0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Emziren anneler yaptırdınız mi .. öyleyse hangisini tercih ettiniz emzirmeye devam ettiniz mi 

13 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
Aynen bende.soracaktim lohusa döneminde oluyormu  

Bekeyim.surda :)
tarafından
Lohusa döneminde olmuyormuş bende vurunacaktim amdevu felan aldım eşim bir uzmanı dinledi olmuyir deyince iptal ettik
(152 puan) tarafından
Benim aile hekimide 5gunlukken yapalim dedi bana daha doğum yapmadim ama az kaldi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bn ikinci dozu da oldim emziriyorim ama ek gıda da veriyorum ogluma biontech oldum 
0 oy
tarafından
Bize bi doktor emziren anneler 4 aydan önce olmasın demisti 
0 oy
(415 puan) tarafından
Yenı oldum dha bıontech. Kızım 9aylık olcak az kldı. Emzırdım bır sorun olmadı. 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ben emziriyorum kuzum biontec oldum 3 saat emzirme dediler bebeğim 5 aylik ek gıdaya geçmedim .. 1 saat uyudu 2 saat içinde şekerli su verdim mecbur. 

Ama siz önceden sutunuzu sagip gidin ben sagamamistim.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Biontech oldum hemen emzirdim 
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Bugün kızımın 2. Ay aşısı vardı gitmisken sorayım dedim hemşireye sordum tabiki olabilirsin dedi hangisini önerirsiniz dedim sinovac koruyuculuğu az yan etkisi de az biontech koruyuculuğu fazla yan etkiside diğerine göre fazla ama kişiden kişiye değişir dedi . 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben yaptırdım Bugn 8 aylık emiyo aşı oldum doktr hemn emzreblrisn dedi emzrdim şuana kadr herhangi Bi sorun yaşamdık öğln yaptırmştm aşıyı
0 oy
tarafından
3 hafta önce biontech oldum çocuk doktorum o şekilde yönlendirdi.  Oğlum 6 aylık olmak üzere.  10 dakika sonra emzirdim yine doktorumun yönlendirmesi ile tabi 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Bebeğim 40 günlükken biontech oldum. 2 saat sonra emzirebilirsin dediler bende öyle yaptım canım.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bugün oldum 1 saat sonra emzirdüm 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bıontech oldum. Bebegım 3 aylık. 2 dozuda oldum. Hemen emzırdım. 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Biontech oldum rutin bir şekilde devam ettim emzirmeye 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mlsblnsy (46 puan) tarafından soruldu

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...