0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar bilenler bilio almanyada yasiom ama turkiyedeyim 2aydir. Korona olduk ben test yaptiramadim almanyada sisteme duser turkieyede oldugum diye (devletten yardim aldigim icin turkiyeye geldigimi bildirmedim almanyaya). 

Neyse saglikcilar evde kendi kendine atlar 10.09kadar karantinadasin dediler. 2haftanin sonunda yolculuk amaciyla tst yaptirsam negativ cikarmiyim sizce? 

Suan test olmadigima ragmen positivim eminim ve kendimizi eve kapattik. Herkez baska odalarda. Gorumcem geldig ogluma bakmaya. Esim salonda, benyatakodasinda, yegeni baska odada gorumcemle oglum oturma odasinda. Gorumcem asili oldugu icin o ogluma bakio ve yemek vs yapio hepimize. Ama 2hafta karantina ardindan negativ cikarmiyim sizce. 

Ne kadar gevur memleketi olursa olsun dpgudugun doydugun alistigin yer bam baskaymis. Iyilesip almanyaya gitmek istiom baaka bise ostemiom suan

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence çıkar canım 2 haftaya bitiyor genelde inşallah sağ salim atlatırsınız 
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin geldiğinden de tat alamamışsındır çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
28 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...