0 oy
161 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (675 puan) tarafından
Kızlar Allah nasip ederse ayın 1 de annnemlere gidecem 12 saatlik yol kızım gündüzleri çok huysuz olduğu için gece yolculuk yapacaz muhtemelen uyur çoğunlukla oto koltuğumuz yok nasıl bir şey almam gerek ve sürekli aynı pozisyonda uyursa çok rahatsız olur mu

8 Cevaplar

0 oy
(359 puan) tarafından
Benim oğlan 2 aylıktı 10 saat yolculuk yapmıştık canım puset en güzeli beli boşta kalmasın ince yastık gibi birşey le destek yapabilirsin arabada evden daha rahat uyuuorlar
(675 puan) tarafından
Bizimki puseti hiç sevmiyor canım
-Reklam-
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Kendi aracınız mı otobüsle mi
(675 puan) tarafından
Kendi aracımız
(13,961 puan) tarafından
Puset varsa pusetle yoksa yastıkla uyuyabilir araba da güzel uyuyorlar rahatsız olacağını sanmıyorum oğlumla o şekilde 24 saat yol gittik biz
(675 puan) tarafından
Puset var canım ama sevmiyor ağlıyor sürekli geriye itmeye çalışıyor kendini yastıklarla desteklerim olmadı teşekkür ederim :)
0 oy
(594 puan) tarafından
Pusrtten 2 saatte 1 çıkarırsan iyi olur canım ama genelde bebekler arabayı seviyorlar bende kızımla 5 aylıkken yolculuk yaptım 10 saat uyudu uyandı etrafı izledi mama içti geri uyudu öyle öyle bitti yol :) 
(675 puan) tarafından
Olabilir canım bizimki ne bebek arabası nede puseti hiç sevmez  ağlar sürekli bebek arabasını boş bir şekilde kullanıyoruz her dışarı çıkmamizda kızım kucağımızda arabada ya bende ya eşimde
(594 puan) tarafından
Iiii benim görümcemin oğluda öyleydi çok dua etmiştim kızım öyle olmasın die ya kadın Bi yere çıkmaya korkuyordu valla çok yorucu oluyo
(675 puan) tarafından
Aynen valla canım bizim işimizi kolaylaştıracak hicbirsey sevmiyor :)
(594 puan) tarafından
Valla Allah yardımcın olsun ne diyim :))
(675 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim:)
0 oy
tarafından
Ben yatak yapmıştım. Bak atayım nasıl yattığını çok belli olmuyor ama 

Oğlumun yattığı yatak ön koltuğun arkasına birsey koyduk alttan destekledik çanta olabilir yandan da yastık var pek gözükmüyor. Çok rahat yattı. 
(675 puan) tarafından
Maşallah canım çokta tatlılar Allah bağışlasın
Benim kızım 5 aylik daha böyle uyuyabilir mi ki emniyetsiz
tarafından
Sagol. Normalde kızıma yapmıştım o yatagi ama oğlumu yatıramadim bir türlü o yüzden o yattı kızıma da arabada ana kucağı vardı onu ters koyup onunda altına çanta koydum. O da öyle yattı ana kucağı varsa ev tipi onda da yatırabilirsin yine alttan destekleyip. Kızım da burda 5 buçuk aylık onu yatırdım orada dediğim gibi kapı tarafını ve ön tarafı desteklersen evde varsa elyaftan yer minderi felan ondan koyup yatırabilirsin tabi sürekli yanında olacaksın öyle bırakıp öne geçemezsin
(675 puan) tarafından
Zaten yanında kalacam kızımı çelikten kilitlerle arayaba bağlasam bile yanında oturmadan asla rahat edemem önde oturmayacam dediğin mantıklı canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
(705 puan) tarafından
Benim kızım küçükken pusette durmazdi şimdi ise oto koltuğunda asla oturmuyor ağlıyor baya. Bizim en uzun araç yolculuğumuz 4 saatlikti onda da yanima minder aldım koltuğun üstünde uyudu. Geri kalan yolculuklarimiz hep uçakla yapıyoruz
(675 puan) tarafından
Yaa çok zor böyle oluncada bende  uçakla gideyim diyecemde hiç binmedim ve yükseklik korkum çok var
0 oy
(40 puan) tarafından
araba arka koltugu için yatak var çok güzel 190 tl fiyatli trendyldan bakabilirsin 
(675 puan) tarafından
5 aylik bebek.icin olur mu bebeğim esniyor ve arada dönüyor uyurken
(40 puan) tarafından
yanını destelersin cnm yastkla felan
(675 puan) tarafından
Aynen canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım ben 30 saat yolu, 5 aylık bebekle geldim. Kendi aracınız ise, koltuğun üstüne battaniye ser arada ona yatır. Sadece pusette sırtları ağrıyor çünkü. Koltuğun boşluğuna da çanta valiz falan bişeyler sıkıştır garanti olur. Yani evet araba koltuğu emniyetli ama böyle uzun yollarda bebeği içinde tutmak imkansız. 
(675 puan) tarafından
Bu mantıklı canım olmadı öyle yaparım çünkü uyuyacak muhtemelen sürekli acıkınca uyanır sadece geri karnı doyunca uyur hemen
0 oy
(40 puan) tarafından

araba arka koltugu için yatak var çok güzel 190 tl fiyatli trendyldan bakabilirsin 

image

(675 puan) tarafından
Bu güzel valla bundan alayım fiyatına çok uygun
(40 puan) tarafından
yani bencede güzel ben olsam alırdım pusetle rahat edemez zaten uzun yol
(675 puan) tarafından
Aynen canım sırtı ağrır diğer sekil böyle daha rahat olur çok teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 234 göst.
0 oy
5 cevap 174 göst.
6 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde kbrazhra (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
28 Ocak 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...