0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Kızlar oğlum uyudu can sıkıntısı

Eşinizi çok sevseniz ve aileniz asla ama asla vermese ve esinizin iy biri olduğundan emin olsanız kaçarmiydiniz ?

64 Cevaplar

+1 oy
(9,247 puan) tarafından
El oğlu için anama babamı bırakmam.
-Reklam-
+1 oy
(3,729 puan) tarafından
Kaçmam kaçmak çok saçma bence
0 oy
(301 puan) tarafından
Kaçmam yine iyi biri bulunur ama aile bulunmaz 
(1,438 puan) tarafından
Tabi ama çok sevseniz
(301 puan) tarafından
Yine kaçmadım canım çok şükür aileme onu yaşamadım Sonra eşimle tanıştım mutluyum cok şükür şimdi iyi ki de yapmadım diyorum şükür ediyorum
0 oy
tarafından
Düşünmem lazım kuzum :-)))) sennnnn peki
(1,438 puan) tarafından
Dimi ya düşün düşün insan bir harab oluyorr :))eşimi çok seviyorum babam vermiyordu babalikda yapsa iy yaa Dayım zar zor aşkımızı anladı ve verdi eşime .vermeselerdi napardim bende düşüyorum hala:))
tarafından
Hiç sorma bacım herkes karşı çıktı ve sonunda evlendik ne oldu şimdi bir tane de prensesim var
0 oy
tarafından
Elin oğlu heryerde bulunur cankm aile birtanedir
(1,438 puan) tarafından
Yaa çok guzel
0 oy
tarafından
Kacmazdım kuzumm ❤️
tarafından
Hahahshshshshshshshsh yok yok ailem her seydir ☺️❤️ kacmazdim.Aileme asiri bagliyim ben :D
(687 puan) tarafından
Sevdiginle mi Evli sin yoksa görücü usulü merak ettim
tarafından
Sevdigimle kuzumm ❤️☺️
(687 puan) tarafından
Anladım cnm rabbim mutlu mesut etsin hayırlı geceler :*
tarafından
Aminnn canimmmm ☺️❤️ sana da  .optum kocamannnnn
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Kaçmazdımm eşim de sormuştu bekarken vermezlerse kaçmam annemi üzemem demiştim 
(1,438 puan) tarafından
Ya dimi bende annemi hep dusunurdumm
(7,684 puan) tarafından
Evladimin bana öyle bir acıyı yaşatmasını da istemezdim aşk meşk gelip geçici ama anne kalıcı ne zorluklarla büyütüyoruz çocuklarımızı, ailelerimiz de zamanında bizi öyle zorluklarla büyütmüş aileme kıyıpta arkamda gözü yaşlı bırakmazdım
0 oy
tarafından
Kaçmak bana göre değil. İsterse aşkımdan öleyim gene kaçmazdim. Babam başta istemedi, eğer istememeye devam etseydi vazgeçerdim. Ailemin başını asla öne egdirmezdim. 
(1,438 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Yok kacmazdimmm el oğlu çok ama baba tekk
(1,438 puan) tarafından
Babada baba olucak canim .
(15,823 puan) tarafından
Ana baba tek yazcaktimm öyle tabi layıkıyla annelik babalık yapamaydn çok canım
0 oy
tarafından
Eşimi çok seviyorum ama kacmazdim ailemi ikna ederdim son çare bakardim
(1,438 puan) tarafından
Bende zar zor ikna etdim
tarafından
Kaçınca bence kıymet bilmiyor erkekler dügnüm olmadı kaçtım teyzesinin yanına geldik ordan babamla barıştım onlarda kaldık 1 hafta ordan apart bulduk da eşyalı oraya çıktık sonra dogum yapınca ben kayınvalidemin yanına gittik 1 sene nerdeyse odadan çıkmadm hiç dogru düzgün sonra eşimin dedesi binlerce razı olsun beni aldıda mobilyacıya gittik seç kızım istedigini dedi aldık eşya herşey istedigim gibi oldu Allaha şükür fazlasında gözüm olmadı hiç bir zaman ama çok zor kaçmak babam hala yardım etmiyor bize kaçtın sen diyipte  sadece ogluma 1 traktör aldı birde çaydanlık hiç yardımı dokunmadı ama eşime hep derim biz mülteci gibiydik ne evlendigimi bildim senle ne anne oldugumu oglum 2 ay küvezde kaldı bütün herşeyde kursagımda kaldı
0 oy
tarafından

Hepsine emindim ve kaçtım sonuç iyiki diyorum:D

tarafından
Cumelmiz canım inşallah ❤️
tarafından
Iyi yaptın diyorum çaktırma:-))))))) bir ömür mutlu olun inşallah
tarafından
Amin canım benim cümlemiz inşallah ❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Ailemin de eşimin de yeri paha biçilmez birini ötekinden ayırt edemem eşim ilk geldiğinde vermediler yaşım küçük diye eşimde 2 sene bekledi sonra geldiler yani bence sabır her şeyin başı ilk annem, karşı çıktı olmaz diye akrabamızdı ama, sonra zaman geçince ne kadar sevdiğimi sevildiğimi gördü verdiler :) 
(1,438 puan) tarafından
Bende senin gibi zorlu sınavlardan gecdim aşkımı ispatladim ve verdiler sonundaa
tarafından
Her zorluğun sonunda Bi kolaylık vardır bizi, baştan, beri kimse istemedi canım laf çıkardılar hep ama asla vazgeçmedik ama o baştaki zorluk bize sonrasında şanssızlık olarak döndü nişan yapacaktık virüs geldi düğünü yapalım, dedik biz yapmaya yine yasak geldi bebek istedik sorunlarım çıktı daha çokca şeyler ama şu an, hamileyim bütün sıkıntılarımı unuttum rabbim hepsini unutturuyormuş gerçekten unutamadığım haksızlıklar olsa dahi önüne geçiyormuş bu mutluluk :)
(1,438 puan) tarafından
İnşallah hep mutlu olursun bebeyinide sapa sağlam doğurur istediği n gibi güzelce buyutursun:)
0 oy
(80 puan) tarafından
Istemediler 7 yil bekledim ve dahada beklerdim asla kacip annemi o sekilde inciltmezdim
(1,438 puan) tarafından
Anneler bir baska
0 oy
(263 puan) tarafından
Aile var aile var canım malesef. Kaçmadım ama kaçsam bu kadar yapmazlardı. 

Kaçar mıyım bilmiyorum ama kırk kere de gelsem bu dünyaya yine eşimle evlenirim ♥️
(1,438 puan) tarafından
Yaa hep böyle mutlu olun insallah
(263 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun herkese nasip etsin
0 oy
tarafından

Kaçmam istedigim kadar seveyim yinede  gitmem  aileme oyle biseyi yapamazdım  koca cok bulunur:D

(1,438 puan) tarafından
;)))))))
0 oy
tarafından
Kaçmazdım ana baba rızası alınmadan yapılan her iş den onsnain basina hal gelir 
(1,438 puan) tarafından
Doğru canım benimde annem rızası olamdan hiç bir şey yapmam
tarafından
Aynen öyle eğer rıza gostermiyorsalar mutlaka bir bildikleri vardır benimde var iki kizim allahım onlarida teliyle duvagiyla gelin etmeyi nasip etsin bir ana baba nin en büyük hayalidir bence kızını öyle bembeyaz gelinlik icin de görmek
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum o da beni sever herkesten üstün tutar hiç kırmadı beni ama yine de asla kaçmazdım
(1,438 puan) tarafından
Doğru canim bende asla kaçma tarafdari olmadım ailemi zar zor ikna etdim iykide etmişim ;))
0 oy
(117 puan) tarafından
Asla kaçmazdım aslaa:)))
(1,438 puan) tarafından
:))))))
0 oy
tarafından
Verdiler beni 3 ay nisanliyken kaçtım eşime:))
(1,438 puan) tarafından
Kız vermişler işte neden kacdin:))seninki de iymis:))
tarafından
Valla annemle kaynanamlar arasında sürtüşme oluyordu. Eşimle sakalasiyorduk o gelip alsam mı seni filan yok ben kaçarım sana bir. Cesaret geldi bana otobüs biletimi kesti eşim çıktım yola valla pişman değilim iyikide kacmisim çok şükür :)
0 oy
tarafından
Ozmaan kacacaktim annem vermiyordu bnde dedim nikah kıyarım ben diye esimi okadar çok seviyordum 
(1,438 puan) tarafından
Yaa kiyamam

İlgili sorular

0 oy
75 cevap 967 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,003 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (96 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,430 cevap

34,874 kullanıcı

...