0 oy
269 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (318 puan) tarafından
Özel bölge ve koltuk altı için lazere gitmek istiyorum ama günah diye biliyorum ve çok kararsız kaldım konu hakkinda net bilgisi olan varmı 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Maalesef günah bayanlar arasında bile diz kapagi göbek arasını açmak günah ama koltuk altı değil 
(318 puan) tarafından
Bende böyle biliyorum emin olmak istedim teşekkür ederim
(5,125 puan) tarafından
Evet ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Hayır günah değil ama daha net bilgi istiyorsan diyaneti arayabilirsin
(1,274 puan) tarafından
O zaman normal doğum da yapmayalım bu ne saçma şey sonuçta keyif için değil hijyen için yapılıyor.
(1,618 puan) tarafından
Normal doğumla lazer bir mi sizce? Doğum bir zorunluluk hali ama lazer degil
(1,274 puan) tarafından
Ben hamileyim ve karnım o kadar büyük ki kendim halledemiyorum ne olacak saç gibi uzayacak mı? En iyisi diyanete sormanız.
(1,618 puan) tarafından
Biz de hamile olduk saç gibi de uzatmadik. Eşinizden de yardım alabilirsiniz ya da ayna kullanarak halledebilirsiniz. Evde lazer aletleri var ve büyük oranda azaltıyor tuylenmeyi. Bu benim uydurdugum bir şey değil. Özel bölgeyi zorunluluk hali olmadan başkasına göstermek günahtır. Yaparsınız yapmazsınız bu size kalmış sonuçta kimsenin hayatına karisamayiz ama haram bir şeye de günah değil diyemezsiniz. Diyanete de sorsanız yanıt aynı olacaktir.
(347 puan) tarafından
Evet ahz ye katılıyorum günah. Zaten hamileyken lazere gidilmiyor . Kabul etmiyorlar da. Bebege zararı olur diye risk almıyorlar . Eşin yardım etsin .
0 oy
(5,125 puan) tarafından
Özel bölgeyi açmak günah evet ama lazerin kendisi günah değil diye biliyorum 
(318 puan) tarafından
Özel bölge için günahmı diye merak etmiştim bende teşekkür ederim
(5,125 puan) tarafından
Evet rica ederim ☺️
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Özel bölge açmak haram . Kadın kadına bile . 
0 oy
(988 puan) tarafından
Ben kuaföre tüm vücut gittim bacak kol abla aldı sonra çıktı özel bölge koltuk.alti ben aldım 
(988 puan) tarafından
Yok canım lazer tabiki
Kadın gösterdi bana nasıl yapacağımı ama aleti bozarsan parasını ödersin dedi kabul ettim öyle başladım sadece kendime göre ekranda derecesini ayarlayip 1 tuşa basıyordum zor deildi
(4,126 puan) tarafından
Aa enteresan . Aciyir ya bide insan ic kisimalri falan zor girur. İzin verdilerse iyi kotu halletmissin isini :))) helal olsun
(988 puan) tarafından
6 seyans hidebildim canım çok tek tük kalmıştı depremden dolayı yarım kaldı şimdide hamileyim artık zor giderim :D
(318 puan) tarafından
Böyle olsa çok iyi ama seninki istisnai olmuş galiba herkes izin vermez kendimiz yapmamiza
(988 puan) tarafından
Oradaki bayan günah olduğunu biliyordu ben özel bölgenize bakmak istemiyorum diyordu ona giden herkes kendi yapiyordun
0 oy
(776 puan) tarafından
Lazer günah değilde canım özel bölge her türlü günah 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 607 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
12 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
1 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu

378,810 soru

11,338,687 cevap

34,801 kullanıcı

...