+1 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Ben korka korka yolluyorum okula yakın da doğum da yapıcam nasıl ilgilencem diye kokruyorum okullarda görülmeye başlamış vakalar sizce kapanır mı okul

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tatil sezonu bitsin yine kapatırlar ülkeyi. 

Deniz kum güneş sevdasına açtılar han kapısı gibi her yeri olan kuzuların eğitim hayatına, o gece gündüz demeden izinleri iptal edilen, istifa hakkı elinden alınan emekçi doktorlara oldu. 

(133 puan) tarafından
Ülke ne hale geldi iki senedir yollsam bir türlü yollamasam yeni sınıf yeni konular evde ne kadar çalıştırabilirim bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okulların ülke genelinde kapatılması şuan söz konusu değil. Sınıf bazlı online eğitime geçişler oluyor ama genel bir durum yakın zamanda beklemiyoruz
(133 puan) tarafından
Evet aynen öyle aslında ebeveynlerin dikkat etmesi gereken bı süreç sonuçta çocuk bulaş ona bulaştıran ebeveyni iki senedir çocuklari ben parka bile görünüyorum
tarafından
Merhaba, dün konuştuklarımızın üstüne bugün eşim bazı özel okullar online için hazırlık yapıyor dedi. Hala sınıf bazında kapanma düşünülüyor ama dün çok emin yazmıştım hazırlık yok diye. Haber vermek istedim :)
(133 puan) tarafından
Valla çok sağol canım benim iyi yaptın sen bana böyle Bilgi ver ;) yeter kesin mi peki
tarafından
Şimdi bakan değiştiği için çok net bilgi gelmemekle birlikte, her an sınıflarda pozitif vaka çıkarsa o sınıfı onlinea almamız gerekebilir diye hazırlık yapıyorlarmış. Genel bir durum hala yok
(133 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım  bakalım yaşayıp göreceğiz
0 oy
(827 puan) tarafından
Bende korkuyorum  ama mecbur gonderiyorum. Buyuk kizin sinıfinda cikti sinif kapandi suan 14 gun karantinada evde neyapcaz artik bilmiyorum cocuklarda sasirdi 
(133 puan) tarafından
Geçmiş olsun ben aşı da olmadim hamileym diye korktum sonuçta çocuk oyuncağı değil bu işler bir rej eşim aşılı çocuğu sıkı sıkı tembih ediyorum o da çocuk yani çocuk ne kadar koruyabilir kendini okulda veliler öğrenciler giriş çıkışlarda üst üste
(827 puan) tarafından
Saol canm cocuk bunlar okula gidince unutuyorlar veliler zaten allahlik okul bahcesine doluyorlar maske falan hak getire allah bizleri korusun
0 oy
tarafından
Yani kapanır ya ne olacak su turistler bir dağilsin gene tıkacaklar hepimizi evlere 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Milli egtim.bakani bu sene kesinlikle okulları kapatmayı düşünmüyoruz en son ihtimal tam kapanma olursa ancak kapanır diye açıklama yapmış olacağı varsa evdeykende olur tedbir bizden takdir Allah'tan rabbim.korusun tüm yavrularımızı
(133 puan) tarafından
Vallahi iki senedir bakkal market harici dışarı bile çıkmıyoruz pazara falan da eşim giderdi evden cikmayiz çok çok önemli bişey olmadıkca yine olan bizlere oluyor;;)). Bizim suçumuz neyy
(3,729 puan) tarafından
Kurunun yanında yaşta yanıyor yapacak birşey yok sizde çıkın gezin tabiki tedbirler dahilinde hayatı kaçırmayın bugünler geri gelmeyecek
(133 puan) tarafından
Yok be kuzum hiç bişey çocuklarımın sağlığından önemli deil zaten çok gezen Tozan biri değildim böylece iyice kapandım Allah evlatlarimiza zarar ziyan vermesin
(3,729 puan) tarafından
Tabiki sağlık çok önemli ama çocuklarda evde bunaliyorlar psikolojileri için gezmeleride gerekiyor
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Herkes avm deniz kafeden örnek veriyor ama okul ortamıyla bu örnek verilen yerler aynı değill 35 40 kişilik sınıflar herkes Yanyana ve çocuklar gerçekten dikkat edemiyor elleri sürekli maskede yüzlerinde gözlerinde el yıkama yok her yere dokunuyor hatta kavga edince birbirlerine tükürüyorlar sırf baskı görmemek kantin kırtasiye servisçiler isyan etmesin artık diye açtılar ama çok büyük vaka artışları olacak çocuklara bişey olmuyor rahatlığı var insanlarda ama bu çok yanlış bi duyum çünkü bu hastalıktan dolayı yoğun bakımda yatan çocuklar da var geçen yıl okul açıldığında baya sayı artmıştı hatta herkes çocuğuna aşı yaptırır mı o da biraz zor görünüyor şuan kendileri olmuyor çocuklara hiç yaptırmazlar 
(133 puan) tarafından
Ben şahsen 8 yaşındaki cocuguma yaptırmam bı ateş düşürücü yu bile ben korka korka veriyorum aşıyı hiç yaptırmam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pimpirik anne (110 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 207 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek34melek (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
12 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu

376,628 soru

11,272,677 cevap

34,658 kullanıcı

...