0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (219 puan) tarafından
Selam kızlar..

Cevremde herkes aşı oldu oluyor.. bende istiyorum ama emzirdigim icin yanaşamadım daha.. olursam keserim memeden diyorum.. bilmiyorum ya.. emzirdigi halde aşı olan var ml aramizda?

Eşimde olamiyor Romatizma iğnesi ve ilaçları kullanıyor oda öyle bir korkuyor..

Sizin düşüncelerinizi almak istedim birde..

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende emziriyorum 2 saat önce aşı oldum, hiç kol ağrım yok hiçte birşeyim yok, hemşireye sordum çocuğa da yararı olur emzir canım dedi hiçbirşeycik olmaz önlemini al dedi içim rahatladı
(734 puan) tarafından
2.dozdan 1ay sonra antikor seviyesi maximum seviyeye çıkıyor.Bebek hala emiyorsa senin antikorların ona geçiyor doğal yoldan bağışıklaniyor
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Emziriyorum ve aşı oldum hatta aşı plduktan 15 20 dk sonra emzirdim hiçde bişey olmadı ve vücuda giren antikorlar bebeğe geçsin diye emzirmek öneriliyor genelde 
tarafından
Aynen bende 2 saat önce oldum daha iyi olur bebek emerse dedi
0 oy
tarafından
Kızımı doktora götürdüm sordum.antikor geçiyor cocuga.hastaliga yakalamanız bile hafif atlatır dedi. İki doktra daha sordum. Hangisini olayım diye o gün akşam gittim yaptırdım 
(264 puan) tarafından
Hangi aşıyı oldun cnm ve bebegin kac aylik bana asi çıktığı zaman hamileydim simdi oğlum 1 aylık istiyorum ama korkuyordumda oğlum küçük die.
tarafından
Sinovac oldum doktorum onu önerdi istersen biontech de olabilirsin dedi. Kızım 6 aylıktı olduğumda. Kadın doğum doktoruna bide çocuk dokturuna sorabilirsin. Yan etkisi oldu kol ağrısı baş ağrısı halsizlik gibi ama tetonoz aşısı oluyoruz onun gibi oldum
(264 puan) tarafından
Anladım cnm saol
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben iki dozu da oldum hala emziriyorum bi şeyimiz yok
0 oy
(850 puan) tarafından
Doktorunuz ne diyor? 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla bacım aşı olmaya gittin yere sorsan aşıdan işi olmaz benm doktor arkadaşlarımın hiç biri onermedi hatta kendisi doğum yapan bile var onlarda vurulmadim sana etkisi olmaz belki ama bebeğe geçiyor ve ne yapar bilemeyiz dedi çünkü hastalık çıktı hemn aşı çıktı bilimsel bir deney yapılmadığı ve ne bilinmez ve size aşı olmadan herseyin mesuliyeti bende diye imzaliyorusnbir sorun olsa hiçbir hakin yok bisi olsa kabul ettin oldu deyip geçiyorlar dedi 
(1,278 puan) tarafından
İmza attıklarini bilmiyordum ben bak.tehkile burası ozamn ya birşey olursa ozamn niye sorumluluğunu almıyorlar demekki güvenmiyor lar aşıya okadar da
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım imza arıyorsun ve okutmuyorlar hemn at geç diyorlar
(219 puan) tarafından
Aklimada geldi hadii biz tamam da allah korusun cocuguma birsey olupda yok aşıdan degil coronadan oldu olan derler falan diye korkuyorum.. binbir senaryo geciyor aklimdan.. delircem.. eğer olursam emmzirmicem heralde..
(4,061 puan) tarafından
Ben emmedi vuruldum şuan süt geliyor emzirmiyorum sanki bebeğime zehir vericek gibi hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 261 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 131 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...