0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Eşimle vakit geçirmek için  resmen parçalaniyorum  çocukları uyuyayım orda da durmasınlar bana belki vak8t ayırır diyorum ama yok tiktok  watsap face basını  kaldırmayı kotu bisey yapmiyo  ama benimle  de ilgilenmeyi o kadar ilgiye muhtacim  ki şuan çocukları  uyuttum diğer koltuğa oturdum  laf bile atmıyorlar bana selam bile vermiyo ses etmedim ben uyuyayım da sen rahat takıl dedim ona bile  ses etmedi

17 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hep mi boyleydi canım oyun falan mı oynuyor.. kotu bişey yapmasına gerek yok ama tiktoktaki videolar çoğu şeylerden Berbat
(188 puan) tarafından
Evet çok kızıyorum az önce kiz şarkı soyluyo onu  dinliyo deli oluyorum ya
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Git yanına yat saçını karıştır sataş biraz dikkatini dağıt :)
(188 puan) tarafından
Isi  varsa ilgilenir işi biter bitmez  yine telefon aliyo eline
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Ah ah aynı benimki 
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Hadi telefonlari bırakalım iki sohbet edelim de canım bi belki işe yarar
(188 puan) tarafından
Yok cnm yiyecek biseyler yapıyorum bi eliyle yiyo yine oynuyo diyorum bende sohbet etmeye iht8yacum var diyorum suratını  eksiltiyo
0 oy
(1,161 puan) tarafından
vallah ben kizi uyutdukdan sora gider telini elinden alirim. yok ya oyle dunya  ilgi vermeli bana
0 oy
tarafından
valla ben esim ilgilenmediği zaman telefona kafayı gömdüğü zaman kızıyorum laf atiyorum duymuyor bazen bir daha söylüyorum yine duymazsa telefonu elinden çekiyorum benimle ve kızımızla ilgilen diye söyleniyorum  

eşinin yaptığı da doğru değil bu tarz seyleri hic  doğru bulmuyorum
(188 puan) tarafından
Oyle yapsam da takmıyor değişik bi insan
tarafından
öyleyse kısasa kısas diyeceksin canım onun yaptıklarının aynisini sen yap bakalm birsey istediğinde duyma umursama o zaman nasıl sana dönüyor
(188 puan) tarafından
Dönmez  donmuyor  değişik d
0 oy
(666 puan) tarafından
Belki inanmayacaksın ama şuan aynısını bende yaşıyorum yaa yüzüme bile bakmıyor böyle bisey olamaz çok çırpındım olmuyor gerçekten aldatma şiddet kötü bi huyu falan yok ama adamdan nefret ediyorum 3 yıllık evliyiz sanki 50 yıldır evliyiz olmuyor ne yaptıysam olmuyor bence sende artık takma boşver kendi kendine güzel aktiviteler yap çok yoruldum ben kaçan kovalanır taktigide boş hiç uğraşma çoğu kişi öyle diyecek ama insan olmayan olmuyor 
(188 puan) tarafından
Ay inanmıyorum bende 3 yıllık evliyim  cnm ama olmuyo bebeğimiz hasta benimde morale  iht8yacim var ikimizin evladı birlik olmamiz  gerekirken  adam tiktokta  havasında  takiliyo  şimdi bi  yastıkla bi battaniyyi  firlattim  oturma odasına yatak odasına adımını  atma cocuk iyi oldun hastane işleri bitsin seninle o zaman hesaplasicaz dedim yoruldum  cnm herseye kendim yetmekten
(666 puan) tarafından
Bende vallahi cnm Allah yardımcımız olsun bende hastadır hastaneye falan götürelim diyom sen hastane meraklisisin diyor çocuktur iglesir bisey olmaz diyor deli oluyorum kızım hasta olunca ciğerim yanıyor yeminle
0 oy
tarafından
Evet hatayi sen ben biz yapıyoruz erkekleri insan yerine koyarak
(188 puan) tarafından
Baska zaman değil kaç gündür  ağlıyorum  bebeğimiz rahatsız diye adam takmıyor  ya hala telefon da yani
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Onun içinde yok bı tarafın hep ugrasmasiyla olmuyor yaa
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Bi an eşim post açmış sandim ben de böyleyim eşim çok şikayetçi telefon bağımlısı oldum resmen. Ama eşimle de pek muhabbet etmek istemiyorum bu aralar soğuk hissediyorum ona karşı.
(188 puan) tarafından
Acaba o da bana mi soğuk hissediyor ki
(2,945 puan) tarafından
Sen bu durumdan rahatsız olduğunu ve muhabbet etmek istediğini söylediğinde umursamıyorsa olabilir. Bir sıkıntı yaşadınız mı yakın zamanlarda
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Benim eşimde telefona gömülür biseyler söylerim duymaz iki kere solerim ozaman duyar sinirlenirim bende yanına gidiyorum telefonuna bakıyorum ikimiz birden tiktok izliyoruz ajdjdjs 
(188 puan) tarafından
Ama ben  yapamam  gözlerim çift görüyo  adam hala ona bakiyo diyo ki hastayım telefon iyi geliyo  bakınca  diyo
(7,963 puan) tarafından
Mesela az önce çay ictik elinde telefonla çay içti iki ben laf attım biseyler dedim sonra benimle iki kelime lafladi balkona çıktı sigara içti beni çağırdı iki lafladik yine şimdi koltuğa uzanmış yine video felan izliyor aman hep aynı döngü işte bende çay içiyorum 18 günlük bebeğim var uyanır birazdan bende onunla vakit geçiriyorum napayım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Böyle postları gördükçe çok üzülüyorum. Eşim beni gördüğü her fırsatta birşeyler anlatır sürekli. Fazlası da boğucu oluyor ama postları okudukça da kendime kızdım :(
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşler birbirine zaman ayırmalı eşiniz keşke sizin tüm gün yasadiklarinizi yoruldugunuzu sıkıldığınzi anlasa insan akşam eşi gelsede sohbet etse diye bekliyor gerçekten.
(188 puan) tarafından
Aynen tek  o var kime anlatayim
0 oy
tarafından
Sen git yanına kolunu ısır saçını çek 

Karşına al konuş canım en iyisi bu 
(188 puan) tarafından
Yok cnm yapamam  artik mesaj attim obur odadan  o da hastane işleri bitince babamın evine gidecem  orda benimle konusan inşan  var en azından yazdım hemen geldi yatak odasına
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sevmiyor mu acaba 
(188 puan) tarafından
Beni mi
(1,501 puan) tarafından
Evet canım seni
0 oy
(295 puan) tarafından

En çok kendimi seviyorum canım kendim. Kendinle başla işe gerisi gelir 

0 oy
(545 puan) tarafından
Ben telefonla oynayıp benimle ilgilenmeyince telefonu çekip alıyorum elinden :) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 254 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
19 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
25 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...