0 oy
332 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Hangisini tercih ediyorsunuz?

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olma niyetim yok ama olursam sinovac olurum biontech eşimi maff etti 
tarafından
Çok kötü oldu canım çok tek dediği ben covidken böyle ağrı çekmedim dedi
(5,721 puan) tarafından
Kuzum çocuklar okula basliycaklar toplumlarda.mecbur tutucaklar bende istemiyorum ama oldum eşim olmadi haftada iki kez pcr testi uğraşamam.diye oldum
(4,875 puan) tarafından
Sizin 5 gün sürmüş benim eşim Nisan ayında oldu ondan beri ilaç kullanıyoruz.
Çok kötü etkisini gösterdi bu yüzden 2. Dozu olmuyor.
Şimdi her gün aldığı bir ilaç var onu almazsa baş dönmesi bulantı vs yaşıyor
(5,721 puan) tarafından
Hay Allah çok uzun sürmüş yaaa:(
(2,291 puan) tarafından
Bunlari aşı severlere söylemeli..
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben biontec korkusundan sinovac oldum 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bıontech oldum. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
biontek daha koruyucu korona olursan belirtisiz geçiyo ve bulaştırma riski yok diyollaa canm diğeri su. biz bu sabah olduk biontek ilk doz 
(850 puan) tarafından
Diğeri su mu?
(5,220 puan) tarafından
biontek canlı aşı diğeri değil yani su derken onu demek istedim diğerine göre etkisiz olduğu için
(850 puan) tarafından
Biontech canlı aşı değil, sinovac da su değil.
(5,220 puan) tarafından
okey.
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende sonuna kdr direnicem ama bebeğim için korkuyorum onu geçtim heryere yasak gelirse ozaman napicaz 
(1,862 puan) tarafından
O zamanda anlaşmalı bir hemşireye su vurdurup kayıtlara gecirecegiz
0 oy
(79 puan) tarafından
Bir bilgi geçeyim sinovac olanlar biontec olmak zorunda çünki sinovacta sorun çıkmış ve geçerliliği ypkmuş dün sağlık ocağına amca geldi 2 tane sinovac olmuş mecbur 3.biontec vurulmak zorunda kalmış doktor söylemiş zaten haberlerdede söylediler 
(1,556 puan) tarafından
Ben görmedim haberlerde olabilir valla
(25,224 puan) tarafından
En başından beri öyleydi zaten 2 doz sinovac olana 1 doz biontech öneriyorlar
0 oy
(80 puan) tarafından
Çipli proflar gelir.aksama ne yemek yapacagini bilmez  ama masallah bilim insanlari canm onlara sor asinin icerigine kadar biliyorlar.bir de anlatirlar oyleymis boyleymis mis mis mis
(80 puan) tarafından
Cipımle kendimi degerli hissediyorum :)  ama sırlarımı  çalip kullanabilirler sonra muhtesem genetigimle de oynaya bilirler diye aklim cikiyo.ya kisir edip muhtesem genlerimle 10 bebek dogurmami engellerseler amannn Allah im suan korku sardi beni
tarafından
Yabancı kanalda gördünm. Felç olanda var
(25,224 puan) tarafından
Cambazz ahahah:D
(1,862 puan) tarafından
Cambaz sen bi psikoloğa git önce sonra vurdur aşıyı hatta iki cip taktir biri bozulursa öbürü yle bulurlar seni ak
(80 puan) tarafından
Sen git canm psikiloga senin daha cok ihtiyacin var belliki.seninlede tartisip adam yerine koyasim yok eyvallah :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Hiçbirini :D.     

(1,862 puan) tarafından
Aradığım yorum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biontech oldum  canim
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Dun biontek oldum kolum sadece oglumu taşıyınca agir bisey yapınca ağrıdı ama eşimin kolu daha cok ağrısı bir de biraz vücud kırgınlığı var. 2. Aşısı ağır diyorlar korona gibi yataklara düşürüyor diyorlar ama herkeste ayni etkiyi yaratmıyor tabi. Sinovac daha hafifmis. 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Biontech daha iyi diyolar bide o aşida virüs karışımida varmis vücuda enjekte ediyolarmışki bağısiklik kazansin corana olursada cabuk atlatsin diye annem babam oldu hiçbisey olmadi ama iki eltimde biontech oldu 2 gun yattilar her insanin vücudu kaldırmıyor demekki ben henüz olmadm olursam biontech olurum 
(1,556 puan) tarafından
Ay napcaz bilemedim vallq
(1,565 puan) tarafından
Allah büyüktür cnm hep evdeyim hic olmak istemiyorum ama sonunda mecbur biracaklar zaten o zamnda bismillah diyip olucaz artik
(1,556 puan) tarafından
Bebeğim olmasa gitcem olcak hemen ama.emziriyorum korkuyorum da bişey olucak die
(3,551 puan) tarafından
İkisinde de var canım aşılar virüsle yapılır zaten. Bıontech in tek farkı bir zamanlar yasaklı madda olan mrna maddesi içeriyor olması..
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Biontech oldum ben 
0 oy
tarafından
Benim 4 aylik bebeğim var ve emziriyorum sinovac oldum cnm çocuk doktorumuzn önerisi ile
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sinovac biontekh e göre biraz daha hafif. Biontech yasaklı madde olan mrna içeriyor. Mrna nedir diye arastır ondan sonra karar ver. Hangisi aklına yatarsa ama iki sınovac dan sonra tek doz da olsa o aşıyı olun diyorlar. Yani vücuda ille sokacaklar mrna yı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Biontech daha koruyucu o yüzden onu oldum 
(119,287 puan) tarafından
Selo ne diyosa dogrudur aslaan kankaam
(25,224 puan) tarafından
Hele bi aksini söyle çipimle döverim ahahah
(119,287 puan) tarafından
Hahahahaha dogumdan snr bende olcam
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Söylenenlere göre biontek ama ben olmadım korkudan:/
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Biomtech şuanda çalışmaları tamamlanmış ve onay almış tek aşı. Ben hamileyim 2 doz biontech oldum. Hiçbir yan etkisi olmadı
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Sinavoc oldum bende esimde
0 oy
tarafından
İki doz biontech oldum cnm ☺️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 239 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Liva ve ikrann annsi (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.

379,573 soru

11,362,631 cevap

34,839 kullanıcı

...