0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından

Sorum yukarı :) maksat muhabbet. Merak ettim en ilginç hikayeler var mı diye :D

41 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok ben dümdüz evlendim :D

(590 puan) tarafından
Ahahahahah  :))
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Esim beni yillar önce görmüş o kizi bulursanız evlenirim yoksa evlenmem demis askere gitmis gelmis derken beni istemeye geldiler çok içten dua etmis heralde birbirimizi hiç tanimiyorduk 
(590 puan) tarafından
Demek ki nasibinde senin olduğunu hissetmiş ☺️
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Kaynım benı gördü kardeşine layık gördü

Sonra kaynanam eşim benı gördü beğendi

Tabi ben saf anlaöadım hiç bu arada çalışıyordm müşteri olarak gelmştiler :)

Sonra geldiler yok dedım istemıom

Aradan aylar geçti yıne geldiler bu defa oldu

Anladım ki Kısmetinde kaçamıyor insan 

tarafından
Kayna bak Fena:D
(590 puan) tarafından
Aynen kaynın aracı olmuş evlenmenize :)
(16,506 puan) tarafından
Ayenn aynen xd
0 oy
tarafından
Çalışıyordum düğünümüz hazirandaydi corona patladı bende işten çıkmak için nikahı erken yapalım dedim kabul etti gün almaya gittik ertesi gün evlendik çok hızlı oldu sehir dışındaki Abisi kizdi neden erkenden haber vermedin gelirdik dedi eşimde sanki ben 2 gün önce bugün evleneceğimi biliyormuydum dedi kendi abim babam falan mecburiyetten görüntülü katılmıştı nikaha :D
(590 puan) tarafından
Senin ki baya baya acele olmuş ahahahah :))
tarafından
Aynen yaa sorma :)
0 oy
tarafından

Çevrem eşimi önerdi. Biz kefiliz bi evlilik görüşmesi yapın dediler. Bende hayır dedim. 3 ay sonra başka tanıdıklar biz kefiliz diye tekrar getirdiler o olduğundan haberim yok. Görüşme yaptım evlendikten sonra fark ettim. Hayır dediğim eşimmiş. 3 ay sonra farklı yollardan farklı kişiler önerdiler kabul etmişim:)

(590 puan) tarafından
Nasibinmiş ki eninde sonunda olmuş ☺️
0 oy
(16,127 puan) tarafından

Esimle ilk konuştuğumuz gun daha sevgili bile degilken seni kurban bayramineq istemeye gelecem dedi ve kurban bayraminin 3. Gunu istemeye geldi :D

(590 puan) tarafından
Vayyy güzelmiş dediği dedik yani :D
0 oy
tarafından
Bizimki de bir futbol meselesi☺️☺️

Eniştemle abla nişanlıyken oldu bizimde benim telim yoktu ablamın telini aliyodum sevgilimle knusyodum bi baktm gece bı mesaj geldi ben galatasaryliyim  diye bende yazdm ben yengen degilm oda dedi kimsin kızkardesiyim dedim sonra baktım bu asiliyo bana pas vermedim bir gün geçti iki gün geçti ablami aradı bende merak ettim dinledim ayy nasıl bir sesi var dedim Allahım bayildm halen daha knustugumda kociskomla sesi beni benden alır yani sesine aşık oldum cnm bizimde böyle  ☺️☺️
(590 puan) tarafından
Gerçekten varmış öyle :) Sesine,yazısına aşık olanlar ☺️
tarafından
Aynen kız vala sesine aşığım kociskomun❣️❣️☺️
(7,212 puan) tarafından
Mesajı atan kim ben anlayamadım ya
tarafından
Kız ablamın kaynbiraderi☺️
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Biz eşimle birbirimizi daha hiç görmeden sevdik herkese internetten birisiyle konuşmayın derdim kendim internetten oyundan birisiyle tanıştım zamanla muhabbetimiz koyulaştı ama henüz hiç birbirimizi görmemiştik ayrı şehirlerde ydik sonra eşim olduğun şehire geldi Velhasıl kelam 14 aylık evliyiz 4 aylık minnoşumuz var ♥️
tarafından
Hangi oyun canım
(5,220 puan) tarafından
hustle castle
(590 puan) tarafından
Allah bağışlasın yavrunuzu :)
(5,220 puan) tarafından
teşekkür ederim :)
0 oy
(945 puan) tarafından

Bizi de teyzesi önererek tanıştırdı. Sonra biz 3 ay falan konuştuk, daha sonra anlaşamadık ayrıldık. Bana çok yazdı kabul etmedim. eşim Almanya'da  yaşıyor. Baktım yaz tatiline gelmiş. Çok yakın arkadaşımın kuzeni oluyor. Başka bir arkadaşımızın doğum gününü kutlamak için gidecektim izmire. İzmirden 100 km falan uzaktaydım. Neyse ben çıktım yola , bu yakın arkadaşım da kuzenine yani eşime demiş yaren geliyor, işte gidelim arabayla karşılayalım garajdan. Bir baktım birlikte gelmişler. Bir de bi süslenmiş püslenmiş. Gömlekler falan giymiş, beni görsen Paspal bir haldeyim :D sonra oturduk bir yerde bişeyler yedik içtik falan. 2 hafta sonra evlendim :D 

(590 puan) tarafından
Vayy çok güzel :D
0 oy
tarafından
Görücü usulü evlendik biz eniştem önerdi ilk dedi yok dedim istemem ikinciye dedi yok dedim istemem üçüncüye dedi yok dedim istemem dördüncüye dedi ulan tamam gelsin dedim görüştük oldu "D nasipte varmış 
tarafından
Adama yok yok diye kaç çocuk yaptın dünür:D
tarafından
Hagshahahajaha baştan çok naz ettim diye adam hıncını aldı resmen "D kansjskndsknshgajwjshskwn
(590 puan) tarafından
Ahahaha sende baya yok demişsin :D
0 oy
tarafından

Bizim tanışmamız çok ilginç ve çok güzel ☺️❤️

0 oy
(52 puan) tarafından
Ben düğün günü kendi düğünümü pencereden izledim ben Adana'dan Antep'e gelin geldim eşim suruçlu örf ve adetlerini bilmiyorum tabii meğer gelin düğün bitimine yakın gelirmiş düğüne ben de ne bileyim baktım gelinlik üzerimde çekimden geldik e dediler akşama kadar kalacağım burada ben de dedim bu gelinlikle duramam çıkartırım neyse çıkarttım gelinliğimi pencereden düğünü izliyorum erken başlıyor da benim düğünüm ama ben gidemiyorum böyle komşular gibi kendi düğünümü izliyorum sonra baktım kapı çaldı eşimin akrabası buyurun dedim biz gelini hanım'ı görmeye gelmiştik dedi tabii onlar da beni fazla görmediler tanımadılar üzerinde de gelinlik olmayınca dedim ki buyurun benim dedim sen misin gelin dedi bu sefer dedim beğenemedin mi yani anlayacağınız kına ve düğün günü bu şekilde pencereden kendi düğünümü izledim merakli karılar gibi:-D:-D :D
(590 puan) tarafından
Neee :D kınanda mı öyle oldu kız çok zor ya :)))
(52 puan) tarafından
2 gün öyle oldu kuzu düğün bitiminde gelin geliyormus onlarda ne alakaysa işte ben 2 gün kendi düğünümü izledim pencereden:-D:-D
0 oy
(5,541 puan) tarafından

Bana göre çok ilginç benim ki :) 

17 yaşımda evlendim ben neyse 29 nisan günüydü aksama yakın 6 7 gibi köyde oturuyorduk kocam annesi babası ablası bize geldi ben kocama hoş geldiniz abi dedim :D ablası ile evli sandım aralarında çok yok ablasının parmağında yüzük olunca neyse bi öğrendim ablasıymış :D sonra annesi geldi bi baktı baba soru sordu ablası bi geldi soru sordu ben işkillendim anneme dedim bunların niyeti öyle geçerken uğramak değil diye (köylerimiz yakın bizim köyden geçiyorlar birde rahmetli dedem ve babaannemden hep tanışıyorlarmış ben ilk defa gördüm adlarını çok duydum ama) ertesi gün babam evdeyken tekrar geldiler gidince çok ağladım ben evlenmem okucam tanımıyorum felan diye 1 hafta sonra kocam konuşmak için geldiler bize kapıdan içeri girene kadar hayır diyordum sonra konuştuk hayırlısı olsun dedim çıktım odadan:D 6 ay içinde söz nisan düğün oldu iyi ki olmuş canım kocam ❤ 

Uzun oldu hakkını helal et okumazsan da olur
(590 puan) tarafından
Yaaa senin hikayende güzelmiş ☺️ Nasip işte Rabbim o sıcaklığı vermiş içine görüştüğünüz gün :)
(5,541 puan) tarafından
Aynen öyle canım laf açıldıkça hep güleriz kocam da ben çok dua ettim ondan der :)
0 oy
(673 puan) tarafından
Kankam abisini bana ayarladı :)
(590 puan) tarafından
Vaayy var böyle kankalar duydum :)
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Arkadaş sayesinde tanıştık bir süre buluşmak istedi yok dedim en sonunda kabul ettim numaramız yoktu birbirimizde sosyal medya üzerinden konuşuyorduk birbirimizi bulmak için buluşma yerinde telde konuşuyorduk surdayim burdayım diye sonra pat kapattı sonra tekrar aradım bı kız geçiyormuş telefonla konuşuyormuş oda benmiyim degilmiyim diye konrtol etmiş eğer o kız ben olsaydım kacacakmis sonra beraber xmaan geçirdik sevgili olduk sonra ayrıldık dedi bna babamlar kız bakiyor onlar böyle birşey yaparken senin le konuşamam dedi bende tamam dedim maksat beni istemek benden ters köşe olunca bir hafta sonra yazdı konuştuk ettik devam ettik sonra geri ayrıldık yılbaşında geri sayım balayında beni aradı görüntülü ayriydik o zman konuştuk ama barismadik yılbaşında bı 5 dakka konuştuk sonra Şubat'ta doğum gününden birgün sonra msj attı arkadaşlarımın yanında doğum günü kutluyoduk babamla tanıştıran seni musaitmisin dedi evet dedim ama arkadaşlarımın yanındayım bir saate anca müsait olurum dedim babasıyla tanıştık bunun sonra barıştık tabi  neyse msjlasirken evlenekmi kız dedi bende dalga geçiyor sandım dalgasına he olur evlenek dedim sonuç evlenek dedikten 6 ay sonra bı baktım evliyim ne oldu nasıl oldu anlamadım çok hızlı gekisti arada diyirum evlenme teklifi etmedin sen bana evlenme teklifi et diyorum ettim ya sordum ya evlenekmi diye diyo :):):)
(590 puan) tarafından
Ahahahah telefonu kapatma yeri çok komik :DD
(1,539 puan) tarafından
Aynen banada nisanlandiktan sonra söyledi :):)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Benim ailem bundan 6 7 sene önce bakkal işletiyordu mahalle bakkalı olduğu için eş dost hısım arabayla aynı mahallede oturuyorduk annemin amca kızıda bizim mahallede oturuyordu buraya kadar tamam şimdi başlıyorum anlatmaya 

Haftalık iznimin olduğu gün annem dinlensin diye bakkala ben bakiyim sizde gidin babamla biraz gezin dediğim bi gündü ben çok sert mizaçlı bi insanım normalde tanımadığım kişinin de yüzüne bile bakmam bakkala da gelen giden çok ama çoğunu tanıyorum mahalleden biri gelmiş tanımadığım için yüzüne bile bakmamısım farkında değilim alışverişini yapmış gitmiş ama bana sinir olmuş ben seni tavlarim gibisinden iki sene gelmiş gitmiş bakkala ben farketmemişim sonra bu çocuk dayisinin yanına gidiyor ona orada diyorlar ki bi kız var bekar gel seni tanıstiralim belki evlenirsiniz yok falan demiş sonra bi fotoğraf gösteriyorlar ben tabiki tamam demiş hemen taniştirin meğer bizim akrabaymiş az önce dedim ya annemin amca kızı diye bu çocuğun dayisiyla evliymis dayısı da yine annemin teyzesinin oğlu yani akrabaymişız ama tanimiyorduk birbirimizi sonradan anlattı bana sen beni iki sene sürundürdün diye ama farkinda bile değildim 
(590 puan) tarafından
Ne güzel :))))
0 oy
(84 puan) tarafından
ablamın düğünde .. eşim piyanistti ablamla eniştemde hep bana piyanistin yanına git şunu iste bunu iste ama sakın abi deme dediler .. bende abi şunu çal bunu çal dedim baldızım ya nasıl havalıyım :D .. çok ilgisini çekmişim kocişin .. düğün oldu bitti bi kaç gün sonra ben viyanaya döndüm , ablamla eniştem kafaya koymuş benim başımı yakcaklar .. :D illa konuş fln dedim tamam msne eklesin benim fikrim 3 gün konuşur silerim daha önce iki kişiye öyle yapmıştım .. :D şımarıklık işte .. neyse eşim beni bi ekledi ay ben bi etkilendim bi hoşuma gitti .. şimdi 9 yıllık evliyiz bi kızımız bi oğlumuz var .. çok şükür ♥️ 
(590 puan) tarafından
Ayy maşallah size ☺️
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Bi gün bize arkadaşım geldi yatıya sevgilisinden ayrılmış onu anlatıyo sürekli fln sonra dedi ki benimkinin en yakın arkadaşı aslında tam sennin istediğin tip sarışın uzun boylu sessiz sakin fln ama bizde ayrıldık işte neyse barışırsak söz ama sizi tanıştırcam dedi bende he tamam dedim hiç aklımda yok öyle bşy sonra bunlar barıştı mezuniyet töreni var konser olcak eşimde ordulu buralı değil yani mezun oldu gitcek artık nyse biz konserde tanıştık sonra annesigil bunun mezuniyete geldi düşün daha biz 1 kere gördük birbirimizi pat diye anası kardeşi yengesiyle tanıştım :Dannesi babasına demişki biz buraya tekrar geliriz haberin olsun kız istemeye geliriz demiş içine doğdu zaar :D eşimde burayı hiç sevmiyo bi mezun olayım bida ayak basmicam demiş ama büyük konuşmuş giderayak beni buldu ve şuan burda yaşıyoruz. Nyse bu mezun oldu gitti orduya öyle uzaktan konuştuk sonra benim için arkadaşlarıyla burda ev tuttu işe başladı 2 yıl sevgili kaldık 2 yıl nişanlı sonra evlendik işte bi de o arkadaşım o çocuktan ayrıldı başkasıyla evlendi ayrıldığı çocuk da vefat etti malesef sanki bizi tanıştırmak için onlar sevgili oldu öyle garip bi hikaye işte sonu aklıma gelince tuhaf oluyorum ki eşimle ilk fotomuzu bile o çocuk çekmişti Allah rahmet eylesin.... 

(5,376 puan) tarafından
Bide yine konserde eşim bi foto çekinmiş yani biz hiç tanışmıyorken arkada annemle ben çıkmışım onun fotoda ve biz bunu baya yıllar sonra farketmiştik kadere bak yani çok tuhaf değil mi :)
(590 puan) tarafından
Ayyy çok güzel gerçekten :)) Gerçekten kaderde sizin birleşmeniz için onların sanki sevgili olması lazımmış gibi hissettim bende
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum hayat işte...
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bilmem ilgincmi ama karşılıklı otururken mesaj atmıştı  evlenme teklif etti o an okudum ve yüzüne bakıp gülmüştüm ☺️☺️☺️☺️ evet yazmıştım 
(590 puan) tarafından
Yaa çok naif ☺️
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Eşim babası ile pazarcılık yapıyordu ben gördüm aşık oldum kağıt gönderdim öyle tanıştık 6 buçuk sene sevgili 1 sene nişanlı 9 yıldır da evliyiz Rabbime binlerce kez şükürler olsun  
(590 puan) tarafından
Maşallah ☺️

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 605 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,100 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 849 göst.
0 oy