0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar 1 buçuk aylık bebegim var emiyor asi vurulma konusunda kararsizim. Benim hemşire vurur dedi alman aşısı önerdi. Emzirip vurulan varmı. Bir sorun çıktımı? Sizce vurulmalimiyim? Korkuyorum bebegim çok küçük emiyor. Eğer vurur derseniz hangisini önerirsiniz çin aşısimi alman aşısı mi iyi?

9 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ben alman Aşısı Oldum 
(337 puan) tarafından
Emziriyormusun canım bir yan etkisi oldu mi bebeğe zarari oldi mu
(16,490 puan) tarafından
Yok cnm emzırmıyorum
(337 puan) tarafından
Canım vala emzirmesem bende vurulmak istiyordum şuan bebegim 1 buçuk aylık emiyor ondan korkuyorum bende bise olur diye.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben geçen aşı oldum hemşire sordu bebeģin kaç aylîk diye bende 4 aylık dedim olur dedi vurabilirsin aşıyı..alman aşısı oldum 
(337 puan) tarafından
Birbyan etkisi oldu mu canım benim bebegim 1 buçuk aylık daha ondan korkuyorum.
tarafından
Valla canım bana ve bebeģime herhangi bişey olmadı ama bana kalırsa senin bebeģin henûz çok küçük en azından bi 3 aylık olsun sonra aşını ol..yinede sen bilirsin
(337 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm 4 aylik olsun öyle vururum diye canım. Bir sorum dedim haklisin
0 oy
(954 puan) tarafından
3 aylıkken oldum alman aşısını 2. Dozunu 1 hafta önce oldum bi yan etki olmadı 
(337 puan) tarafından
Öyle mi bunu duymaya sevindim canım.
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Dr biontech ol dedi 2 doz oldum emziriyom hiç bi sıkıntı olmadı kol ağrısı hariç 
(337 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık canim
(5,376 puan) tarafından
Benimki büyük ama canım 2 yaşına gircek nasipse az kaldı
(337 puan) tarafından
Anladım kuzum benim ki 1 buçuk aylık daha
(5,376 puan) tarafından
Evet senin çok küçük ama bşy olmaz diyolar ya kuzum sen bilirsin dr lara bi danış gerçi drlarda içeriğini bilmiyo sonuçta çok kafa karıştırıcı valla Allah yardımcımız olsun ne diyim :)
(337 puan) tarafından
Aynen öyle herkes farklı söylüyor ondan kafamız karışıyor
0 oy
tarafından
5 aylık oğlum çarşamba günü biontech oldum 

Çocuk doktorum o şekilde önerdi emziriyorum
(337 puan) tarafından
Benim bebegim de 1 buçuk aylık korkuyorum biraz daha mi beklesem acaba canim
tarafından
Canım ben 2 aylıkken sormuştum ol demişti o zaman doktorum ama biraz büyüsün diye bekledim açıkçası 5 aylık olunca oldum işte carşamba günü
(337 puan) tarafından
Anladım kuzum tsk ederim yorumun için saol
0 oy
tarafından
Cnm çocuk doktorumunuz tavsiyesi ile sinovac oldum emziriyorum 4 bucuk aylik bebegim var çok şükür bir sorun olmadı 
(337 puan) tarafından
Benimki de daha bir buçuk aylık canım biraz dami beklesem
tarafından
Sen bilirsn kuzum yaa
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Bebeğim 40 günlük dün biontech oldum 1. doz. Hemşire iki saat sonra emzirebilirsin dedi. Gece kolumun üstüne yatınca biraz ağrıdı ama şuan ağrı falan yok.
(337 puan) tarafından
Sevindim kuzum iyi vala bende korktum dedim biraz da mo beklesem
0 oy
(734 puan) tarafından
Bebeğinin 3aylik olması lazım bende bekledim 3aydan sonra yaptırdım
(337 puan) tarafından
Bekleyim o zaman kuzum
0 oy
tarafından
Ben emziriyorum 2 saat önce vuruldum Biontec hemşire önerdi emzir antikor geçer dedi bebeğede, Coronada olsanız bağışıklık kazanır dedi
(337 puan) tarafından
Benim de bebek 1 buçuk aylık küçük olduğundan korkuyorum canım senin bebek kaç aylik

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 208 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek34melek (248 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 218 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Meltem ismetcan (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
12 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pimpirik anne (111 puan) tarafından soruldu

379,266 soru

11,352,552 cevap

34,824 kullanıcı

...