+1 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (182 puan) tarafından
Ya biri su kaynanalari alsin yeminle bak artik ben dayanamiyom simdi bana burda diyen arkadaslar olcak yaranamiyor sana diye ama gercekten oyle degil bide benim acimdan dusunun evim daha yeni herseyim 0 tasinali 1 sene oldu ama evimdeki boncuga kadar o aldi buyuzden de herseye o karar verdi bi koltuklara dedim ben begenim geri kalan herseyim catal bicaktan tut namazliga kadar gerseyi o secti alirken bana sormadi simdide kalkmis izine gitti ordan koltuklarima kilif birde perde yaptiricak ama beni degilde gorumcemi arayip ona gosteriyor sanki o oturcak ya deli oluyorum ya inadima yapiyor sanki 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Alsın canım beğenmiyorsan sen kendin al, biz hep kendimiz yapıyoruz en azından para vermiyomussun. Tabi sana da danissa iyi ama hiç yoktan iyidir. Benim evlendiğinde halilarim perdelerin mutfak masam vitrinin berjerim vs hep eksikti sonradan çalışıp aldım. En başta da çoğu borcunu eşim ödedi. 
(182 puan) tarafından
Sorsa daha iyi olur mazeme bosa gitmez onlari bazada eskitmektense neden istedigim sekilde olmasin
tarafından
Canım tabikide öyle ama diyorum hep bı aşağı olana bak biz herseyimize hep borçla yapiyoruz
(1,763 puan) tarafından
Aradığım yorum keşke alsada varsın bana sormasa ne kadar kötüsünü alabilir ki simdi piyasada eski zaman eşyaları mi kaldı tam tersine daha bizden bekliyor bizimkiler evleneli 3 yil bitecek daha dugun borcu oduyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok haklısın boşver alsın sen sonra kendi kafana göre yenilersin

(182 puan) tarafından
Heralde yillar sonra yenilerim
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Saçmalık, görümcen mi oturacakmış orada? Evet bir yandan güzel bir şey ama keşke birlikte beğenseymişsiniz canım

(182 puan) tarafından
Bende ona deli oluyorum zaten kendi kafasina gore seciyor herseyi
0 oy
(3,380 puan) tarafından
E eşine söyle o söylesin anasına ne biçim eşleriniz var  büyük konuşmk gibi olmasnda
(3,380 puan) tarafından
Bu heralde kendi için ev düzüo yoksa yaşın küçük mü anlamaz diye mi düşünüo
(182 puan) tarafından
Evettt aynen ole herseyin uyisini guzelini o secermis
(3,380 puan) tarafından
Canım kocanda bitio hersy  yinede huzurunu bozma inş dediği gibi kaliteli güzel şeyler alır
(182 puan) tarafından
Alsa bile o sectigi icin icime sinmeyecek evimi dizerken bile koltuklarimin nereye koyacagima varana kadar o secti diye bidaha yerlerini degistim
(3,380 puan) tarafından
Hakkında hayrlası inş insafa gelir
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Seni anlıyorum... Sen kendine göre alırsın sonra boşver.
(182 puan) tarafından
Bidahaki seneye kadarmi onun dedigi oluyor ya cildiriyom
(4,583 puan) tarafından
Şimdi al. Getirirse aa ben kendim almıştım dersin.
(182 puan) tarafından
Nerden alim turkiyede degilim ki be baci
(4,583 puan) tarafından
Anladım. Ya her şey olmasa da yine bazı ufak tefek şeyleri alamaz mısın?
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bizim işe benzemiş sizinkiside ama bizim ev içi tamiratıydı üstelik parasını bizim vereceğimiz eve kaynanam ve komşusu karar veriyodu alt katlarına taşıncaktık dedm komşunla sen otur ben almıym sende geleni kabul etme azıcık aşım kaygısız başım
(7,768 puan) tarafından
Ah kuzu hepsii aynı hepsii ama kızı var bekar ondan çeksin ne diyim snnkiside madem yapıyor bir hayır tam yapsın amacı neymiş
(182 puan) tarafından
Sen 21 yasindasin bilmezsin ama ben herseyin en iyisini en guzelini secerim diyor ama kaynanamla zevklerimiz ayni degil o 58 yasinda ben ise 21
(7,768 puan) tarafından
aaa biye bilmezmişsn koca evi çeviriyosn ya eşine söyle konuşsn annesiyle madem size iyilik yapıyo tam yapsn koca karıyla gelin Zevki hiç bir mi olurmuş
(182 puan) tarafından
Ben ona diyom iste oda diyo alsin nolcak nekadar kotu dusunuyon kadin dusunmus almis
(7,768 puan) tarafından
Özür dilerm ama böyle erkekler evlenmesn ya el kızının başını yakıyor
0 oy
(391 puan) tarafından
Ayni benimki benim ki de oğluma elbise alsa kizini arıyor ona gösteriyor 
(182 puan) tarafından
Seytan bunlar ya
(3,551 puan) tarafından
Bende de vardı ondan da neyseki küsüm kafam rahat ne bişisini isterim nede muhatap olmak.. Aman olmayıversin eşyam kabım kacagım.. Aslında öyle cahiller ki. Onlara kalsa bu bir iyilik ama resmen bizi insan yerine koymamak bu.. Kendisi iyisini bilirmiş bk bilir. Napıcan iyisini kullanacak olan beğensin de iyisi olmasa da olur.. Aslı yok işte aman..yine de sinir bozucu.
(391 puan) tarafından
Kız ben küsüyorum da olmuyor dünyayı dar ediyor bana  Allah da ona dar etsin inşallah
0 oy
tarafından
Senin zevklerine saygı duymayan yok sayan insan ilerde neler yapar hiçbir zaman samimi olma böyle insanlarla evlenmişsin çok bişey diyemiyorum ama sırf bu yüzden nişan attım  oğlumda anasına toz kondurmuyorfu bununda görünce hemen kendime geldim çok şükür şimdi evliyim çok şükür kocama. 
(182 puan) tarafından
Ben anliyamamisim
0 oy
tarafından
Kaynana adı üstünde illa sorun cikartacaklar. Gorumcemde akıllı sana sordursun. Hadi kaynanan akıl etmedi o da mi edemiyor 
(182 puan) tarafından
Gorumcem de evime gelip perdelerin olculerini aliyor almasa haberim bile olmucak yani
0 oy
tarafından

eger kendi cebinden aliyosa laf soylemeye hakkim yok bence verir hosuna gitmezse kullanma yada anne beraber bakalim benimde gonlumm olsun de bunu esine söylersen nankor ilan edebilir kuzum seni erkekler kadinlar gibi düşünemez cnm guzel bir dille kaynananı uyar he yapmazsa kabul etme aldıklarını 

0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm kocana şöyle anasına aldırmasin Siz kendi bütçenize göre alın. Kayinvaildeden bişe istersen onlar kendi kafalarina gider alır sana sormaz .
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim kayınvaldem bana sormadan birşey aldığında ses cıkartmıyorum sağol Allah razı olsun diyorum eve getiriyorum kullanmayacaksam ihtiyacı olan birine veriyorum sonra neden verdin derse de onun benden daha çok ihtiyacı var diyorum 
0 oy
tarafından
Aynısı bana da yapıldı :) malesef çok kötü bı durum 
0 oy
(607 puan) tarafından
 O durum hep öyleki , kaynanayla markette oluruz gecen çay alacaktı ben gorumcemden daha çok bulunurum yanlarında aradı o a sordu hangisiydi diye :D Allah sabır versin. 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
İşte bu gibi durumlara düşmemek için eşim herşeyi biz alalım kimseden bir kuruş çıkmasın dedi yarın bir gün lafanı etmesinler diye

Sen sonuna kadar haklısın kullanmam örtüleri olur biter takma kafana birşey derlersede ben beğenmedim ki dersin geçersin 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Artık kendi secmedigim şeyleri kullanmak istemiyorum alma de o laf yerini bulur merak etme 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bir iyilik yapıyor, onu da kuyruğu güdük yapıyor mu ne bi söz vardı tam hatırlayamadım.. Ama kaynanan aynen öyle yapmış.. Madem bi iyilik yapıyor, tam yapsaymış.. Keşke sana sorarak, senin beğendiğini alsaymış
0 oy
(932 puan) tarafından
Bana çok ayıp geldi sanki sen anlamazsın zevksizsin ya da ne bileyim küçük görmüş gibi kızına sorması hiç hoş değil.kesin bir dille konuşun o iş yürümez oyle
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Senin evini neden kaynanan yaptı ki iş oradan yanlış zaten hani yüz bulmuş kendince 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 724 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 515 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 367 göst.
0 oy
52 cevap 1,557 göst.

378,320 soru