0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Ya macid ismini okudugmdn beri uykular zehir oldu özellikle eşim işe gittikten sonra :(( yine uyandım rüya gorerk bana musallat olack gibiler hayatımda ilk kez bukdr derin hemde ben ne edecm yaaaaaaaa

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kafanıza göre Esma okumayın kardeşim çok çok tehlikeli ve ciddi bir konu lutfen
tarafından
Geçen gün o post paylaşıldığında da uyardım kac kere !!!
tarafından
Gòrdüm senin uyarını geçende ben yapmadım... yapacaktım aslında yapmadım senin yorumunu gòrûnce...çok korkarım bòyle şeylerden
(257 puan) tarafından
Hangi yorum canım merak ettim bende esim içiin ya veliyy olucam ayet-el kürsü oku üfle dediler araya muhabbet olsun diye
tarafından
Kızlar yapmayın lütfen Esma konusu çok riskli Allah muhafaza geri dönüşü olmayan sıkıntılara düşebilirsiniz böyle saçma sapan sitelerde şu kadar su esmayi çek şöyle böyle olsun diyerek insanları ellerinde oynatiyorlar kimin neye hizmet ettiğini ne amaçla bunların yapıldığını bilemezsiniz
-Reklam-
+1 oy
(924 puan) tarafından
Saçma sapan bilmeden bazı șeyleri inanarak yapıyorsunuz. Sonra böyle böyle oldu diyorsunuz. Duâ ettikten sonra cenabı Allah'tan istekte bulunmak neyinize yetmiyor? 
0 oy
tarafından
Bakara suresi dinle canım aç oku okuman zor olabilir ama sürekli bakara aç evde
0 oy
tarafından
Ya macid ne için okunur ki anlami ne 
(3,769 puan) tarafından
Ne muradın varsa görmek içinms ama bana fazlasıyla ters etti yaptı snrm:)
0 oy
tarafından
Her gün mü okuyorsun?
(3,769 puan) tarafından
Yok iki üç gün önce okudum daha okumam 100kez en azndn
0 oy
tarafından

İnanmayın böyle şeylere bol bol dua et herşeyin dermanı dua <3

0 oy
(174 puan) tarafından
Ben de yaptım o gece bende çok rahatsız oldum.gece uykum kaçtı ama ben sayıyla yapmadım ve rüyada ölen arkadaşını görmek istedim ama abisini gördüm onu görmedimi
0 oy
tarafından
Canm yalnış anlama ama psikolojik olabilir brnce bol bol dua et
0 oy
(1,580 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum merak ettm yaa çok meraklıyım böyle şeylere 
0 oy
tarafından
Felak nas  ayetel kürsi okuyarak uyu gece ben koruduģuna inanıyorum bu ayetlerin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allahın ismini zikretmenin böyle bişeye sebep olacağını zannetmiyorum.. Mutlaka başka bi sebebi vardır.. Bilgili bi hocaya danışmakta fayda var ama sizi korkutup zikri bıraktırmak istiyor olabilirler belki de 
(1,552 puan) tarafından
Dediğim gibi korkutup zikri bıraktırmak istiyor olabilirler.. Çünkü onlar Müslüman insanların iyiliğini hiç bi şekilde istemezler
(3,769 puan) tarafından
Gördüğüm rüya çok garip hani bir ablama anlttm daha görmedi ama yorumunu merak ediyorum
Ne yalan söyleyeyim korkuyorum biraz öyle sayıyla fln birdaaha çekmeye
(1,552 puan) tarafından
Ne yapılması gerekir bilemedim.. Bizlerden daha bilgili birine danışmanızda fayda var
(3,769 puan) tarafından
Abla birşey dedi sağ olsun onu uygulayacgm korunmak için teşekkür ederim cancağızim ❤️
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim, Allah yardımcınız olsun ❤
0 oy
(188 puan) tarafından
Allahin  ismini  zikretmek sana ters tepki yapmaz cnm sen başka nerde hata yapıyor olabilirsin  onu düşün bi yoksa  bende grubum var ve her  hafta bi zikir çekiyoruz bisey duymadım görmedim  böyle  istersen hocama sorayim senin için  var mı böyle bisey
(3,769 puan) tarafından
Ayşegül Korkmaz mi? Bir ara vardı çarşafli beyaz tenli biraz tombul bir abla idi
(188 puan) tarafından
Evet o galiba o da s
Değişik mesela
(3,769 puan) tarafından
Aslnda denk geldikçe dnlerdm onun videolrni mantıklı gelenler olmuştu mesela üç kere salavat çekip peygamber efendimize sonra üç kere istedgm şeyi söyleyecksin sonra üç kere dhaa peygamber efendimize selam yollaycksij diordu
(188 puan) tarafından
Ben onun dediklerini pek sevemedim yani rutin  yaptırıyo insana  normalde dua et allahtan iste  oyle şeyler yapma derim
(3,769 puan) tarafından
Yok ztn bı kaç kez yaptım dsha da yapmdm:) öyle sürekli aynı seyleri yapamam ben ztn

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 644 göst.
0 oy
14 cevap 658 göst.
24 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 432 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu

381,603 soru

11,423,897 cevap

34,981 kullanıcı

...