0 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Kızlar oğlum uyudu can sıkıntısı

Eşinizi çok sevseniz ve aileniz asla ama asla vermese ve esinizin iy biri olduğundan emin olsanız kaçarmiydiniz ?

64 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Çok sevdim ama kaçmadım başka biriyle mantık evliliği yaptım
(1,438 puan) tarafından
Yaa mutlusundur insallah
(734 puan) tarafından
Biraz kumar gibi oldu ama batmadim :) eşim iyi biri sakın kendi halinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babam vermek istemedi 3 sene bekledik kaçmadım eşimde öyle bir teklifte bulunmadı
(1,438 puan) tarafından
Sende bekleyerdensin:))
0 oy
tarafından
Kaçtım zatennn :)
(1,438 puan) tarafından
Aşk bazen ağır basiyorr
tarafından
Öyle oldu valla :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Evet kactim bile 6 yil oldu ailem verdi ama abim karsi cikmisdi nisani atti babamda goz yumdu baskasina vermeye kalkti bende kactim
(1,438 puan) tarafından
İy yapmisin sən canimm hep mutlu ol inşallah;))
(2,765 puan) tarafından
amin canim sagol ama hic tavsiye etmiyorum kimseye bana iyi kapi cikdi ama herkes boyle olmuyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Asla halam da onu gördük nasıl bişey olduğunu gayet iyi bilirim 
(1,438 puan) tarafından
Yaaaaa
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kaçmazdım;) Eşimi ilk günkü gibi seviyorum ama benim için çabalamasın ve sabretmesini beklerim ailem dayanamazdı verirdi 
(1,438 puan) tarafından
Evet anneler kıyamaz ki
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Eşimle birbirimize deli gibi aşığız ama kaçmazdım neden babamın başını önüne eğeyim neden arkamda nasılsa ailem var diyemeyeyim ki neden kendi değerimi düşüreyim eşimin ailesinin gözünde en ufak bir şeyde gelmeseydin zorla mı aldık lafı tokat gibi çarpar insanın yüzüne koca bulunur ama bir baba bir anne daha bulunmaz. 
(1,438 puan) tarafından
Doğru canim bende kaçmak taraftarı deyilim
0 oy
tarafından
Çok seviyorum evet o zamanlar da deli zamanlarımdı ama cesaret edemezdim o kadarına.
(1,438 puan) tarafından
Evet ama bazı ailleler hak ediyor
tarafından
Yok bacım benim Ailem hiç bir zaman hakeden insanlar değiller annem babam her zaman söylerim iyi ki benim annem babam. 5 kuruş geçse anamın eline hemen dağıtır bize kendi ihtiyacı olduğu halde. Uzaktayim gel sana ihtiyacim var desem evden çıkmayan biri olduğu halde kalkar gelir. Babamda keza öyledir
(1,438 puan) tarafından
Yok canım senin benim ailemi demedim bazıları öyle dedim.benim annemde melek gibi kendinden cok bana yanar anneler baş tacidir
tarafından
Öyle ya burada okuduklarım bana hayatımda ders niteliģinde bazen. Bazılarını hayretler içinde okuyorum
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kacmazdimmheralde sonunun ne olacağı belli değil sonuçta
(1,438 puan) tarafından
Doğru canimm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaçmazdım kaçanların sonu hiiç iyi olmuyor
(1,438 puan) tarafından
Ama bazen öyle aileler var ki hak ediyorlar
(1,352 puan) tarafından
Neden iyi olmadığını öğrenebilir miyim?
(7,768 puan) tarafından
Aile hayır diyorsa vardır bir bildiği burada çk gördük ailesi onay vermediği için kaçan kocasından hayır görmeyen ama kaçtığı içinde baba evine dönemeyen çk kadınımız var
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Annem istemedi eşim Kürt olduğu için tanışmak dahi istemedi sırf inat uğruna evlendim 4 yılı geçti anneme de söyledim ben evleniyorum haberin olsun diye gittik nikah kiydik düğün oldu ama eşimin ailesi istedi diye ben ne düğün umrumdaydi ne eşya almaya gittiğimde eşyalar çünkü o psikoloji ile evlenmek kötü oluyor şimdi annem eşimi çok seviyor hep sorar eder ben de hiç pişman olmadım onunla evlendim diye ailesi kötü olmasına rağmen pişman olmadım ama aile rızasıyla olması daha önemli kimse için değil insan kendi için öyle istiyor hep stres sıkıntı oluyor bu da yansıyor evliliğe umarım herkes iyi insanlarla evlenir
(1,438 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(1,352 puan) tarafından

Kaçtım ki :) :) :D

(1,352 puan) tarafından
Çünkü babam yüzünden ailem iyice dağılmıştı. Anneme de dedim ben gitcem. Eşimi de tanıyordu. Sen üzülme ablalarım telli duvaklı çıktı da noldu onların ki de evlilik benimki de evlilik dedim. Öyle nişandı istemeydi saçma gelir bana. Düğünü de istemiyordum eşimin tarafı yapmazsak olmaz dedi de öyle yaptık
 Sonuç mutluyuz :)
(1,438 puan) tarafından
Allah seni:))mutlu ol insallah
(1,352 puan) tarafından
İnşallaaah herkes mutlu olsun:)
0 oy
tarafından
Kaçtım zaten :) sonuç herkes mutlu :) 
(1,438 puan) tarafından
Hep mutlu olun inşallah:))
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Kacmazdim kız niye kaçayım yirtardim kendimi verin diye :woot:ki zaten biz eşimle 8.sinifta sevgiliydik dayim görmüstu bizi çok kızmıştı vurmuştu eşime cocuguz aşığız sizene:Dkaynanamda demişti ben bu kızı almam hahaha :woot:aldi hemde bal gibi 

(1,438 puan) tarafından
Yaa senin ki baya maceralı olmus
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Yok kaçmazdim çok severim ama yine de ailemi ezip gitmezdim 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ailem vermedi ve kaçtımm :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem inat etti ama babam gençlerin önünü durma dedi. Ama anneme kalsa evlenemezdik. Nikah yaşım tutuyordu  o yüzden ikna oldu birazda. Çünkü kaynatam görümcemin kocası tayinli diye vermedi onlar da nikah günü alıp evlendiler onu gördü 
0 oy
tarafından
Cnm benim hep annem arkamdaydı babam eşime kesinlikle hyr demişti meger tanıyormuşta hyr diyormuş babam şöfördü eşimde pastanede pasta yapıyordu ustaydı babam yolu düşünce onun yaptıgı pasta böreklerden alıp yiyormuş birgün eşimle görüntülü konuşuyorduk kapat kapat baban geldi demişti şaka sanmıştım meger gerçekmiş eşimle biz kaçma kararı almıştık babam bilmiyordu bitek çokta sevgililik zamanı yaşıyamadık ve kaçtık en komigide eşyam valize sıgmayınca annemle poşetlere koymuştuk 20 poşet olmuştu ;))
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Anne istemiyorsa vardır bildiği bişe. Kaçmazdım tabikide. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Her türlü kaçardım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 208 göst.
0 oy
75 cevap 980 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,003 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,365 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,270 cevap

34,987 kullanıcı

...