0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Bak gece ge e yine aklıma geldi elim ayağım titredi :) böyle yüksek yüksek yerlerde incecik bir yere çıkıp camı dışarıdan silen birini görünce bir kaç gün aklıma geliyor. Neden diyorum değer mi :) asla bakamam bile.

16 Cevaplar

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Yükseklik korkum var benimde
(383 puan) tarafından
Benim de var canım ama yüksekten de korkulmaz mı yani:)
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Onların pek fobileri yok gibi :)
(383 puan) tarafından
Onlar için artık hobi gibi bir şey :)
0 oy
(48,671 puan) tarafından
ne zaman cam silecek olsam bacaklarim titriyo benimde hayatta cikamam disina ikinci kattayim bide☺️kaynimin arkadasi esine yardim ederken düşüp ölmüş hep o geliyo aklima
(383 puan) tarafından
Allah korusun canım benim de annem yaz temizliğinde hep aynı şeyi yapıyor ve asla söz dinlemiyor. Sen temizlik yapacağın günü bana söyleme lütfen diyorum artık.
(48,671 puan) tarafından
aklın hep onda kalir ben cikmiyorum disina camlarda büyük koseleri bazen bırakıyorum basim donuyo bazende çubuğa bezi sarip siliyorum
(383 puan) tarafından
Ben de öyle canım fırçaya bezi bağlayıp nereye yetişirse oraya kadar. Gayet yeterli ama işte perde yıkanınca annem gaza geliyor
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bende yaa banada saçma geliyor temizlik uğruna hic korkmuyorlar ben bakarken bile korkuyorum düşecek diye 1. Katta otururken bile esim kiziyirdu dusersin silme eksik kalsin diye madalya mi takacaklar diyordu 

(383 puan) tarafından
Canım inan nasıl yaptıklarını ve neden yaptıklarını anlamıyorum ben de. Ya 16.katta cam silen gördüm burda gece bile rüyama girdi o derece bir korku benim ki :) silen işini bitirdi yattı uyudu olan bana oldu valla
(2,375 puan) tarafından
Ohaa bakmaya bile ödüm kopar   :-)))))
(383 puan) tarafından
Görsen gayet rahattı o:) örümcek adam gibi yapışmış cama! Ben perdeleri çektim görmemek için
0 oy
tarafından

Benim yükseklik korkum var asla yapamam eşime yaptırıyorum :D

(383 puan) tarafından
Ben silene de bakamıyorum ağlamak geliyor yüreğim sıkışıyor valla
0 oy
tarafından
görümcelerim gider temizliğe yüksek yerleri de silerler korkmadan ben 3.kattayım zar zor korkarak silerim..kaynım da yapardı bu işi ama profesyonel çalışırlardı ekipmanları var rezidans iş merkezleri falan silerlerdi gep
(383 puan) tarafından
Ben de bazen kendim silemediğimden sildiriyorum ( 2 bebekle bir de çalışınca :) ablaya bak sakın dışını silme diyorum geldiğimde silinmiş görüyorum! Valla canım sabunlu ellerle nasıl cesaret anlam veremedim korkunç :)
tarafından
onların işi o cnm..alışmışlar ama tehlikeli başına birşey gelse sen sorumlu oluyorsun.ben de yüksekten korkarım
(383 puan) tarafından
Keşke başka bir çözüm bulsalar hep tehlike içinde olmaz ki. Sürekli gidiyorlarsa aslında cam silme aparatları var iki tarafa yapışan onlardan almazlar mı hem işleri rahatlar hem zor hem tehlikeli
tarafından
bizimkiler kullanıyor onlardan ama kaynımı işi daha profesyonel vinç falan kullanırlar güvrnlik önlemleri alınırdı
0 oy
tarafından
Silemem orada giderim ben 
(383 puan) tarafından
Artık yağmur ne temizlerse canım benim camdaki temizlik anlayışım ;)
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Ayy sorma cnm kadın dusecek diye ben bakamıyorum cıglık atıyorum resmen nasıl korkmuyorlar canından kıymetlimı bırak kirli kalsın yada yetısebıldıgın yere kadar ya
(383 puan) tarafından
Olur mu her yer mis olacak! En uca yetişmeye çalışıyorlar ki bunu annem de yapıyor canım. Valla fırçaya bez takıp nereye yetişirse oraya kadar bence. Ama gerçekten çok cesurlar ve dönüşü olmayan bir şey. Fazla ve gereksiz cesaret
(4,167 puan) tarafından
Esım cok korkar uyarır sureklı sakın yetısmeye kalkma dusersın der yada kendi siler ulasamadıgım yerlere. Benm annemde cıkar siler hıc korkmaz
0 oy
(290 puan) tarafından
Aynı bensin ya. Anneme kardeşime yalvarıyorum cama çıkmayın diye cam silme aparatı alıp gidip kendim sildim en son inşallah dinlerler
(383 puan) tarafından
Ben anneme hep yalvarıyorum ama canım konu bahar ya da kış temizliği oldu mu anneme bir cesaret geliyor ki sorma. Ablam da annemi gaza getiriyor ben 8 katta siliyorum diye. Başı dönse eli kaysa artık temiz cam ama annesiz ev olur diyorum ama yok. Gece bile uyuyamıyorum temizlik yapacağı zaman yemin ederim
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Ay birde eskiden camlar pimapen bile değildi,tahtaydi resmen ,camlarda incecik,hep aklıma gelir annem silerdi yüksek kattan valla hiç akıl işi değil şu cam silme :)
(383 puan) tarafından
Canım şimdi de binalar çok yüksek ve camlar kocaman. Ama anne temizliği aynı. Yine siliyorlar hep siliyorlar. Bir de hemen kirleniyor zaten
0 oy
(253 puan) tarafından
Ben 2.katın balkonundan camindan  asaya bile bakamam evim en alt kat ustte oturamam
(383 puan) tarafından
Annem 6 katta oturuyor hunharca çıkıp siliyor valla aklım çıkıyor. Ben kesinlikle yanına bile yaklaşamıyorum canım.
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Benim ev9.kat sabah cam silcem
Bisi olmaz askim yaa sen alcak kattamisin
(383 puan) tarafından
Yok canım 8 katta yım ama cam silemiyorum sildiremiyorum :) canım gel sen de silme bence valla tek bir hatayı affetmez.
Hahaa kiz anliyom senide ben sildim bitti
(383 puan) tarafından
Sen yine bir dahaki sefere silme canım :D
Tm silmem
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bende 4. Kattayım en altta garajlar vr onunla 5 salon camları büyğk camlar camlarda yarım korkuluk var ama yinede korka korka siliyorum ya korkuluk duvardan çıkarsa diye çift camlara apartta işe yaramıyor hani mıknatıslı olan
(383 puan) tarafından
Ben de 8 katta yım korkuluk da yok canım artık fırça ile nereye kadar olursa
(7,768 puan) tarafından
İş başa düşünce mecbur canım çok sık silemiyorum bende yalan yok :)
0 oy
tarafından

canımdan degerli degil valla 1. katta oturuyorum elim nereye yetisirse silerim anlık oluyo hersey camıma laf otan olursa buyur gel sen sil derim valla:D

(383 puan) tarafından
Kesinlikle canım ben de 8 katta oturuyorum hayatta silemem
0 oy
tarafından
Kore ve Çinlilerin o isleri gelistirmesi kadar guzel bir sey yok sanırım içerden durdugu yerde tek bi3e aparatla iç dış cam temizligi yapıyorlar tek hamlede gavurlar ama cok zekiler 
(383 puan) tarafından
Asrın icadı :) ama elle daha temiz oluyor diyen bir sürü kişi olur.
0 oy
tarafından

Bende korkuyorum diye bundan aldım

imagebir metre kadar uzayabilen cam silme aparatı. Dışarıdan silemiyorum düşecegim sanıyorum bununla sıliyorum dıştan artık

(383 puan) tarafından
Çok güzel ben de anneme alayım
tarafından
Evet  canım baya kullanışlı tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,015 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mino (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 342 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 155 göst.
18 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,715 cevap

34,853 kullanıcı

...