mahrem yerlerini gostermek istemedigini soyleyince o bolgeleri kendi yapmis gorevli cikmis sonradan ogrendim cihazi almadan bilseydim oyle giderdim belki bikini bolgeniz de afedersnz kararma esmerlik yoksa evdeki cihazdan da sonuc alablrsnz 
(256 puan) tarafından
Canim genital bolge alt kisim Gitmedi bende yarim kaldi lazerim. Ozellikle orayada etki etsin istiyorum. O zaman evde zor. Dedigin gibi banyoya zor giriyorum
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Ben gidiyorum çok memnunum 5 seansta tamamen bitti denecek kadar azaldı
(256 puan) tarafından
Bende o kadar gidebildim canim azaldi hamilelikle hafif artti. Simdi devam etmek istiyorum
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben 6 seans güzellik merkezi ne gittim sonra hamile olduğum için yarıda kestik memeden kesince gidecegim yine harika bir olay ya gerçekten yok böyle bir rahatlık
(256 puan) tarafından
benimde yarim kaldi canim biraz kaldi tuyleerim o rahatliga alistim hemen gitmek istiyorum
(600 puan) tarafından
Ne kadara yaptırdın canım genelde be kadar oluyo fiyatlari
(14,025 puan) tarafından
Ben açılış a denk gelmiştim çok indirim li anlaştım 1250 liraya. Ortalama 2000 TL şuan
0 oy
(1,897 puan) tarafından
O cihazın atış sayısı var azere bitiş garantili paket yapınca bitene kadar gidiyorsun 

Amamakone aynı fiyat ve bitene kadar deil çünkü belirli atış sayısı var 
(1,897 puan) tarafından
Başka yere bak ben bitiş anlaşmalı gidiyroum
(600 puan) tarafından
Ne kadar fiyatı canım bitirme şartlı
(1,897 puan) tarafından
Normal fiyat bilmiyorum ben kampanya vardı bayrama özel 1500 TL yaptim
(256 puan) tarafından
seninki guzelmis burda anlasmis gibi hepsi 2bin lira. 10seans. zaten ilce kucuk cok yer yok bide merkeze bakacagim
(1,897 puan) tarafından
Başka yere bak çok pahalı o 10 seans ta bitmez
Ne burda heryer fiyat farklı yani paket halinde değişiyor ben kampanya diye uygun yaptım diğer türlü en fazla iki katıdır başka fazla değildir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 222 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Unalgll (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
7 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
15 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 460 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...